Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2014, o 22:44 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Wiem, że mało konkretnie, ale właściwie ten dzień nie polegał na tym, że coś się działo.. tylko właśnie się nie wydarzało, stąd piszę tylko o odczuciach.. bo nic konkretnego się nie wydarzyło.. więc nie żadna z tych kart nie zapowiadała jakiegoś łamiącego człowieka wydarzenia, raczej takie mniejsze troski. Jednak wszystkie w jakiś sposób są negatywne.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2014, o 11:23 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
AuroraBorealis napisał(a):
Dołączam do ćwiczenia, jeśli pozwolicie :)
Moje karty na dziś:
1 - 10 mieczy
2 - 9 mieczy
3 - 7 mieczy
4 - As buław
5 - Król mieczy

Dzień zapowiada się pod wpływem mieczy. Nie interpretuję ich teraz, tak jak radzicie. Wieczorem (czyt. w nocy) edytuję post i napiszę jak to wyglądało :)

Jest wieczór i sprawy wyglądają tak:
1 - 10 mieczy - zakończenie jakiegoś etapu pracy, z małymi potknięciami, ale wychodząc obronną ręką
2 - 9 mieczy - zmartwienia, niepewność czy sprawy (tu chodzi o sprawy materialne) potoczą się pomyślnie
3 - 7 mieczy - wyczekiwanie czegoś, ktoś nas ignoruje
4 - As buław - walczyć o coś, mieć nadzieję, mieć świadomość niebezpieczeństwa, ale i tak wierzyć
5 - Król mieczy - poczucie porażki, zawód, być w impasie

To jest to co zaobserwowałam i co mogę jakoś skonfrontować z pierwotnymi znaczeniami kart.


Ok, gdybym sobie te karty wyciągnęła, to uznałabym, że muszę się przestać martwić, tylko zacząć ostro działać - co sugeruje As buław na miejscu "Twojej roli".
Natomiast Król mieczy, jak każdy król jest panem swojego losu, w tym przypadku sfery mentalnej, inteligencji, myślenia, strefy głowy. Więc może to taka zachęta, żeby zarówno w kwestiach materialnych, jak i relacji zapanować nad myślami, nie zamartwiać się czy 'on' myśli o Tobie, czy nie, tylko robić swoje, stać się panią własnych myśli :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 14:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 13:50
Posty: 4
Podziękowań: 0
Karty:
1. Praca 5 mieczy mozliwe nieporozumienie z klientem poniewaz zmienila sie cala oferta na mniej atrakcyjna i klienci so niezadowoleni
2. Dom Cesarzowa zajmowanie sie dzieckiem i calym domem
3. Nieoczekiwane 8 kijow jakas niespodziewana wiadomosc?
4. Twoja rola rycerz monet spokoj pewnosc siebie ochrona pracowitosc
5. Wynik Kochankowie (odwroceni) wybor miedzy rodzina a praca trzeba bedzie podjac jakas decyzje nie bedzie latwo jesli przedstawiam sie w energy rycerza monet :)

Zobaczymy wieczorem


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 22:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 13:50
Posty: 4
Podziękowań: 0
Karty:
1. Praca 5 mieczy mozliwe nieporozumienie z klientem poniewaz zmienila sie cala oferta na mniej atrakcyjna i klienci so niezadowoleni
2. Dom Cesarzowa zajmowanie sie dzieckiem i calym domem
3. Nieoczekiwane 8 kijow jakas niespodziewana wiadomosc?
4. Twoja rola rycerz monet spokoj pewnosc siebie ochrona pracowitosc
5. Wynik Kochankowie (odwroceni) wybor miedzy rodzina a praca trzeba bedzie podjac jakas decyzje nie bedzie latwo jesli przedstawiam sie w energy rycerza monet

Wieczorem
1 Praca 5 mieczy sprawdzilo sie ale nieporozumienie bylo z szefem i nic powaznego powiedzmy ze wyszlam na gorze
2 Dom Cesarzowa wszystko w domu zostalo zrobiene dwa obiady ugotowane dziecko zadowolone maz tez
3 Nieoczekiwane 8 kijow zgadza sie wiadomosc od znajomej z prosba o odnowienie kontaktu po dlugim czasie - duze zaskoczenie
4 Moja rola Rycerz monet spokojnie wszystko przeanalizowalam prez caly dzien nie dalam sie wyprowadzic z rowanowagii zadnych gwaltownych decyzji takze zgadza sie
5 Kochankowie (odwroceni) najtrudniej mi ta karte interpretowac poniewaz moze sie odnosic do wiadomosci od dawnej znajomej ktora choc mila postawila mnie w trudnej sytuacji gdyz ja nie chce odnawiac znajomosci a jej na tym bardzo zalezy. No i cos odpisac trzeba i tu Kochankowie - sie zdecydowac. Z drugiej strony moze tez chodzic o prace poniwaz maz byl niezadowolony ze tyle pracuje i mialam podjac decyzje o zmniejszeniu godzin (ale ja nie chce). Mysle ze to moze tlumaczyc dlaczego karta byla odwrocona

Takze tyle mi wyszlo


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL