Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2012, o 18:24 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Pewnie i można, jednak nie jest to potrzebne.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2012, o 21:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Eh już podobny temat był i tam padło dużo postów nawiązujących do Twojego obecnego pytania. Anioł Stróż to Anioł Stróż, tak się przyjęło i wywodzi z religii, że każdy człowiek ma osobistego anioła, to taka dobra, pomocna istota, która Cię strzeże, chroni i prowadzi właściwą drogą. Zwykle kontakt z nim nawiązuje się poprzez modlitwę, rozmowę, kiedy do niego mówisz, to wtedy właśnie nawiązujesz z nim więź. Można nawet, to odczuć, mamy wrażenie jakby nagle wszystko stało się piękniejsze, niesamowite uczucie nas ogarnia, a nawet niekiedy szybsze bicie serca i coś w postaci wylewającej się na nas opieki, ochrony, po prostu da się poczuć, że ktoś - Anioł jest z nami, słucha tego co do niego mówimy i daje o sobie znać. Zresztą Anioł jest zawsze obok i po prostu jeżeli czujesz, że chcesz się do niego zwracać - Aniele Stróżu, Aniele, czy Aniołku, to tak się zwracaj.

Link do tematu - Czy można zobaczyć swojego Anioła Stróża -- czy-mozna-zobaczyc-swojego-aniola-stroza-t785.html

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 14:27 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Można je poznać ale nie zawsze podają prawdziwe imiona. Zwłaszcza jeśli podopieczny nie jest gotowy na to co niesie ze sobą taka wiedza. Z drugiej strony na niektórych imionach można sobie język połamać więc często używa się zastępczych. Wynikają z tego śmieszne sytuacje gdy majestatyczny opiekun przedstawi się "Franek" albo "Zbyszek" :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, o 23:01 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Mój to ma mase zdrobnien niekoniecznie miłych np " Ty cholero" "zołzo jedna" - wypowiadane pieszczotliwym tonem , gdy mi robi coś na przekór. wiem, ze to lubi takie droczenie się. To się da odczuć. Lubi czasami doprowadzac mnie do szewskiej pasji a potem sie ze mnie nabija jak jednak dochodzi do tego czego chcę tylko na jego sposób. Ma tez inne zdrobnienia . " słonko" " milusi" "pierzasty". Twój anioł wie kiedy się do niego zwracasz niezaleznie jakich imion czy słow używasz.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL