Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lut 2015, o 08:24 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Ja tam robię na śniegu aniołki! I wysyłam je do nieba! :)
Offtop, bo uznaliśmy, że nasza wymiana uwag jest o wiele ciekawsza i rozwijająca :) :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 12:36 
Irisa
-----
Głodnemu chleb na myśli. ;)
Jedni robią ptaszka, drudzy aniołka. Mój pies w poślizgach robi liska. Czasami uda mu się fretka lub puma.

Temat jest generalnie o potencjale...i tak słowo po słowie uwalniamy go. Potencjał chce pobrykać, aby poczuć smak wolności. To naturalna sprawa. Nie można go tak na sznur i do budy przypiąć, bo raz, że nie będzie w stanie się obronić (zbyt mało manewrów), to jeszcze stanie się zaszczuty. Jak uwalniać potencjał, to uwalniać...pościągać te wszystkie klamry z siebie, spinacze, wiązadła, pętle z szyi,plastry z ust itd... :ymcowboy:


  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 13:34 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Tańczyć na linie nad przepaścią! Skakać przez ogień! Grać lękom na nosie! Wszechświat nie znosi bezruchu! :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 13:40 
Z tą przepaścią... to tak mocno na pograniczu, trzeba być linoskoczkiem- geniuszem. :) Jeden niewłaściwy ruch i można nas zrolować, jak tapetę. :))
Mierzyć siły, na zamiary, ale nie lękać się.


  
 
PostNapisane: 13 lut 2015, o 09:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 sty 2015, o 16:35
Posty: 2
Podziękowań: 0
Wszystko pięknie i ładnie tylko, że to jest Szkoła "Wygranych", a nie "Wybranych" i dokładnie tak napisałem w swoim poście. Skąd pomysł na "wybranych"? :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 11:18 
A wygrany, to nie wybrany? Przecie to jeden czort, tylko pod innym nazewnictwem. ;)
A samo życie to nie gra, najczęściej bywa, że "przegrany" jest "wygrany". Ostatni będą pierwszymi. Po co walczyć o laurki, zaszczyty, tytuły, medaliki...itp...jak można nie walczyć i też je otrzymać. :)


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL