Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 09:49 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
no teraz to juz sama nie wiem czy chce je otwierac, chyba jednak nie mam wystarczajacej wiedzy na ten temat. Jesli ktos mialby ochote podzielic sie glebsza wiedza na ten temat chetnie poczytam, tu lub na priv :)

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 maja 2012, o 20:00 

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
A ja mam inny problem. Kilka lat temu interesowałem się ezoteryką i innymi tego typu sprawami. Głównie praca z energiami ale mimo wszystko nie mam dużej wiedzy na ten temat. Potem wróciłem do wierzenia w Boga byłem zagorzałym katolikiem. Teraz znowu moja wiara się chwieje. Tak czy siak. Jak powiedziałem nie miałem dużej wiedzy na te tematy a mimo wszystko się bawiłem i boję się, że coś z tamtego okresu mogło we mnie zostać. Czy mogłem coś sknocić, czego skutki mogą być dzisiaj odczuwalne? Mam też obawy, że mogę być wampirkiem energetycznym. Czytałem na jakimś forum że takie osoby często są nerwowe i wzniecają kłótnie często kłóciłem się z bliskimi a o dziwo po takich kłótniach czułem się bardzo spokojny i zrelaksowany. Czy może ktoś mi pomóc uzupełnić braki w wiedzy o energiach, abym mógł wszystko sobie poukładać czy pomóc mi w jakikolwiek inny sposób?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 13:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Skoro piszesz, że wróciłeś do wiary i szczerze ją praktykowałeś, więc przypuszczam, że sprawy ezoteryczne zostawiłeś w konfesjonale w innym przypadku nie mogłeś prawdziwie uczestniczyć w życiu religijnym. Jednak o co mi chodzi, chodzi o to, że jeśli sprawy tak przebiegły to możesz być spokojny o przeszłość, natomiast w innym razie w zależności od tego jak głęboko zabrnąłeś i co poprzez to osiągnąłeś może, ale nie musi mieć wpływu na twoje dalsze życie. Praca z energiami sprawia, że człowiek żywiej odczuwa emocje i coś raz nauczone, pozostaje. Jeśli chodzi o kłótnie to wcale nie podciągał bym to pod wampiryzm z tego względu, gdyż one wyzwalają takie pokłady energii, że to w pełni naturalne że organizm potrzebuje regeneracji po, a jak wiadomo najlepiej mu to wychodzi podczas relaksu. Myślę jak by Ci pomóc i dochodzę do pewnego wniosku, musisz określić co sprawia, że twoja wiara słabnie, czy prosisz i nie otrzymujesz, czy mimo modlitwy i wiary nie potrafisz odnaleźć się w życiu? Czy to w religii czy w ezoteryce potrzebna jest wiara, mimo wszystko.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2012, o 14:42 

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
Oczywiście spowiadałem się z tego. Nie podoba mi się kościół jako instytucja. Nie chcę odchodzić od Boga, tylko poznać go w inny sposób. Przez praktykowanie ezoteryki nawet jakby nie mam zamiaru nikogo skrzywdzić ani praktykować czegokolwiek dla jakichś materialnych korzyści dla siebie. Bardziej interesuje mnie ochrona pod tym względem. Nie podoba mi się to, że kościół tak zabrania tego wszystkiego skoro sam tym jest. Niby księża mówią, że magia to zabobony, ale jednak egzorcyzmy są a nawet w Bilblii nie raz czyta się o opętanych itp. Chciałbym znać prawdę taką jaka jest bez żadnego zamydlania oczu i tym podobnych. Czy poprzez spowiedź to wszystko co robilem stało się nieważne? Bo czytałem kiedyś artykuł że księża normalnie rytułał odprawiali nad gościem, który chciał zerwać z ezoteryką. A mnie tylko wyspowiadał. Księża też mnie drażnią szczególnie przy spowiedzi. Raz się jeden ze mnie zaczął śmiać a drugi raz zaczął mnie opierdzielać gorzej niż własna matka... Jeżeli chodzi o powód słabnięcia wiary to po prostu nie czuję tego już. Chciałbym jakoś odświeżyć relacje z Bogiem i bardziej się uduchowić.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 16:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Kościół oparty jest na Biblii, tradycji i pod władzą papieża, a ten według wiary jest wybrany przez samego Boga, jeśli mowa o egzorcyzmach to jedynymi skutecznymi są tak naprawdę księża, ponieważ całe ich życie jest temu poświęcone i nie robią tego dla przyjemności, gdyż to naprawdę długotrwały proces. Dlaczego Kościół zabrania ezoteryki, ponieważ w innym przypadku do uwolnień stały, by całe rzesze ludzi, którzy zabrnęli za głęboko, albo się coś do nich przyczepiło. Jest to takie przedwczesne ostrzeganie, że człowiek, który zaczyna się tym zajmować musi się liczyć, że coś może pójść nie tak.

Cytuj:
Czy poprzez spowiedź to wszystko co robilem stało się nieważne? Bo czytałem kiedyś artykuł że księża normalnie rytułał odprawiali nad gościem, który chciał zerwać z ezoteryką.


Twoje czyny zostały Tobie odpuszczone co nie znaczy zapomniane (rozumiane w pojęciu, że to wcale nie miało miejsca). To wcale nie musi tak być tu akurat ciężki przypadek opisany.

Cytuj:
A mnie tylko wyspowiadał. Księża też mnie drażnią szczególnie przy spowiedzi. Raz się jeden ze mnie zaczął śmiać a drugi raz zaczął mnie opierdzielać gorzej niż własna matka...


Mimo wszystko to ciągle ludzie i nie są idealni, jednak nie powinni w ten sposób podchodzić to sprawy. Wynika to z tego, że tak naprawdę nawet niektórzy księża nie wierzą w złe duchy, albo nie chcą podchodzić do takich tematów.

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2012, o 12:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 11:39
Posty: 17
Podziękowań: 0
witajcie.
Dopiero dziś ,,wpadlam'' na to forum. widzę, że można się tu dowiedziec naprawdę wielu ważnych rzeczy. mnie interesują czakry i tarot. wczesniej staralam sie wrozyc sobie i najblizszym ze zwyklych kart do gry(oczywiscie na specjalnej tali) i bylam zdziwiona trafnoscia. mieszkam teraz za granicą i nabyłam tu talię tarota, ktora ma zaledwie 65 kart w tym 7 z nich to czakry. to
,,the psychic tarot oracle deck'' od Johna Hollanda. nie wiem czy ktos slyszał?
W kazdym razie do tej pory wrozylam bez uzycia kart z czakrami ale podobno powinnam je uzyc w normalnym rozkladzie. one maja mi (podobno) pokazac ktora czakra jest lub byla zablokowana. tylko ze ja nie jestem pewna w 100% czy to tak dziala i jesli ktos ma jakiekolwiek pojecie to prosze o pomoc bo byc moze mam w rekach cenne narzedzie a szkoda byloby tego niedocenic. pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: czakry
PostNapisane: 29 gru 2012, o 16:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
zaznajamiając sie z energią trafiamy na termin "czakra"
ponizszy filmik w 3 odcinkach doskonale pokazuje nam czym sa czakry i jak wpływaja na nsze życie:
1

2.

3.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 19:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
a tu sa medytacje do czakr:


_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2013, o 14:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
a tu ciekawy opis do pracy z czakrami :http://mojakielecczyzna.republika.pl/czakry.htm

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 16:32 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Magdalena napisał(a):
Czy moze ktos kojarzy Jackowskiego ( chyba dobrze wymienilam nazwisko -ten jasnowidz) wydaje mi sie ze on chyba nie spi po nocach, ale czy to jest spowodowane otwarciem czakr..ale napewno robi wrazenie*bezsennego ten to musi niesc brzemie..


Skąd wiesz, że nie śpi po nocach?
Bioenergoterapeuci bardzo często nie śpią, ponieważ nie potrzebują snu. NIE, NIE JEST TO SPOWODOWANE OTWARCIEM CZAKR. :/ Tak się rodzą plotki...
Brzemię, to niosą ci, co ciągle narzekają jaki to świat zły i smutny - widzisz go tak jak chcesz widzieć.
Poza tym robisz offtop tak trochę...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL