[ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2014, o 20:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
Czy pani X zamierza na stałe zamieszkać z panem Y

Pytanie dotyczy znajomych, niemniej od decyzji tej Pani zależą moje plany wakacyjne.
dodam jeszcze że pani X miesiąc temu wyjechała za granice do pana Y

10 trefl As kier 10 karo dama trefl walet trefl

myślę że pani X rozczarowała się wyjazdem za granicę , nie tak sobie to wyobrażała, czuje się samotna, problemem mogą być również pieniądze, ale poradzi sobie i swoja przyszłość zwiąże z panem Y , a zatem zdecyduje się tam zamieszkać na stałe.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2014, o 18:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Problemem zamieszkania sa zapewne pieniadze i brak stabilizacji zawodowej, mozliwe ze nie ma tam jeszcze dla niej stałej, pewnej pracy., mozliwe ze ta decyzja troszkę ja tez stresuje. Według mnie podejmie decyzje o zamieszkaniu z panem Y.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2014, o 22:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
dziękuję ci Izabello :-*tak sobie myślę że te pieniążki rzeczywiście mogą być dość sporym problemem w podjęciu decyzji, bo pani X nie pracuje i finansowo jest uzależniona od pana Y i na pewno nie jest to dla niej komfortowa sytuacja.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2014, o 00:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Pani X nie czuje się tam tak jak w domu, czuje się obco, być może nie ma znajomych, z którymi mogłaby szczerze porozmawiać, całe dnie spędza w domu, a w Panu Y nie ma wsparcia. On może pracować, mieć znajomych i w ogóle nie rozumie jej rozterek. Jeżeli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, to ona raczej nie zdecyduje się, na to aby na stałe tam zamieszkać. Może otrzymać jakąś dodatkową prace, ale z czasem zrozumie, że to nie dla niej, nie odnajdzie się w tej pracy, ani w tym kraju. Wizja pieniędzy będzie ją kusić, ale pobyt tam nie da jej szczęścia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 07:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
Irisko twoje interpretacje są nieocenione :-h

tak właśnie wygląda życie pani X na obczyźnie. co do decyzji myślę że podejmie ją w ciągu najbliższych tygodni z uwagi na dalszą edukację córki. W niedługim czasie planują 2 tygodniowy urlop w kraju więc dla pani X może to być odpowiedni moment, żeby zdecydować czy zostaje czy wyjedzie razem z panem Y.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 08:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
tak właśnie wygląda życie pani X na obczyźnie


czyli ona juz teraz tam mieszka ?

Cytuj:
z uwagi na dalszą edukację córki.


może ze wzgledu na córkę, będzie wolała zostac w kraju?
sama jestem ciekawa co z tego wyniknie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 19:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
Pani X wyjechała tam w czerwcu niby na stałe ale ja to odbieram jako tzw. "próbę"( okres wakacji) ponieważ inaczej jest tworzyć związek na odległość a inaczej wygląda realne życie, tym bardziej że pan Y to kawaler , który nigdy nie miał rodziny. Więc dla niego to też jest nowa sytuacja w której musi się odnaleźć. Jest to związek typu "burza i po burzy i znowu burza" więc nie bardzo wiem czy te kilka tygodni wystarczy im na podjęcie decyzji co do wspólnego życia.
Więc może być tak jak napisała Irisa, że zdecyduje, że zamieszka tam ze względu na lepsze warunki życia dla niej i dziecka.Spróbuje, ale czy się tam odnajdzie???.To kobieta z temperamentem więc nie będzie miała problemu, żeby spakować walizki i w każdej chwili wrócić.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2014, o 21:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
wracam z weryfikacją :-h

otóż moje wakacje zostały tak zmodyfikowane aby nie były uzależnione od decyzji pani X, niemniej miałam okazje się z nią spotkać i porozmawiać.

pani X nie zdecydowała się zamieszkać tam na stałe. wróciła do kraju. głównym powodem był brak przyjaciół, znajomych do których mogłaby się zwrócić o pomoc w razie potrzeby. nie została zaakceptowana przez znajomych pana Y. czuła się tam samotna. mnie zdziwiła jeszcze jedna informacja, ponieważ ani pani X ani pan Y nie wspomnieli o tym, nie chciałam dopytywać o szczegóły, ale faktem jest że pani X podjęła dodatkową pracę z której po jednym dniu zrezygnowała.

Irisko jestem pod wrażeniem twojej interpretacji :)
Izabello Tobie również dziękuję :ympray:

Mam tylko jeszcze takie małe pytanko do ciebie Iriso: :ympray:

dlaczego w tym układzie kart W trefl na końcu wyszedł w negatywie? ja interpretowałam go jako dobre widoki na przyszłość. w jakim otoczeniu kart powinien być ten walet, żeby go tak interpretować. bo z kierami to też nie ciekawa karta.?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 17:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Dziękujemy za weryfikację, cieszę się, że mogłam pomóc :)

Ja karty interpretuję różnie, raz tak, raz inaczej. W przypadku wielu rozkładów, kieruję się intuicją, dopiero później biorę pod uwagę znaczenie kart. Dlatego nie zawsze potrafię odpowiedzieć, dlaczego w ten, a nie w inny sposób interpretowałam dany rozkład.
Zależy od pytania i kart sąsiednich jakie znaczenie będzie miał Walet Trefl. Jeżeli chodzi o jedno z wielu znaczeń tej karty - dobre widoki na przyszłość, to może być w otoczeniu kierów albo karo, ale także np., obok Asa Trefl, czy np., 10 pik. Tylko, że w jednym pytaniu, ta interpretacja będzie dobra, a w następnym już nie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 20:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
....coraz bardziej rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, niemniej nadal bardzo trudno mi odejść od tych książkowych interpretacji... wiec jeszcze dużo pracy przede mną :(
Dziękuję Ci Iriso za odpowiedź :D bardzo mi pomogłaś :ympray:


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL