Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 15:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Koziorożca jest Haniel

Obrazek

To anioł, który pomaga ludziom uwierzyć w miłość i poczuć ją całym sercem.

Zodiakalne Koziorożce uważane są za osoby zdystansowane i niechętne do spontanicznego wyrażania emocji. Dlatego właśnie Haniel pojawia się w ich życiu, aby pokazać im że radość, twórczość i zabawa są niezbędne do życia na równi z pracą, obowiązkami i poświęcaniem się dla innych. Proś Haniela o pomoc, gdy wstydzisz się powiedzieć, co czujesz, walczysz z kompleksami albo poglądami, jakie wpoili Ci inni ludzie. Haniel przynosi Koziorożcom dobre wiadomości, stawia na ich drodze ludzi, z którymi połączą je prawdziwe mocne więzy. Jeśli jesteś samotny lub masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie, Haniel pomoże Ci zerwać z uprzedzeniami. To w wyniku jego działania przeżywamy drugą młodość lub nagle odkrywamy uroki życia, o których już zapomnieliśmy. Haniel ma władzę nad czasem, ale nie tym odmierzanym przez zegarki, tylko prawdziwym, który płynie w ludzkich sercach. Dlatego nie oglądaj się na innych, tylko idź za głosem intuicji, którą budzi anioł Haniel.

Jak rozpoznać Haniela? Anioł ma skrzydła mieniące się odcieniami różu i czerwieni. Pojawia się wtedy, gdy słychać szczere komplementy i radosny śmiech, najchętniej podczas pełni Księżyca, którego według starych legend jest mieszkańcem i władcą.

Co mu ofiarować? Ten cudny anioł lubi róże, bo podobnie jak Koziorożce są one piękne, ale mają ostre kolce, którymi bronią do siebie dostępu. Ofiaruj mu różę w podzięce za otrzymaną w życiu miłość i nie wstydź się prosić o więcej uczuć i pozytywnych emocji w swoim życiu.

Co może Haniel? Proś Haniela, aby otworzył ludzkie serca. Ten anioł włada miłością, nie tylko niebiańską, ale także ludzką – namiętną i gorącą. Wbrew temu, co szepczą podstępne demony i zazdrośni dewoci, na miłość nigdy nie jest za późno.

Jak wzywać Haniela? Sobota to dzień, którym włada Haniel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim.
Powiedz: „Hanielu, zadbaj o mnie i wspomagaj moje siły, aby nie zabrakło mi ich do działania w słusznej sprawie. Obym na początku każdego zagadnienia i na jego końcu zawsze miał taki sam entuzjazm i optymizm”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 15:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Wodnika jest Gabriel

Obrazek

To anioł, który przyniósł dobrą nowinę Maryi Pannie.

Jest jednym z najważniejszych i najpotężniejszych aniołów i według legend sprawuje władzę nad rajem. Gabriel opiekuje się zodiakalnymi Wodnikami, ponieważ urodzeni pod tym znakiem są niezależni, kreatywni i nie obawiają się iść pod prąd obowiązującym modom i zwyczajom. Wodniki są indywidualistami i marzycielami, ale w głębi serca bywają bardzo samotne. Buntują się przeciwko zasadom, które są niesprawiedliwe, bo chciałyby aby raj był tu na ziemi. Anioł Gabriel uczy je że zamiast walczyć z wiatrakami, trzeba znaleźć w życiu konkretny cel i cierpliwie do niego dążyć. Podsuwa Wodnikom dobre pomysły, a przede wszystkim pomaga im przełamać nieśmiałość i zdobyć sympatię innych ludzi. Proś Gabriela o wsparcie, gdy bardzo czegoś potrzebujesz i gotowy jesteś cierpliwie czekać na spełnienie swoich pragnień. Ten anioł nagradza tych, którzy nie zwątpili pod wpływem innych ludzi, ale wierzą do końca i ufają przede wszystkim swojemu sercu.

Jak rozpoznać Gabriela? Ten potężny anioł nosi białe szaty i może mieć nawet 120 par skrzydeł. Na wielu obrazach ma złotą, gwiaździstą aureolę. Gdy przechodzi niedaleko, ludzie odzyskują nadzieję, zdrowie i radość życia.

Co mu ofiarować? Kwiatem, który tradycja przypisuje Gabrielowi, jest lilia, ale poświęcone są mu także mieczyki (zwane gladiolami). Ofiaruj mu je w podziękowaniu za sprzyjające okazje, jakie pojawiają się w Twoim życiu, i sytuacje, gdy trudności, jakie początkowo napotkałeś, obróciły się na Twoją korzyść.

Co może Gabriel? Proś go o pomoc, gdy czekasz na ważne wiadomości i z całego serca chciałbyś, aby były dla Ciebie dobre. Proś go również o pomoc w załatwieniu trudnych spraw.

Jak wzywać Gabriela? Sobota to dzień, kiedy moc anioła jest bardzo silna. Tego dnia podziękuj mu za wspaniałe pomysły, jakie podsuwa Ci każdego dnia. Powiedz: „Gabrielu, przynoś mi codziennie dobre nowiny i spraw, abym ja też mówił innym ludziom same dobre i prawdziwe rzeczy. Oby wszystko, czym się zajmuję, prowadziło mnie do miłości i zrozumienia”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 15:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Ryb jest Zadkiel

Obrazek

To anioł miłosierdzia i współczucia dla cierpienia wszystkich żywych istot.

Dlatego został opiekunem zodiakalnych Ryb, które od małego dziecka chciałyby zmienić świat na lepszy. Osoby te są delikatne i wrażliwe, łatwiej niż inni ludzie dostrzegają ukryty wymiar codziennych spraw. Doskonale wiedzą, że materialna rzeczywistość to nie wszystko, co nas otacza. Dlatego potrzebują anielskiego wsparcia i opieki, aby inni ludzie nie zrobili krzywdy ich wrażliwym sercom. Zadkiel przybywa im z pomocą, kiedy cierpią albo zaczynają wątpić. Jest przy nich także wtedy, gdy poświęcają się dla innych, uczy je odwagi, gdy ludzie chcą od Ryb zbyt wiele. To właśnie on został zesłany przez Boga, aby powstrzymać Abrahama przed złożeniem syna w ofierze. Nawet największe poświęcenie ma swoje granice – tę prawdę zodiakalne Ryby powinny zrozumieć, aby nie zmarnować swoich talentów dla ludzi, którzy nie są tego warci. Dlatego wołaj Zadkiela i proś go o wsparcie, gdy wszyscy weszli Ci na głowę i we własnym życiu nie masz miejsca dla siebie samego.

Jak rozpoznać Zadkiela? Ten anioł jest w ciągłym ruchu, bo świat bezustannie potrzebuje nauczycieli pokory i wybaczenia. Jego skrzydła są delikatne niczym skrzydła motyla, ale potężniejsze niż wszystkie ziemskie huragany. Zadkiel niczego nam nie nakazuje, ale udawadnia, że każdego dnia warto zmieniać siebie i świat na lepszy.

Co mu ofiarować? Tam, gdzie przechodzi Zadkiel, rozkwitają białe kwiaty. Jego symbolem jest szlachetny lotos o tysiącu płatków, ale zamiast szukać go na końcu świata, w podziękowaniu za opiekę i wsparcie możesz podarować Zadkielowi nawet skromny goździk.

Co może Zadkiel? Proś anioła o łaskę i wsparcie dla każdego, kto jej potrzebuje. Zadkiel pomaga w prawdziwym przebaczeniu. Jeśli Ty lub ktoś bliski zrobił coś złego i szczerze tego żałuje, proś anioła przebaczenia o pomoc w naprawieniu krzywd.

Jak wzywać Zadkiela? Czwartek to dzień, kiedy moc anioła jest bardzo silna. Tego dnia podziękuj mu za szczególnie korzystne zbiegi okoliczności, jakie przydarzają się Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Zadkielu, przygotuj mnie na każde niespodzianki i spraw, aby przydarzały mi się tylko dobre rzeczy. Obym zawsze miał siłę, odwagę i mądrość, którymi mogę podzielić się z innymi”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 15:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Barana jest Marchidiel

Obrazek

To anioł radości i dobrych wiadomości, a także nadziei, jaką czujemy wiosną na widok pierwszych otwierających się pąków.

Jest władcą wiosny i właśnie wtedy chętnie pojawia się na ziemi. Dogląda zaczynania nowych spraw i przegania resztki zimowych smutków. Dlatego właśnie upodobał sobie zodiakalne Barany, ponieważ to właśnie one są najbardziej przedsiębiorczym i ruchliwym znakiem zodiaku. Dla Baranów nie ma rzeczy niemożliwych, a dyskretne wsparcie, jakiego udziela im Marchidiel, tylko zachęca je do odważnego działania i wprowadzania swoich pomysłów w czyn. Marchidiel zwany jest bożą pełnią, ponieważ patronuje wszystkim przedsięwzięciom, które realizowane są z rozmachem. Wadą zodiakalnych Baranów jest zapał, ale także brak wytrwałości i częste zmiany. Jeśli czujesz, że trudno Ci doprowadzać swoje zamierzenia do końca, proś Marchidiela o wsparcie, a on pokieruje wydarzeniami tak, że uda Ci się z sukcesem zakończyć to co wcześniej zacząłeś.

Jak rozpoznać Marchidiela? Jego szaty są w kolorze jasnej zieleni, przepasany jest czerwoną szarfą – symbolem wiosny. Marchidiel lubi słyszeć szczery, ludzki śmiech i gdy płaczemy, przysyła nam kogoś, kto potrafi nas pocieszyć i szybko rozweselić.

Co mu ofiarować? Tam, gdzie stąpa Marchidiel, wyrastają wiosenne kwiaty. Jego ulubieńcami są żółte żonkile i czerwone tulipany. Ofiaruj mu taki bukiet w podzięce za opiekę i wsparcie, jakiego Ci udziela.

Co może Marchidiel? Możesz prosić go o wsparcie, jeśli z całych sił chcesz sprawić, aby pokochała Cię wybrana osoba. To on pomaga w aranżacji randek, swataniu par, rozbija zlodowaciałe serca i sprawia, że nasza miłość jest odwzajemniona.

Jak wzywać Marchidiela? Wtorek to dzień, którym opiekuje się Marchidiel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „My, dzieci Słońca, prosimy Cię, Marchidielu, abyś dał nam cierpliwość i wiarę w to że światło i dobro nigdy na Ziemi nie zgasną”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Byka jest Asmodel

Obrazek

To anioł cierpliwej pracy i zysków, jakie ona przynosi.

Dlatego opiekuje się znakiem Byka, bo urodzeni pod nim są wytrwali i starają się niczego w życiu nie zmarnować. Byki ostrożnie inwestują, zastanawiają się nad każdym swoim krokiem. Nie lubią ryzyka, trzymają się z dala od hazardu. Asmodel pomaga w sprawach finansowych, inwestycjach i kłopotach związanych z naszą materialną egzystencją. Nie znosi marnotrawstwa, pogardza oszustami i tymi, którzy łamią prawo. Dlatego też zwany jest przez kabalistów aniołem sprawiedliwej kary. Zodiakalnym Bykom pomaga odróżnić to o co trzeba się starać, od rzeczy, które nie są warte zaangażowania. Kieruje ich uwagę na właściwe sprawy, a jednocześnie wygania z serc zazdrość i chciwość, które dla Byków mogą być wielkim zagrożeniem. Jego władza przypada na wczesną wiosnę. Gdy zodiakalne Byki czują, że w ich życiu zapanowała stagnacja i nuda, pojawia się Asmodel i pokazuje im na nowo piękno otaczającego je świata.

Jak rozpoznać Asmodela? Jego szaty są w kolorze złotym, a skrzydła mienią się niczym szlachetne kamienie. Asmodel lubi przyglądać się naszej codziennej pracy, dba, aby nikt nas nie oszukał i by zarobione pieniądze rzeczywiście do nas trafiły. Pociesza tych, którzy wszystko stracili, i sprawia, że znów wierzą w swoje siły.

Co mu ofiarować? Tam, gdzie pojawia się Asmodel, rozkwitają bzy i kasztany. Asmodel uwielbia ich zapach i delikatny, pastelowy kolor. Ofiaruj mu wiosną bukiet bzu w podzięce za opiekę i wsparcie, jakiego Ci udziela.

Co może Asmodel? To anioł sprawiedliwości i kary za krzywdy, jakich doświadczyli niewinni i słabi. Pomoże Ci gdy ktoś Cię oszukał lub skrzywdził w sprawach finansowych. Proś go o pomoc, kiedy walczysz z oszustem, bezwzględnym pracodawcą, bezdusznym urzędnikiem.

Jak wzywać Asmodela? Piątek to dzień, którym opiekuje się Asmodel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim.
Powiedz: „My, wiosenne dzieci, prosimy Cię, Asmodelu, żebyś nauczył nas rozróżniania tego, co dobre i wartościowe, od przelotnych pokus, które mamią głupców”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Bliźniąt jest Ambriel

Obrazek

To anioł strzegący ludzi przed fałszywymi wiadomościami, plotkami i nieprawdziwymi oskarżeniami.

Dlatego opiekuje się znakiem Bliźniąt – urodzeni pod nim uwielbiają spotkania towarzyskie i rozmowy na każdy temat, a także obracają się wśród różnych ludzi. Zodiakalne Bliźnięta są ciekawskie, szczere, bystre. Często trudno im utrzymać język na wodzy i dlatego właśnie Ambriel dba, aby w swojej dociekliwości nie posunęły się za daleko i aby to co Bliźnięta mówią, nie obróciło się przeciwko nim. Jego siła sprawia, że Bliźnięta zamiast chwytać kilka srok za ogon, koncentrują się na ważnych zadaniach, szybko się uczą, a w szkole lub pracy dostają najlepsze oceny. Ochrania Bliźnięta w podróży i pilnuje, by wybierały zawsze bezpieczną drogę do celu. W samochodzie, gdy trzeba, zdejmuje im nogę z gazu, a roztargnionym pomaga odnaleźć zgubę.

Jak rozpoznać Ambriela? Anioł ten może ukazać się nam pod postacią zwyczajnej, obcej osoby, która nagle przekazuje nam ważne wiadomości lub mówi coś, co naprowadza nas na właściwe skojarzenia. Jego szaty są szaro-niebieskie, a skrzydła mienią się srebrem. Przynosi sprostowania i dobre wiadomości. Sprawia, że odnajdują się zaginione listy, a ważne SMS-y docierają na czas do ważnej dla nas osoby.

Co mu ofiarować? Tam, gdzie pojawia się Ambriel, słychać szum i szelest, a według niektórych pachnie farbą drukarską. Ofiaruj mu drobne, wiosenne kwiaty – najlepiej konwalie i niezapominajki, bo Ambriel opiekuje się także naszą pamięcią, a niezapominajki są jej symbolem.

Co może Ambriel? Anioł ten pomoże Ci walczyć ze szkodliwymi plotkami, które ktoś rozpowiada, aby Ci zaszkodzić. Dlatego jego imię pisano na starożytnych amuletach. To anioł dobrych, sprawdzonych wiadomości. Jest zaprzysiężonym wrogiem kłamstwa, manipulacji i oszczerstw. Swoją wielką, anielską mocą pomaga wygrać prawdzie i sprawiedliwości.

Jak wzywać Ambriela? Środa to dzień, którym opiekuje się Ambriel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Ambrielu, pomóż nam codziennie usłyszeć głos serca, prawdy i miłości w naszych sercach. Niech wszystko, co mówimy i myślimy, służy pomnażaniu dobra na świecie”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Raka jest Muriel

Obrazek

To anioł domowego spokoju i radości z codziennych obowiązków, jakie każdy z nas wykonuje.

Strzeże przed złymi, niespodziewanymi wiadomościami i pilnuje, by złe demony nie niepokoiły nas, gdy odpoczywamy. Dlatego opiekuje się znakiem Raka, bo urodzeni pod tym znakiem nie znoszą zmian i niespodzianek. Zodiakalne Raki cenią sobie rodzinne, spokojne życie i chcą każdego dnia radośnie i bez skrępowania wyrażać swoje uczucia. Anioł Muriel dba, aby nikt nie śmiał się z tego, co Raki czują. Pomaga im odnaleźć wewnętrzną równowagę i pewność siebie, jakiej często brakuje osobom spod tego znaku. Raki bywają nieśmiałe, ostrożne i bardzo delikatne, a niektóre z nich nawet anioła wstydzą się poprosić o pomoc. Ich serca są niezwykle podatne na zranienia, szyderstwa i niesprawdzone oskarżenia. Dlatego anioł Muriel uczy je jak się bronić, gdy sytuacja tego wymaga i ktoś wchodzi Rakom na głowę. Dodaje odwagi podczas publicznych wystąpień i staje po ich stronie, gdy muszą same walczyć o swoje zyski i należne im nagrody.

Jak rozpoznać Muriela? Anioł otoczony jest jasnym, wesołym światłem, które przegania smutki. Możemy dostrzec go w okolicach fontann, jezior, nad morzem lub rzeką. Jest w tęczy, jaka pojawia się po pierwszej wiosennej burzy. Jego szaty mienią się tęczą barw, ale najsilniejsze z nich to błękitna i turkusowa.

Co mu ofiarować? Jego pojawianiu się towarzyszy piękny dźwięk, jaki wydaje woda w górskich strumieniach. Uwielbia wodne rośliny – nenufary, kaczeńce, lotosy. Możesz ofiarować mu taki bukiet, ale odpowiednie będą także lilie, które są symbolem czystości i niewinności.

Co może Muriel? Pozwoli Ci odzyskać równowagę po chorobie lub poważnej rodzinnej kłótni. Jest aniołem spokoju. Nauczy Cię doceniania tego, co robią dla nas inni. Budzi w sercach wdzięczność, serdeczność i wyrozumiałość dla przywar, które okazują się mniej irytujące, niż Ci się to wcześniej wydawało.

Jak wzywać Muriela? Poniedziałek to dzień, którym opiekuje się Muriel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Murielu, daj nam siłę, aby nasze uczucia pomagały czynić świat bezpieczniejszym i lepszym. Obyśmy nigdy nie stracili wrażliwości i serca, które jest naszym codziennym drogowskazem”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Lwa jest Werchiel

Obrazek

To słoneczny i pełen radości anioł, który wiecznie czuwa i zawsze jest w gotowości, aby walczyć ze złem.

Dlatego został opiekunem zodiakalnych Lwów, które od dziecka są niezwykle ambitne i pewne swojej siły. Obdarzone charyzmą wierzą, że ich zamierzenia zakończą się sukcesem. Werchiel pomaga Lwom odnaleźć w życiu prawdziwe powołanie i skłania je do zajmowania się właśnie tymi sprawami, które naprawdę są tego warte. Odgania od Lwów demony próżności, chciwości i pustej ambicji, które wiodą ludzi na pokuszenie. Proś Werchiela o wsparcie, gdy chcesz rozwijać swoje umiejętności i szukasz sposobnej ku temu okazji. Werchiel zsyła natchnienie, rozwija ciekawość i kreatywność. Podsuwa mądre książki, stawia na drodze Lwów wspaniałych nauczycieli, a przede wszystkim skłania je do samodzielnej twórczości. Werchiel jest aniołem radości, zabawy i optymizmu. Nigdy nie znudzi się pomaganiem. Gdy czujesz, że Twoja lwia grzywa wypłowiała i zmarniała, Werchiel pomoże Ci otrząsnąć się z depresji i odkryć nowe horyzonty.

Jak rozpoznać Werchiela? Jego skrzydła są złote, otaczają go rozżarzone promienie. Gdy się pojawia, czujemy przypływ sił i ambicji. To on zsyła genialne pomysły, a nawet rozbłyski geniuszu. Jest obok nas gdy tworzymy nowe dzieła i wymyślamy niezwykłe idee.

Co mu ofiarować? Werchiel jest aniołem Słońca i nade wszystko lubi słoneczniki, nagietki i dalie. Te słoneczne i pełne radości kwiaty współgrają z jego naturą. Ofiaruj mu je w podzięce za wszystkie wspaniałe pomysły, jakie udało Ci się ostatnio wprowadzić w życie.

Co może Werchiel? Pomoże Ci znaleźć wyjście z trudnych życiowych sytuacji. Z nim nie ma rzeczy niemożliwych, a korzystne zbiegi okoliczności nie są ani rzadkie, ani przypadkowe. Wołaj go zawsze wtedy, gdy brakuje Ci siły i optymizmu.

Jak wzywać Werchiela? Niedziela to dzień, którym opiekuje się Werchiel. Tego dnia tygodnia znajdź czas na odpoczynek i proś anioły o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Werchielu, pomóż mi we właściwy sposób rozwijać moje talenty. Niech to czego się nauczyłem, służy i pomaga innym, a także będzie niewyczerpanym źródłem szczęścia i radości”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Panny jest Hamaliel

Obrazek

To anioł, który uczy, jak czerpać radość z życia i nie przejmować się drobnymi troskami.

Wygania z serc chandrę i zwątpienie, które potrafią popsuć nam najpiękniejsze chwile życia. Uczy ludzi patrzeć na życie z szerszej perspektywy i nawet zwykłemu zjadaczowi chleba pokazuje, że świat to coś więcej niż praca od ósmej do szesnastej. Dlatego właśnie jest opiekunem zodiakalnych Panien, które są tak pracowite i obowiązkowe, że często brakuje im zupełnie czasu na odpoczynek i hobby uprawiane tylko dla przyjemności. Anioł Hamaliel pojawia się zawsze wtedy, gdy zodiakalne Panny zaczynają trawić wątpliwości. Rozwija ich intuicję i uczy, jak wierzyć nie tylko intelektowi, ale i sercu. Przedstawiciele tego znaku mają skłonności do perfekcjonizmu i bardzo surowo oceniają swoje własne dokonania. Hamaliel stawia na ich drodze ludzi, którzy potrafią docenić ciężką pracę, ale też rozbawić i rozśmieszyć zodiakalne Panny. Dlatego zwany jest aniołem pracy, humoru i nauczycielem dystansu do samego siebie.

Jak rozpoznać Hamaliela?
Anioł ten jest zawsze w ruchu, ciągle czymś zajęty. Podsuwa błyskotliwe pomysły i popycha nasze myśli do przodu, kiedy czujemy, że utknęliśmy w martwym punkcie. Jego skrzydła mają jasnofioletową barwę, mienią się srebrem i złotem.

Co mu ofiarować? Ten życzliwy ludziom anioł kocha skromne, polne kwiaty, jakie w sierpniu i wrześniu rosną na polskich łąkach. Ofiaruj mu chabry, lwie paszcze, dzwonki w podziękowaniu za dyskretną opiekę, jaką każdego dnia Cię otacza. Jego symbolem są też swojskie zioła, a szczególnie rozmaryn, zwany zielem pamięci i koncentracji na ważnych sprawach.

Co może Hamaliel? Pomoże Ci dostrzec pozytywne strony trudnych sytuacji. Odgania troski i przynosi dobre wiadomości. Naprowadzi Cię na słuszne wnioski, podsunie Ci książki pełne mądrych myśli i pozytywnych inspiracji.

Jak wzywać Hamaliela? Środa to dzień, kiedy moc Hamaliela jest szczególnie silna. Tego dnia tygodnia znajdź czas na ważne podsumowania i przemyślenia. Proś Hamaliela o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Hamalielu, uczyń mnie pracowitym, ale ześlij mi także więcej okazji do radości. Abym każdego dnia robił coś dobrego, co wywoła uśmiech na twarzach moich najbliższych”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Wagi jest Uriel

Obrazek

To anioł, który dba o przestrzeganie prawa i sprawiedliwości.

Dlatego został opiekunem zodiakalnych Wag, które starają się we wszystkim zaprowadzić porządek, zgodę i harmonię. Przedstawiciele tego znaku najlepiej czują się wśród piękna, muzyki i sztuki. Każdego dnia starają się, aby w ich otoczeniu nie było barbarzyństwa i wojen. Uriel sprzyja tym zamierzeniom, bo zależy mu abyśmy się rozwijali. Według starożytnych legend to właśnie on nauczył ludzi pisma, a także wskazał, jak studiować kabałę i alchemię. Uriel uczy zodiakalne Wagi, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale najpierw trzeba wiedzieć, czego się chce. Wagi bywają chwiejne i zmienne, a także zależne od innych tylko dlatego, że nie chcą nikogo urazić. Uriel dodaje im odwagi w wyrażaniu swoich opinii i realizowaniu własnych potrzeb. Gdy trzeba, podsuwa im odpowiednich pomocników, bo Wagom najlepiej pracuje się i żyje wespół z innymi ludźmi. Dlatego gdy czujesz się niezrozumiany, samotny, proś Uriela o wsparcie i zesłanie Ci prawdziwych przyjaciół.

Jak rozpoznać Uriela? Anioł ten pojawia się z promieniami słońca. Jednym z jego atrybutów jest także ognisty miecz, którym broni demonom wejścia do raju. Tym mieczem, według legend, otworzy wrota piekła, gdy nadejdzie dzień ostatecznej walki Dobra ze Złem.

Co mu ofiarować? Uriel jest aniołem władającym Słońcem, a więc bliskie mu są wszystkie żółte kwiaty, a także kłosy zboża. Ofiaruj mu je w podziękowaniu za naukę, jaką w życiu odebrałeś i z prośbą o spotkanie nauczycieli, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej.

Co może Uriel? Proś go o pomoc, gdy czujesz, że otaczają Cię niskie wibracje, zło i duchowa brzydota. Uriel ześle Ci wsparcie i rozgoni czarne chmury. To on jest aniołem sztuki i wyższej kultury, dzięki którym nasze dusze mogą wzbić się trochę wyżej.

Jak wzywać Uriela? Piątek to dzień, kiedy moc Uriela jest szczególnie silna. Tego dnia tygodnia znajdź chwilę tylko dla siebie, kiedy spokojnie możesz zastanowić się i pomedytować. Powiedz: „Urielu, spraw, abym odzyskał i zachował wewnętrzną równowagę, a złe myśli i cudze intrygi nie miały do mnie dostępu. Abym ja i moi bliscy wspólnie cieszyli się radością i wzajemną miłością”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL