Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2013, o 22:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ann_a napisał(a):
Trzy szóstki, to znak szatana...ponoć. " I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
W proroctwie biblijnym szóstka oznacza niedoskonałość.

Dla Doreen Virtue jak widać liczba 666 nie jest zła. Autorka przedstawiła ją w dobrym świetle i nic strasznego z niej nie wynika, a wręcz przeciwnie.
Myślę, że tego co zawarte w Biblii nie ma po co mieszać z tym o czym mowa w tym temacie. To są Anielskie Liczby - a Aniołowie jak wiadomo, to dobre, miłosierne istoty, to po co w to wszystko mieszać szatana... Jak Anielskie to Anielskie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2013, o 10:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 73
Podziękowań: 27
mogę prosić o liczbę 58, 72 i 12

;]

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 lut 2013, o 17:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Cesarzowa napisał(a):
mogę prosić o liczbę 58, 72 i 12

;]

Liczba 12
Myśl pozytywnie o przyszłości, gdyż to o czym myślisz oddziałuje na nią. To jest przesłanie aby nazwać Twoja wiarę i nadzieje siłą, ponieważ są one teraz decydującymi czynnikami.

Liczba 58
Twoje finanse poprawiają się. Pojawi się pozytywna zmiana w przepływie pieniędzy. Mogłoby to również zasygnalizować awans w pracy lub zmianę w pracy zawodowej ze zwiększonymi poborami.

Liczba 72
Ufaj, że czynisz odpowiednie kroki w kierunku manifestacji swoich pragnień... ponieważ tak właśnie jest.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 17:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:54
Posty: 11
Podziękowań: 0
Ciekawe. Dla mnie ważne sa chyba 5 i 10. Urodziłam się 5-go dnia 10-go miesiąca, poza tym jestem numerologiczną 5-tką. Jakie jest ich znaczenie?

_________________
Chcieć. Móc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 18:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
apolonia napisał(a):
Ciekawe. Dla mnie ważne sa chyba 5 i 10. Urodziłam się 5-go dnia 10-go miesiąca, poza tym jestem numerologiczną 5-tką. Jakie jest ich znaczenie?

Liczba 5
Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.


Liczba 10
Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera Ciebie, Twoich ukochanych oraz twój piekny cel życiowy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2013, o 11:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Witam serdecznie. Od dwóch dni prześladują mnie podwójne liczby, nie moge sie od tego opędzić. Powtarza sie wciąż 11, 22 i 33 i 44.
O 11 i 22 było już wcześniej więc będę wdzięczna za interpretacje 33 i 44 :ympray:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2013, o 16:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Wszystkie te liczby to liczby mistrzowskie według numerologii, każda z nich ma swoją lekcję, którą można się sugerować w swoim życiu, jeżeli one się powtarzają tj. często je widzisz, to przeczytaj ich opis w dziale Numerologia, może to bardziej Ci pomoże niż ich anielska interpretacja.

Liczba 33
Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma własnych słów i myśli.

Liczba 44
Właśnie w tej chwili aniołowie ofiarowują ci więcej pocieszenia, miłości i wsparcia. Pros ich o pomoc we wszystkim, a poprzez swoją intuicję, wsłuchuj się w ich przewodnictwo.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2013, o 17:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Ja bym bardzo prosił: 1, 19, 96, 16 i 69. C; Jeszcze bym potrzebował 8. :D Dzięki z góry.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2013, o 19:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
ja poproszę dwójkę i 97 :) może jeszcze 79, jeżeli byłabyś łaskawa C:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2013, o 19:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Neuron napisał(a):
Ja bym bardzo prosił: 1, 19, 96, 16 i 69. C; Jeszcze bym potrzebował 8. :D Dzięki z góry.

Co Cię tak na liczby naszło? :-? :D

Liczba 1
Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.


Liczba 8
Zwiastuje dostatek oraz pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczególnie dla swojego celu życiowego).


Liczba 16
Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma wlasnych słów i myśli.


Liczba 19
Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się.


Liczba 69
Podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanym z duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala.

Liczba 96
W związku ze swoim boskim celem życiowym, skup się całkowicie na duchowych sprawach. Powierz Bogu oraz aniołom wszystkie swoje zmartwienia.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL