Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Skorpiona jest Bardiel

Obrazek

To potężny anioł, który pojawia się, gdy musimy bronić się przed wrogami.

Jego atrybutem jest grad, który znienacka spada na wrogów prawdy i sprawiedliwości. Dlatego został opiekunem urodzonych pod znakiem Skorpiona, którzy zawsze obawiają się, że ktoś okaże się nieuczciwy lub zdradzi ich w chwili, gdy będą go potrzebowali. Zodiakalne Skorpiony to osoby wierne, skryte i niezmiernie pracowite. Do wyznaczonego sobie celu potrafią dążyć latami, bez względu na koszta i przeszkody. Często czują się wewnętrznie samotne i opuszczone, bo ich determinacja i siła nie zawsze jest właściwie rozumiana przez ludzi w ich otoczeniu. Zawsze szukają prawdy, nawet kosztem cierpienia. Dlatego jesienny anioł o gradowym obliczu pochyla się nad nimi z troską i stawia na ich drodze ludzi godnych zaufania. Uczy Skorpiony ufności i jest ich przewodnikiem w trudnym procesie zapominania i wybaczania przykrości, jakich Skorpiony doświadczyły w swoim życiu. Pomaga zrozumieć i zmienić otoczenie na lepsze i weselsze. Napełnia optymizmem i pokazuje, jak odpocząć od codziennych zmartwień. Proś go o wsparcie, gdy czujesz się samotny i smutny, a on pojawi się z nagrodą na pocieszenie lub przyśle do Ciebie kogoś, kto stanie się Twoim prawdziwym przyjacielem.

Jak rozpoznać Bardiela? Niechętnie ukazuje się ludziom, a jego kolorami są purpura i ciemne złoto. Lubi płomienie, grzmoty i burze. Jego skrzydła są potężne, potrafi otoczyć nimi niczym murem każdego, kto wezwie go w kłopotach na pomoc.

Co mu ofiarować? Ten potężny anioł lubi egzotyczne kwiaty, np. kalie, ale także kolorowe chryzantemy i wrzosy. Możesz ofiarować mu w podzięce za opiekę i pomoc światło białej świecy lub kadzidło o pięknym, orientalnym zapachu.

Co może Bardiel? Potrafi rozproszyć zastępy Twoich wrogów. Mogą to być ludzie, którzy Ci szkodzą, a także złe myśli, zwątpienie lub nałogi.

Jak wzywać Bardiela? We wtorek moc tego anioła jest szczególnie silna. Tego dnia tygodnia znajdź chwilę tylko dla siebie, kiedy spokojnie możesz pomedytować i odsunąć od siebie codzienne stresy. Powiedz: „Bardielu, spraw, abym potrafił zaufać ludziom, którzy mnie kochają, i nie martwił się niczym na zapas. Uwolnij mnie od podejrzeń, pozwól cieszyć się nieskrępowaną miłością i radością”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Opiekunem Strzelca jest Adnachiel

Obrazek

To niezwykle świetlisty i potężny anioł, którego największą radością jest wychwalanie boskiej chwały.

I z tego powodu właśnie został opiekunem urodzonych pod znakiem Strzelca, bo cechuje ich niespożyty entuzjazm oraz optymizm. Strzelcy, choć w ich ziemskim życiu nie brakuje trudnych sytuacji, potrafią podnieść się po klęsce i znów z radością ruszyć do przodu. Wierzą, że zawsze można zacząć od nowa, i nie chowają w swoim sercu urazy.
Adnachiel spogląda na Strzelców życzliwie, bo jako anioł wie, że wiara naprawdę może góry przenosić. Jest też pierwszym dyrygentem anielskich chórów, nadaje melodię niestrudzonym niebiańskim śpiewakom. Zodiakalnym Strzelcom dane jest ją czasami usłyszeć w swoich sercach lub odnaleźć w szlachetnych ideach, w które wierzą i które usiłują przekazać innym ludziom. Adnachiel uczy Strzelców planowania, stąpania krok po kroku i osiągania w ten sposób zamierzonych celów. Proś go o wsparcie, gdy chcesz porwać za sobą innych, kiedy tworzysz i podejmujesz się nowych zadań.

Jak rozpoznać Adnachiela? To anioł radości i sztuki, dlatego rzadko przybiera widzialną postać. Jego skrzydła wydają niezwykły i bardzo piękny dźwięk, natomiast jego atrybutem jest niebiańska harfa lub lutnia.

Co mu ofiarować? Ten anioł kocha wszystkie rośliny i kwiaty, a najbardziej krokusy i dzwonki. Ofiaruj mu je w podziękowaniu za natchnienie, radość i sztukę, bez której ludzkie życie byłoby pozbawione nadziei oraz blasku.

Co może Adnachiel? Pomoże Ci odnaleźć cel, do którego warto dążyć. Gdy czujesz się wypalony, nie masz pomysłu ani natchnienia, proś Adnachiela o pomoc i z nadzieją w sercu czekaj na znaki, jakie Ci ześle.

Jak wzywać Adnachiela? Czwartek to dzień, którym włada ten anioł. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Adnachielu, spraw, aby nigdy nie zabrakło mi okazji do radości, aby każdy dzień przynosił mi nowe inspiracje i uczył mnie, jak coraz lepiej radzić sobie z codziennymi kłopotami”.

źródło:astromagia.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL