Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anielskie liczby
PostNapisane: 28 mar 2012, o 22:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
Jednym z najczęstszych znaków przesyłanych nam
przez Anioły są sekwencje numeryczne takie jak np. 111,333.
Liczby to podstawowe narzędzia, którymi anioły posługują się w komunikacji z nami. Możesz zobaczyć takie sekwencje na tablicach rejestracyjnych samochodów, numerach telefonicznych, paragonach ze sklepów spożywczych lub na reszcie, którą wręcza ci ekspedient sklepowy.

Większość ludzi zauważa powtarzanie się niektórych
sekwencji numerycznych i zaczyna się zastanawiać: Co to oznacza?
Czy powtarzające się cyfry posiadają jakieś znaczenie, tak!
Na przykład aniołowie często naprowadzają cię na następny krok
poprzez pokazanie zachęcającej liczby takiej jak np. 7.


W Anielskich Liczbach otrzymujesz anielsko ukierunkowane wiadomości, które są bardzo proste, przyziemne i praktyczne.


W tym wątku możecie pytać o znaczenie Anielskich liczb od 0 do 999

Zapraszam serdecznie :)



źródło: Anielskie liczby, dr Doreen Virtue


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, o 22:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Hmm, gdzieś miałam zapisane co oznaczają liczby- jakie przesłanie do nas kierują aniołowie, ale na chwilę obecną nie mogę znaleźć :-s
Zapytam co oznacza liczba 26 i 9 :) Dziękuję:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, o 07:38 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
Wlasnie mi cos uswiadomilyscie :) zawsze jak patrze na zegarek to jest 35 min po ktorejs godzine. Ciekawa jestem co oznacza to 35?

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, o 19:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 9

Zacznij działać i to zaraz! Spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, czas aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie kroki są użyteczne.


LICZBA 26

Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś myślał i mówił jedynie o swoich pragnieniach nie afirmuj swych obaw, gdyż one są poprostu iluzją.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, o 19:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 35

Z pomocą i ochrona wniebowstąpionych mistrzów, zbliża się do ciebie pozytywna zmiana.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 20:44 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
jeszcze przypomnialo mi sie 22

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 22:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 22

Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, o 16:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 16

Twoje słowa to magnetyczne afirmacje, które przyciągają do ciebie wlaśnie te rzeczy, o których mówisz i myślisz. Z tego względu aniołowie przypominają ci, abyś była swiadoma własnych słów oraz myśli.



LICZBA 17

"Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym i optymistycznym. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze!"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, o 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Ja poproszę o znaczenie liczby 13 :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, o 22:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 13

Liczba 13 oznacza, że wniebowstąpieni mistrzowie tacy jak Jezus są z tobą pomagając ci w utrzymaniu optymizmu.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL