Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2015, o 16:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 lut 2015, o 16:14
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam czy ktoś może potwierdzić, że łączy nas związek karmiczny 7/16 moja data ur. 18.07.1981 partnerki 07.07.1983. Od początku związku czułem coś dziwnego, mianowicie że coś muszę odpokutować i tak się niestety dzieje! Czułem to na długo przed tym zanim dowiedziałem się o związkach karmicznych. Czułem też i nadal czuję, że ta osoba jest mi przeznaczona w jakimś celu. W jaki sposób mogę odpracować karmę? Czy lepiej zerwać ten związek i energię karmy, czy odpracowywać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2015, o 13:21 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ja potwierdzę. Według numerologii łączy Was związek o wibracji 7. Oprócz tego, jako podliczba, pojawia się 16, która jest karmą miłości.
Niestety, ale nikt nie da Ci gotowej instrukcji, na to co robić, aby związek odpracować. Każdy związek, nawet symbolizowany 7/16, jest inny. Wiele zależy, od Dróg Życia partnerów. A pomijając numerologię bardzo wiele zależy od zachowania, podejścia, charakteru, wartości, zasad itp., każdego z partnerów.
Zrywanie, bo pojawiło się takie coś jak karma - jest po prostu śmieszne :) Dodam, że w numerologii jest tylko 5 liczb karmicznych, a w gruncie rzeczy, każdy związek dwojga ludzi, jest związkiem karmicznym... nawet, gdy żadna z tych pięciu liczb się nie pojawia.
Także bądź facetem.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL