[ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
dlaczego w tym układzie kart W trefl na końcu wyszedł w negatywie? ja interpretowałam go jako dobre widoki na przyszłość. w jakim otoczeniu kart powinien być ten walet, żeby go tak interpretować. bo z kierami to też nie ciekawa karta.?


Wiesz co a może on jednak nie do końca tak wyszedł w negatywie? Niby wyszedł na końcu ale jednak to szansa na przyszłośc dla Pani X ? Bo jednak Walet trefl to godny zaufania partner, moze troszke jeszcze nie dojrzały i nie znajacy zycia ale majacy szanse stac sie prawdziwym partnerem? A moze szansa dla Pani X ze w przyszłości pozna kogoś zupełnie innego ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2014, o 07:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
może masz racje Izabello... ale ja się zastanawiam dlaczego miłość jest taka skomplikowana. jest dwoje ludzi którzy się kochają, maja wspólne cele, naprawdę tworzą fajna parę a jednak im nie wychodzi. okoliczności zewnętrzne też mają duży wpływ na rozwój uczuć. Jeśli miałabym ocenić to powiedziałabym, że w tym związku to bardziej pan Y walczył o tę miłość, naprawdę starał się stworzyć odpowiednie warunki, a jednak to On zdecydował o rozstaniu i chociaż nadal ją bardzo kocha - to serce swoje, a rozum swoje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2014, o 13:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Wiesz, bardzo trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie :(
U mnie jest podobnie, niby swietne warunki , sa uczucia a jednak cos jest nie tak.
Moim zdaniem jezeli szczerze sie kochaja to jeszcze będą razem jak nie teraz to za jakis czas.Pozostaje cierpliwie czekać i trzymac kciuki. :)
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL