Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2012, o 18:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Czakry - są to ośrodki energetyczne w ciele człowieka. Pomagają one utrzymać równowagę fizyczną, emocjonalną oraz psychiczną, dlatego ważne jest, aby było one odblokowane.

Obrazek

Najczęściej spotykamy się z wyróżnieniem siedmiu czakr (kolejność od dołu):
1. Czakra podstawy
- Kolor: czerwony.
- Odpowiada za: poczucie tożsamości, bezpieczeństwa oraz siłę życiową.

2. Czakra sakralna
- Kolor: pomarańczowy.
- Odpowiada za: sprawy seksualne, aktywność fizyczną, samoakceptację oraz radość z życia.

3. Czakra splotu słonecznego
- Kolor: żółty.
- Odpowiada za: karierę, przedsiębiorczość, operatywność oraz intelekt.

. 4. Czakra serca
- Kolor: różowy lub zielony.
- Odpowiada za: bezwarunkową miłość, empatię i uczucia.

5. Czakra gardła
- Kolor: niebiesko-błekitny.
- Odpowiada za: poczucie wolności, kreację, samorealizację oraz wolę.

6. Czakra trzeciego oka
- Kolor: fioletowy-niebieski.
- Odpowiada za: intuicję, rozwój duchowy oraz zdolności paranormalne.

7. Czakra korony
- Kolor: fioletowy lub biały.
- Odpowiada za: harmonijne działanie wszystkich czakr, kontakt z Bogiem oraz wyższym ja.



 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, o 10:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
otwierał ktoś czakry? ja tak, czakre serca i trzeciego oka ;)
przyznam, że nie do końca był to dobry pomysł, bo z 3 okiem miałam niezłe przeboje;]
przestroga- jeśli otworzycie 3 oko, przygotujcie się, że możecie nawet zwariować...nie każdy jest gotowy na to wszytko, co niesie ze sobą jej otwarcie...ktoś ma z tym doświadczenia? podzielcie się.

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2012, o 10:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Faktycznie z otwarciem 3-oka może być różnie, gdyż jak wiadomo będziemy widzieć nieco więcej :P Przed otwieraniem czakr proponowałabym wizualizowanie energii ochronnych - tak jakbyśmy zakładali na siebie "kokon". Energie powinny mieć kolor biały, żółty, zielony.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 4 mar 2012, o 11:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
Tiana napisał(a):
Faktycznie z otwarciem 3-oka może być różnie, gdyż jak wiadomo będziemy widzieć nieco więcej :P Przed otwieraniem czakr proponowałabym wizualizowanie energii ochronnych - tak jakbyśmy zakładali na siebie "kokon". Energie powinny mieć kolor biały, żółty, zielony.



wiem z doświadczenia, że nie każdy potrafi wizualizować energię, a jak juz mu sie uda to nie zawsze taka ochrona działa.. ja proponuję jakiś dobry amulet ochronny.
Tak i to prawda po 3 oku jak otworzysz, to widzisz i słyszysz i czujesz więcej...

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2012, o 11:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Dobrze wpływa również praca z kamieniami szlachetnymi. Z tego co pamiętam, to kryształ górski nie tylko rozświetla czakry, ale również stanowi pewne zabezpieczenie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, o 13:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
na mnie osobiście kryształ górski kompletnie nie działa, nosiłam go dość długi czas, aż mi się zapięcie zepsuło:/ nie odczuwam go zupełnie, ani jego mocy ani energii. Mam tez kamień księżycowy- jego działanie odczuwam doskonale.

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2012, o 09:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Wszystko pięknie i ładnie, tylko powiedzcie, jak otworzyć to trzecie oko?
Wizualizacja że to się otwiera jak kwiat lotosu nie zbyt mi się udała, widzę to samo, czuję to samo.
Zaczynałem od pierwszej czakry i dalej jest zamknięta. Ktoś pomoże?

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 7 mar 2012, o 11:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
Bartemaus napisał(a):
Wszystko pięknie i ładnie, tylko powiedzcie, jak otworzyć to trzecie oko?
Wizualizacja że to się otwiera jak kwiat lotosu nie zbyt mi się udała, widzę to samo, czuję to samo.
Zaczynałem od pierwszej czakry i dalej jest zamknięta. Ktoś pomoże?


najpierw zastanów się, czy jesteś na to gotowy, co jest skutkiem otwarcia 3 oka...a skutki są takie, że:
-słyszysz byty, często złe i nieprzyjazne
-miewasz wizje i bezsenność
-miewasz LD
-masz wyostrzoną intuicję
-niektórzy doświadczają jasnowidzenia, jasnosłyszenia i telepatii
-inaczej funkcjonuje ciało fizyczne, możliwa zmiana percepcji zmysłowych, zaburzenia psychosomatyczne
-choroba psychiczna, nerwowa.

To tylko niektóre ze skutków, w zależności od człowieka rożne rzeczy się dzieją z nim.
Wiem, jak otworzyć tę czakrę, jednak nikomu tego nie polecam, by ją otwierać.

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2012, o 11:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Ajka Ja i tak już od dawna cierpię pewnie na jakąś chorobę psychiczną o której pewnie nawet nie wiem, więc takie sfiksowanie to nic :D
A czakre chciałem otworzyć mimo wszystko

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2012, o 12:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Generalnie przyblokowanie jakiejkolwiek czakry może być odbierane, jako zaburzenie w prawidłowym funkcjonowaniu naszego ciała astralnego.
Byłam kiedyś u pewnej bioenergoterapeutki, która miała odblokowane trzecie oko i opowiadała mi jakie miewała wtedy doświadczenia. Przede wszystkim widziała duchy chodzące po domu. Raz nawet doradziła synowi, aby został lekarzem, ponieważ ciągle widziała przy nim ducha stojącego lekarza. W dodatku potrafiła dobrze wyczuwać energie oraz "prześwietlać" cały organizm.

Wobraź sobie, że przychodzisz do domu po ciężkim dniu - pierwsze co Cię wita po wejściu przez drzwi, to stojące dusze, gapiące się na Ciebie - i tak cały czas na okrągło.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL