Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 paź 2013, o 11:16 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
W tym temacie zachęcam do wzięcia udziału w ćwiczeniach wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tarotem lub po prostu chcą poćwiczyć swoje umiejętności.

Będę zadawać pytania, na które znam odpowiedź, a Wy własnymi rozkładami szukacie odpowiedzi, piszecie własną interpretację kart, którą później zweryfikuję. Będę podpowiadać, jaki rozkład można użyć, ale jestem bardziej za tym, żebyście sami próbowali dopasować odpowiedni, gdyż ćwiczycie w ten sposób swoją kreatywność.

Bawcie się, to nie egzamin! :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2013, o 11:20 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Moje pierwsze pytania:

1. Jakie relacje łączą panią X z panią Y? (oczywiście ja wiem o które osoby chodzi)
2. Jak wygląda sytuacja zawodowa pani Z?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 31 paź 2013, o 12:17 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Ewelina napisał(a):
Moje pierwsze pytania:

1. Jakie relacje łączą panią X z panią Y? (oczywiście ja wiem o które osoby chodzi)
2. Jak wygląda sytuacja zawodowa pani Z?


Boję się odpowiadać na takie pytania, bo jeszcze wyjdzie, że się do kart nie nadaję xD
A wyszło mi coś takiego:

Mam wrażenie, że to relacja, która się albo właśnie skończyła albo długo nie przetrwa.

1) Jak X widzi Y - 7 buław - wiele intryg i nieszczerości
2) Jak Y widzi X - 8 pucharów - oddalają się od siebie
3) Co łączy - sprawiedliwość - jakieś wspólne sprawy z przeszłości? Może to przyjaciółki z dzieciństwa, których przyjaźń nie przetrwała bądź nie przetrwa próby czasu?
4) Co dzieli - księżyc - jakaś iluzja, obłuda, nie były wobec siebie szczere
5) Jaki to rodzaj relacji - świat - no mnie się ewidentnie wydaje, że cokolwiek to było, raczej się kończy, panie się nie dogadają przynajmniej w najbliższym czasie

Pomyślałam przez chwilę o związku homoseksualnym, ale nie wiem, czy się nie zapędziłam zbytnio :)

Sytuacja zawodowa:

10 mieczy, 4 monet, arcykapłanka -> gwiazda
Czyżby Pani straciła pracę lub jest w trakcie poszukiwań? Na pewno moim zdaniem brakuje jej pieniędzy, 4 mówi o niedostatku a kapłanka i podsum o ogólnych ambicjach i możliwościach, trzeba się spiąć i będzie dobrze. Mam jeszcze pewien pomysł, ale zaczekam na potwierdzenie lub zaprzeczenie :)

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2013, o 13:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 45
Podziękowań: 4
Super pomysł;)! Dzis zrobię rozkład!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2013, o 15:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 45
Podziękowań: 4
1. Wiec tak ja bym opisala Pania X jako osobie starsza zaborcza, bystra jasno myslaca, ale jednoczenie jakby czekal na cos i sama sie zamknela w swoim swiecie. Napewno Pani X na cos jeszcze czeka w swoim zyciu na jakies zmiany na lepsze.

Natomiast PaniY jest osoba bardzo kreatywna, mocno stapajaco po ziemi, wie czego chce i to dostaje. Jest bardzo pozytywna i przyciaga soba uwage.

Relacje jakie je lacza: wydaje mi sie ze te Panie sa tesciowymi:)! Pani X ma corke,a Pani Y syna, ktorzy sa w zwiazku. Pan jest starszy okolo 35-40, natomiast dziwczyna jest mlodsza okolo 25-32.

No nie wiem wyszlo mi ze laczy ich wlasnie ta para kobieta i mezczyzna.


2. Sytuacja zawodowa Pani Z

Wdg mojego rozkaldu praca Pani Z jest zwiazana z prawem i z uzywaniem mozgu w pracy. Pani Z jest oslchla kobieta i stanowcza kobieta. Zna swoja wartosc i swoje atuty i mocne strony. Aczkolwiek jej ozieblosc moze byc nie lubiana przez otoczenie, poniewaz patrzy na wszystko racjonalnie i z dystansem. Jej zawod jak juz pisalam to cos ze sprawiedliscia: moze ty byc prawnik,sedzia, a moze policja, aczkowliek bardziej bym sie przychylala ku sadowi. Praca przynosi jej dobre zarobi, aczkolwiek nie jestem przekonana czy jest z tego do konca zadowolona. Chyba jej ktos w tej pracy przeszkadza, widze Pana ktorego ma nad soba, ktory moze ja lekko strofowac.


To by byla moja interpretacja:) Moge o odp na priv, bo nie wytrzymam czy mialam w czymkolwiek racje:) chcialbym zaznaczyc ze dopiero sie ucze, i nie wrozylam jeszcze nikomu:)

Pzdr

Kasia:*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2013, o 20:39 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Kasiu, przede wszystkim napisz jakie wyszły Ci karty, bo nie będzie tego można zinterpretować. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2013, o 22:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 45
Podziękowań: 4
O kurcze! Nie pamietam: pisalam odp na ''zywo''jak patrzylam na karty :O! Ale jak znasz odp mozesz pow,czy cokolwiek sie zgadza z mojej ''wrozby'':)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, o 14:17 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
1.Jakie relacje łączą Panią X z Panią Y?

Sprawiedliwość, umiarkowanie, 9 buław.

Pani X - sprawiedliwość - jest to Pani o silnej i surowej osobowości, skłonna do dominacji i narzucania własnej woli. Wierząca we własne siły, czasem potrafi pogardzić słabszymi i błądzącymi

Pani Y - umiarkowanie - osoba skłonna do pojednania, nadaje głębokie znaczenie rzeczom i sytuacjom. Osobowość uduchowiona o słabym zdrowiu.

Wynik relacji - 9 buław - W tej relacji występuje dużo zazdrości. Wpływające na nią osoby trzecie powodują narastającą wrogość między Paniami prawdopodobnie z racji zaistniałej jakiejś sytuacji. Z mojej perspektywy w tej relacji nie ma i nie będzie porozumienia.


2. Jak wygląda sytuacja zawodowa Pani Z?

4 pentakli, sprawiedliwość, rydwan

4 pentakli - sugeruje, że ciężka praca przyniosła pozytywne rezultaty i rozwiązanie problemów finansowych. Zapewniła Pani Z trwałą bazę finansową, ale mówi o oszczędności

sprawiedliwość - zwiastuje satysfakcje z pracy i dobre kontakty z "wpływowymi" ludźmi (urzędnikami?) i zawarcie lub wynegocjowanie kompromisu biznesowego

rydwan - zwiastuje duże uznanie otoczenia, podpowiada, aby Pani Z korzystała z nadarzających się okazji i śmiało realizowała swoje plany, a wtedy z każdym dniem będzie przybywać pieniędzy.


Ciekawa jestem:D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2013, o 21:38 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Odpowiedź na zadane wcześniej pytania:

1. Jakie relacje łączą panią X z panią Y?
Panie X oraz Y są siostrami. Nie są w najlepszym porozumieniu od dłuższego czasu, nie utrzymują stałego kontaktu, bardziej przypadkowy. Poza tym dzieli je duża różnica wieku, więc siłą rzeczy nie miały i nie mają wielu wspólnych tematów.
X - młodsza, Y - starsza
Pani X rozpamiętuje stare winy pani Y, która nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu i nie ma zamiaru go zmienić. Zazdrość jak najbardziej tutaj występuje oraz wpływ osób trzecich, ponieważ to właśnie one dołożyły się znacząco do konfliktu.
Jest dystans, który już raczej pozostanie, ponieważ nawet nie ma chęci, aby to zmienić. Jest obojętność i unikanie kontaktu.

2. Jak wygląda sytuacja zawodowa pani Z?
Pani Z stara się robić to co lubi, ale nie zawsze przynosi to odpowiednie profity. Szukała pracy, ale nie znalazła takiej, która by ją satysfakcjonowała, być może jest zbyt wymagająca, a może po prostu szuka dalej swojego miejsca i zajęcia.
W każdym razie chce, aby to co kocha przyniosło rezultaty, bo i tak z tego nie zrezygnuje.
Na pewno jest ambitna, intensywnie dąży do podwyższania poziomu swojej wiedzy, chce stać się ekspertką w swojej dziedzinie i na tym się skupia, to wręcz przysłania jej zarabianie pieniędzy, aby było na bieżące wydatki. Z pewnością na spore możliwości, ale tak jak napisałam wcześniej - szuka swojej ścieżki, którą z satysfakcją (również finansową) podąży.
Kilka wcześniejszych "transakcji" przyniosło jej zabezpieczenie finansowe na jakiś czas i dzięki temu czuje się bezpiecznie, aczkolwiek nie wystarcza jej to.
Kontakty z ludźmi bardzo wspomagają jej działalność, dzięki czemu się rozwija. W jej biznesie bardzo ważne są kontakty z odpowiednimi osobami, ponieważ dają nowe szanse.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2013, o 21:41 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Kolejne pytania do zabawy :D
Świetnie sobie poradziłyście z wcześniejszymi, więc co by nie tracić czasu, podaję następne!

3. Jaka jest sytuacja zdrowotna pani E.?
4. Opisz jak najlepiej potrafisz pana R. Jego cechy charakteru, wiek itd.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL