Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 maja 2013, o 12:54 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 04:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
Cytuj:
a przyszlosc... czasem dobrze wiedziec, a czasem lepiej nie


Mam podobnie. Nie lubię znać przyszłości i tylko w wyjątkowych syutacjach pytam kart.
W sumie o drobnostki.
Przekonałam się,że nawet na niewielkie trudności, potrafi wyjść 10 buław i wtedy traciłam wiarę i ochotę do dalszego działania, zupełnie niepotrzebnie.
Nie wiedząc o przeszkodach, działam i pokonuje je, traktując jako normalną kolej rzeczy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 20:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 mar 2014, o 19:56
Posty: 4
Podziękowań: 0
właśnie! niby się człowiek zna na rzeczy i mógłby ... ale mnie też nie ciągnie do stawiania sobie kart ... ciekawiej jest brać życie na klatę każdego poranka
jak mi sie trafi od wielkiego dzwonu 2-3 razy w roku sobie karty wyciagnąć to max
a i tak zazwyczaj w sprawach ważnych pytam koleżanki tarocistki


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 20:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Myślę że można a nawet trzeba sobie wróżyć i zapisywać rozkłady , wtedy najłatwiej jest je zweryfikować.
Ja jednak mam tak że albo sobie naciagam wrózby albo też nadmiernie się dołuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 20:32 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Izabella11 napisał(a):
Myślę że można a nawet trzeba sobie wróżyć i zapisywać rozkłady , wtedy najłatwiej jest je zweryfikować.
Ja jednak mam tak że albo sobie naciagam wrózby albo też nadmiernie się dołuję :)

Mam identycznie i najlepsze jest to, że jak dla samej siebie robie to w wiekszosci wszystko wychodzi mi na "nie" czyli zle :) wiec przestalam sobie stawiac i spokojniejsza jestem haahha


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL