Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2013, o 11:16 

Dołączył(a): 23 gru 2013, o 10:42
Posty: 11
Podziękowań: 0
Na pewno niezdrowe są warzywa i owoce. Więcej w nich chemii, niż w mięsie. Dlatego wybieram mięso zamiast warzyw/owoców, bo to po prostu zdrowsze dla organizmu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2013, o 19:26 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Kiedyś poznałem pewnego Pana, który miał raka szpiku. Był z tym min. u profesora Iwana Nieumywakin‎a. "Moskwa" mu poleciła dietę mięsną, i co ważne w jego przypadku mięso z marketu ma być zamrażane i następnie rozmrażane. Dopiero można je spożyć. Po takim zabiegu podobno wytracają się te szkodliwe substancje dla człowieka.
A jak już jestem przy temacie mięsa, to nadmienię tutaj o kiełbasce z biedronki;) Wiecie jak ją robią? Wrzucają wszystko do młynka i mielą... :D
Ja wcinam kasze gryczaną i jaglaną z targu. W lato jak jest sezon to owoce i warzywa z targu. W markecie rzadko kupuje owoce, jak już mnie "chcica" złapie lub muszę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2013, o 12:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
na targu też tak do końca nie wiesz co kupujesz, bo bywa tak, że kupują po taniości właśnie w hipermarketach i sprzedają na targach:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2013, o 13:27 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Zgadza się, ludzka kreatywność nie zna granic.
Hehe, bo właśnie trzeba dotrzeć do właściwych ludzi na ów targu;) Trochę obserwacji i można spokojnie taką żywność rozróżnić. Tym bardziej jak ktoś jeszcze jada mniej przetworzonego jedzenia;)
A co do samych nawozów sztucznych, to mogę wam powiedzieć, aby omijać żarcie od rolników tych co mają duże gospodarki. Zazwyczaj to oni, najwięcej sypią tych środków. Rzecz jasna rolnik rolnikowi nie równy, ale tak wynika z moich obserwacji. Pracowałem przez kilka lat jako sprzedawca nawozów sztucznych.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2013, o 00:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Konserwanty w zywnosci sa juz norma, ale lepsze troche konserwantu niz plesn lub jad kielbasiany :) wiekrzym problemem jest zachlannosc producentow ktorzy przescigaja sie w pomyslach jak obnizyc koszty produkcji. A dodatki typu E- doskonale sie do tego nadaja. Czy wiecie ze smak wedzonki szynki z supermarketu ma swoj E numer :) zawartosc miesa w kielbasie to tylko 50% a reszta .....stabilizatory, poprawiacze smaku, zageszczacze itp. Moglabym wymieniac dlugo ( tak sie sklada ze pisalam prace na ten temat) ale mysle ze jak juz sie jest swiadomym problemu to najlepiej przed kupieniem czytac zawartosc na opakowaniu a nie tylko cene :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 11:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Większość jedzenia obecnie to trucizna. Jest to działanie zamierzone i celowe na szkodę gatunku ludzkiego.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL