Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2013, o 01:41 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Ewelina napisał(a):
Kolejne pytania do zabawy :D
Świetnie sobie poradziłyście z wcześniejszymi, więc co by nie tracić czasu, podaję następne!

3. Jaka jest sytuacja zdrowotna pani E.?
4. Opisz jak najlepiej potrafisz pana R. Jego cechy charakteru, wiek itd.


3. Huhu, same dworskie - królowa buław, królowa kielichów, król buław, rycerz kielichów - zanim wzięłam pod uwagę konkretne przypisania do chorób, to pojawiło mi się w głowie skojarzenie dwóch pierwszych królowych z hormonami. Wydaje mi się, że Pani może mieć problemy właśnie tej kobiecej natury + jakieś zmienne nastroje, a ponadto jest podatna na omdlenia, duszności, mogące prowadzić do zaburzeń serca. Nie widzę tu jakichś wielkich chorób, ale takie zwyczajne przemęczenie, powodujące dyskomfort, no i zbadałabym hormony.

4) Śmierć, 9 buław, 6 mieczy, król mieczy, cesarz ->
Pan chyba przeszedł w ostatnim czasie jakąś przemianę (pozwoliłam sobie dobrać kartę, jak było wcześniej) - rycerz buław - myślę, że mógł z hulaki przemienić się w odpowiedzialnego, stabilnego mężczyznę, choć trochę zmęczonego tym, co w życiu przeszedł. Teoretycznie miałam analizować cechy charakteru, ale pojawiło mi się coś takiego i ciekawa jestem, czy mogę mieć rację. A Pan jest na pewno (przynajmniej teraz) stanowczy, trochę może nawet apodyktyczny. Dobrze sprawiłby się w roli ojca i może być autorytetem dla wielu ludzi. Wydaje mi się, że to mężczyzna w średnim wieku, ok 35 lat. Może niedawno wyplątał się z jakiegoś związku tudzież relacji, romansu? Albo wydarzyło się w jego życiu coś, co zmusiło go lub zmobilizowało do zmiany. Tak czy inaczej, obecnie widzę go jako wiedzącego, czego chce od życia i gotowego na poważniejsze decyzje i obowiązki.

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 15:17 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
3) Jaka jest sytuacja zdrowotna Pani E?

8 pentakli, sprawiedliwość, księżniczka mieczy, 2 kielichów, król pentakli, 2 mieczy

W Pani E. zachodzi sporo zmian fizycznych jak i duchowych. Prawdopodobnie toczy walkę z własnymi niedoskonałościami i próbuję sprzątnąć swój wewnętrzny bałagan. Warto by było gdyby Pani E. trochę przychylniej spojrzała na otaczające ją sytuację i siebie i z uśmiechem je odbierała. Duży wpływ będzie miał na nią mężczyzna, za którego sprawą polepszy się kondycja psychiczna, dzięki czemu będzie rozsądniej i praktyczniej podchodziła do otaczających ją sytuacji i spraw codzienności. Dwójkę mieczy odbieram jako dwoistość Pani E. - a dokładniej ciążę? Stawiam na ciążę, z racji zmian zachodzących, ale i karty wskazują o konieczności zmiany trybu życia, zerwania z nałogami czy przyzwyczajeniami konieczność wyrzeczeń. Pani E. prawdopodobnie bardziej otwiera się na namiętność, zwiększa się u niej pociąg seksualny - prawdopodobnie dzięki Panu, który się pojawił w jej życiu. Możliwa konieczność jakiegoś zabiegu, ale nie potrafię zdefiniować jakiego. Przychodzą mi na myśl kończyny, ale tylko domniemam lub właśnie chodzi o ciąże - może ten zabieg to poród ?:)


4) Opisz najlepiej jak potrafisz Pana R. Jego cechy charakteru, wiek itd.


5 mieczy, as pentakli, 8 kielichów, księżniczka pentakli, księżniczka mieczy

Pan R. na chwilę obecną wydaje się mocno zagubiony. Czuje się zraniony, oszukany i pogardzony. Został prawdopodobnie ofiarą niesprawiedliwych pomówień i intryg, których nie potrafi wyjaśnić. Pogardzenie nim rzuciło cień na rozdarcie wewnętrzne, gwałtowne zmiany nastrojów, rozczarowanie i niechęć do ludzi co utrudnia relacje międzyludzkie. Na siłę poszukuje swojego nowego miejsca, odrzuca przeszłość i ucieka od problemów. Jest w nim brak wrażliwości na otaczające piękno świata, nie dostrzega go, kieruje się uprzedzeniami i fobiami. Z racji braku wytrwałości, połowicznej realizacji planów, pogoni za pieniądzem za wszelką cenę i rozrzutności może mieć poważne problemy finansowe. Brak mu działania - czeka ąż "samo" przyjdzie lub "samo" się zrobi Gdy już znajdzie sie między ludźmi uporczywie wzbudza zainteresowanie sobą i swoimi problemami, jeżeli coś dla kogoś zrobi to tylko interesownie. Ogólnie osobowość pesymistyczna i bez większego wyrazu. Myślę, że ten Pan do powrotu do życia potrzebuje wyjaśnienia w/w sytuacji, podejścia bardziej optymistycznego. Wyjście do ludzi, znalezienie przyjaciół, na których mógłby liczyć postawiło by go na nogi.

P.S 1 Mam wrażenie, że on jest po rozstaniu, albo związku, który jest w trakcie rozpadu i nie będzie szans na powrót.

P.S 2 Nie potrafię określić wieku :)

P.S 3 Nie czułam się dobrze w tym pytaniu, coś tu mnie mocno zblokowało (możliwe, że zmęczenie)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2013, o 20:29 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Skoro nikt więcej nie bierze udziału w ćwiczeniu, to piszę odpowiedzi:

3) Jaka jest sytuacja zdrowotna Pani E?

Pani E., to pani w podeszłym wieku, nie jest więc w pełni sił witalnych, ale też nie zachowuje się jak staruszka. W porównaniu do wielu osób w jej wieku, czuje się młodo i tak też wygląda. Kiedyś miała problemy z tarczycą, co już nie jest tak bardzo u niej odczuwalne.
Asia - dwójka mieczy mogła wskazywać na problemy neurologiczne, co niestety miało miejsce, a dokładniej lekki udar u tej pani, ale nie ma to wielkich konsekwencji w funkcjonowaniu.
O konieczności zabiegu nic mi nie wiadomo, ale przeszła ich kilka w przeszłości. Były to operacje na żylaki. Obecnie leczy się na nadciśnienie.

4) Opisz najlepiej jak potrafisz Pana R. Jego cechy charakteru, wiek itd.

Pan R. również jest w podeszłym wieku i jest to osoba bardzo uparta, apodyktyczna, lubi jak wychodzi na jego, pomimo konsekwencji. Często mówi coś, nad czym się nie zastanawia, a potem tego żałuje, ale nigdy się do tego nie przyznaje. Sprawia wrażenie zimnego, a nawet okrutnego człowieka, ale gdzieś w głębi jest w nim wrażliwość.
Zawsze uważa, że wie lepiej, za dużo analizuje, z czego wychodzą spięcia i nieporozumienia, bo tworzy historie, których nie ma.
Jest człowiekiem, który nie usiedzi na miejscu, musi coś robić fizycznie lub umysłowo, ale zajęcia fizyczne go odprężają, nie lubi siedzieć w domu, więc te zajęcia najlepiej jak są na zewnątrz. Lubi podróżować po świecie, nie są mu obce wyjazdy kilka razy w roku na wczasy, żeby coś pozwiedzać, zobaczyć. Musi być w ruchu.

To myślę powinno wystarczyć. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2013, o 22:03 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
jestem niepocieszona:)

Daj jeszcze jakieś pytanka :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2013, o 22:30 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Ok! W takim razie:

5. Jak wygląda relacja między panią K. i panem D.? Są w związku, mieszkają razem, ale opiszcie ich sytuację finansową, uczuciową i ich wspólne plany/oczekiwania.

6. Co w ciągu ostatniego pół roku zmieniło się w życiu pani K.?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 16:52 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
5. Jak wygląda relacja między panią K. i panem D.? Są w związku, mieszkają razem, ale opiszcie ich sytuację finansową, uczuciową i ich wspólne plany/oczekiwania.

1) Uczucia Pani K. - księżniczka mieczy (odwrócona) - Uczucia Pani K. sa w bezruchu - tzn. nie ma w Niej już ciekawości i chęci odkrywania tego związku. Czuje się bezsilna i oszuka, a Jej zaufanie zostało mocno nadszarpnięte. Jest gotowa na duży ból i cierpienie za cenę uwolnienia się z tej klatki i rozstanie sie z problemami tego związku.

2) Plany/oczekiwania Pani K - dwójka pentakli - Pani K. czuję ogromną potrzebę uporządkowania swojego życia. Podjęła wielkołomne decyzję, które ma zamiar zdecydować. Jedną z najwazniejszych decyzji jest odejście od partnera - powodem Tego kroku jest druga kobieta Pana D.

3) Uczucia Pana D. - Arcykaplanka (odwrócona) - Pan D. w tym związku jest meżczyzną chłodnym i beznamiętnym. Prowadzi podwójne życie - jest niestabilny emocjonalnie - w związku z Pania K. jest dla wygody i z przyzwyczajenia, w zwiażku z kochanką z racji zaspokojenia potrzeb seksualnych. Potrafi obarczyć winą Panią K. za swoją niewierność i wmawiać jej, że np, przez jej zaniedbanie sie znalazł sobie kochankę.

4) Plany/oczekiwania Pana D. - gwiazda (odwrócona) - Pan D. żyje marzeniami. Czeka na wielką i szczęśliwość miłość przegapiając obecną. Walczy o nadzieje i wiarę w sens życia - tak naprawdę zabijając to. Karta sugeruje zatrzymanie się - pojawią się przeszkody, które będę miały rzut na przyszłe zdarzenia. Ostrzega również przed pochopnie podjętymi decyzjami.

5) Przyszłość związku - sprawiedliwość (odwrócona) - Widzę tutaj straty finansowe - podział majątku? Karta pokazuje wyrok, stanięcie przed sądem - tutaj znaczy rozwód.
(Nie potrafię tutaj więcej wyciągnąć z karty)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 17:24 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Asia, tutaj z podpunktem drugim trafiłaś w 10, zaraz powiem dlaczego.

1. Królowa mieczy (odwr.) - tutaj można faktycznie dopatrywać się jakiejś straty, ale hmm z tego co wiem, nie ma takiej sytuacji w związku pani K. i pana D. Chyba, że o czymś nie wiem... Wydaje mi się, że nie ma tam już gorących uczuć, na pewno niektóre rzeczy przeszkadzają zarówno panu D w pani K, jak i na odwrót, ale idą na kompromis i wybaczają sobie takie drobne niedociągnięcia.
Z tego co Ty wywróżyłaś zupełnie jakbym widziała poprzedni związek pani K...

2. Dwójka pentakli oznacza w tym kontekście oczekiwania finansowe pani K i to, że nie wszystko idzie po jej myśli. Bardzo chce też zajść w ciążę i liczy na to, że się im uda.
Także te podjęte decyzje to prawda, ale odnośnie dziecka.

3. Zaczynam się martwić co Ci to Asia powychodziło ;) Tak jak napisałam wcześniej, uczucia w tym związku już chyba trochę wygasły i nie jest to juz takie namiętne, o ile w ogóle kiedyś było, także coś w tym prawdy jest.

4. Tak jakby pan D nie miał już nadziei na to, że będzie lepiej, uważa, że poniósł straty zamiast korzyści, być może nawet żałuje tego związku. Może tak być, myślę, że on marzył o czymś innym, a jest zbyt zwyczajnie, zbyt szaro.

5. Nie da się za bardzo powiedzieć co będzie w przyszłości, ale raczej jakieś straty mogące się wiązać z prawem, finansowe. Może się rozstaną i będą dzielić co mają.

Rzeczywiście ta dwójka jest w związku i mieszka razem, ale nie są jeszcze po ślubie, są zaręczeni.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 18:06 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Więc rozwód można traktować jako rozstanie dobrze, ze conieco się zgadza teraz nast pytanie :D

6. Co w ciągu ostatniego pół roku zmieniło się w życiu pani K.?

Karty, które wypadły podczas tasowania:

5 buław - Dla Pani K. był to okres rywalizacji, obrony swoich poglądów. Konflikt, który zmusił Panią K. do obrony swoich racji.


Król pentakli - sygnalizuje obiecujący obrót spraw. Wskazuje na to, że to co Pani K. sobie założyła - czyli rozpoczęcie jakiś spraw - okażą się one produktywne i opłacalne dla Pani K. w każdym kontekście

ZDROWIE - 6 buław (odwrócona) - wskazuje na spadek kondycji, skoki ciśnienia, może jakiś stan zapalny w organizmie ?

MIŁOŚĆ - arcykapłanka (odwrócona) - Pani K. czuła się smutna, niedoceniona i zatraciła wartości swoje. Czuła sie niespełniona - z tego powodu odczuwała silny smutek

FINANSE - gwiazda (odwrócona) - przegapienie nowych możliwości i okazji, źle zainwestowane pieniądze lub utrata ich.

Dla mnie te karty co wypadły to raczej jest takie podsumowanie. Czyli nie było za ciekawie, ale zaczęło się układać. Znalazła sił na bronienie siebie i swoich racji. Odszedl smutek, więc i nabrała sił. Finanse przybrały pozytywny obrot.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 18:23 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
6. Co w ciągu ostatniego pół roku zmieniło się w życiu pani K.?

5 buław - To rzeczywiście czas rywalizacji, poszukiwań lepszej pracy, walka o lepszą pensję, ciągłe zmiany miejsca pracy w nadziei na coś lepszego. Myślę, ze to najważniejsza karta :)

Króla pentakli zinterpretowałabym podobnie. Coś pozytywnego, zyski.

6 buław odwr - problemy zdrowotne, które mogą zniszczyć to co sobie założyła... Kojarzy mi się z planowaniem ciąży i że coś stanęło na przeszkodzie.

Arcykapłanka odwr- zawód miłosny, liczyła na coś innego ze strony swojego faceta, ale niestety nie może się tego spodziewać.

Gwiazda odwr - aroganckie podejście do spraw zawodowych, samolubne i w rezultacie kiedy już myślała, że osiągnęła to co chciała, okazało się, że nie. Z bezsilności zrezygnowała i zgodziła się na to co jest. Nie jest źle, ale też nie tak jakby chciała...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 18:43 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Szału nie ma, dupy nie urywa, ale i tragedią chyba nie śmierdzi :D

Rzecz jasna napisz pytanie następne, jutro siądne sobie :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL