Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 wrz 2013, o 23:45 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2013, o 23:30
Posty: 19
Podziękowań: 2
Tycie kicie napisał(a):
Ja nie wiem co zrobić,jak do tego podejść,tzn do związku karmicznego.
Jest prognoza że nasz związek jest karmiczny
ale nie jest to mój związek na całe życie.

Czyli co,należy powoli pracować nad pozostałościami z poprzednich żywotów
w obecnym karmicznym związku i jednocześnie rozglądać się za drugą połóką,tą na całe życie?

Związek karmiczny tworzymy nawet ze sklepikarzem jeśli nie wysyłamy do siebie nawzajem szacunku i się kłócimy oraz źle na siebie patrzymy. Najlepiej też być życzliwie do ludzi nastawionym i nie budować z nimi złej karmy.

Tycie kicie napisał(a):
Hm...czyli,gdy mamy związek dwojga osób
a z prognozy wynika że jest to związek karmiczny
i jednocześnie że nie jest to związek na całe życie
(jedynie na czas przepracowania karmy)

to wtedy...można iść w zaparte i być szczęśliwym w takim związku?
Czy wręcz przeciwnie?

Uważam że wogóle nie powinniśmy tworzyć związków bo związki nasz ograniczają - wiążą nas.
Związki zamykają nas i karzą żyć w celibacie w stosunku do inncyh. Podobają mi się czasy tak zwane "pogańskie" przez ludy z zachodu swego czasu na ziemiach polskich heh. To były najlepsze czasy luzu, swobody, pełni, dużo muzyki, zabawy samymi sobą i otoczeniem oraz wesołości.

Asia napisał(a):
Ewelina bardziej miała na myśli to, ze czy to jest związek karmiczny czy nie o staraj się być szczęśliwa. Do ma być to bedzie. Będziecie mieli się rozstać to się rozstaniecie albo będziecie szczęśliwi bez względu na to jaka jest prognoza. To my wybieramy ścieżki, którymi podążamy i od nas wszystko zależy.

Związki karmiczne nie mają nic wspólnego z związkami szczęsliwości :-D Związki karmiczne to takie w których się uczymy a związki szczęsliwe to takie gdzie pogłebiamy szczęscie :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2013, o 15:22 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nie zgadzam się, ze stwierdzeniem, ze nie powinniśmy tworzyć związku. Nie powinni ich tworzyć ludzie, którzy chcą być wolni i dla nich cale życie to wieczne hulanki i zabawa. Ludzie, którzy decydują się na związek powinni być świadomi, ze właśnie wiążą się z kimś, chcą być oddani komuś. To jest kwestia wyboru. Poza tym uważam, ze bycie w związku ma dużo plusów, uczymy się odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i kogos, kompromisu i tysiąc innych sytuacji :)

P.S. Nie pisałam nic o związku szczęśliwości tylko o tym by nie dostosowywać swojego szczęścia do związków karmicznych, czyli slyszac, ze jest się w związku karmicznym, który niby nie bedzie do grobowej deski zawsze można próbować tak czy tak dążyć do tego, by trwal nie pogrążając się taka "wyrocznia" i nie kierujac mysli na zakonczenie go tylko być szczęśliwym .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2013, o 22:48 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2013, o 23:30
Posty: 19
Podziękowań: 2
adi17144 napisał(a):
Ludzie, którzy decydują się na związek powinni być świadomi, ze właśnie wiążą się z kimś, chcą być oddani komuś.

Tak dawanie to dobra energia :-D

adi17144 napisał(a):
Poza tym uważam, ze bycie w związku ma dużo plusów, uczymy się odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i kogos, kompromisu i tysiąc innych sytuacji :)

Odpwoiedzialności za kogoś ? Jak partner się naćpa lub ochla (czyli też naćpa :-D) to mam za niego odpwoiadać jak np. spowoduje wypadek w takim stanie ? To mówisz że jak się jest z partenerem razem to czuje się taką jedność że jest się jednym ciałem i duszą ? :D

Asia napisał(a):
P.S. Nie pisałam nic o związku szczęśliwości tylko o tym by nie dostosowywać swojego szczęścia do związków karmicznych, czyli slyszac, ze jest się w związku karmicznym, który niby nie bedzie do grobowej deski zawsze można próbować tak czy tak dążyć do tego, by trwal nie pogrążając się taka "wyrocznia" i nie kierujac mysli na zakonczenie go tylko być szczęśliwym .

Podobno mamy swoje połówki we wszechświecie czyli istoty przeciwstawne z którymi zostaliśmy stworzeni i są one nam przypisane ale także możemy tworzyć z nimi karme.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2013, o 13:07 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nie sądziłam, ze muszę wyrażać się jakbym z dzieckiem pisala:D
Odpowiedzialność za kogos w zwiazku jako dzielenie się problemami i radościami z druga osoba ( czyli wytłumaczę łopatologicznie wzajemnie sobie pomagamy a nie wypinamy się d***).
Wiesz akurat za takie rzeczy to każdy sam odpowiada jak wypadki po dragach czy wódzie. Nie bądź taki szczegolowy, bo mowie o bardziej przyziemnych rzeczach. Moze jakbys spróbował być w związku to byś wiedział co znaczy wspolna odpowiedzialność za druga osobę, bo chociażby uczucia, które wzbudzamy w drugiej osobie to juz jakas odpowiedzialność za to - chyba, ze Ty nie zwracasz uwagi na uczucia drugiego człowieka to inna sprawa - ja osobiście nie mam szacunku do takich ludzi:)


Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, o 00:11 przez Asia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2013, o 22:08 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Cytuj:
Uważam że wogóle nie powinniśmy tworzyć związków bo związki nasz ograniczają - wiążą nas.
Związki zamykają nas i karzą żyć w celibacie w stosunku do inncyh. Podobają mi się czasy tak zwane "pogańskie" przez ludy z zachodu swego czasu na ziemiach polskich heh. To były najlepsze czasy luzu, swobody, pełni, dużo muzyki, zabawy samymi sobą i otoczeniem oraz wesołości.
To brzmi, jakbyśmy nie powinni w ogóle się wiązać. oO

Cytuj:
Związki karmiczne nie mają nic wspólnego z związkami szczęsliwości :-D Związki karmiczne to takie w których się uczymy a związki szczęsliwe to takie gdzie pogłebiamy szczęscie

Podczas nauki nie można być szczęśliwym?

Cytuj:
Odpwoiedzialności za kogoś ? Jak partner się naćpa lub ochla (czyli też naćpa :-D) to mam za niego odpwoiadać jak np. spowoduje wypadek w takim stanie ? To mówisz że jak się jest z partenerem razem to czuje się taką jedność że jest się jednym ciałem i duszą ? :D

Nie, ale mówi, że uczysz się działać tak, aby nie zranić drugiej osoby. Próbujesz być troskliwym, chcesz pomóc zawsze swojemu partnerowi/partnerce. Próbujesz radzić. Nie odpowiadasz za nią karnie, gdy Twoja druga połówka coś stwierdzi. Odpowiadasz za to co kierujesz w stronę swej miłości.

Cytuj:
Podobno mamy swoje połówki we wszechświecie czyli istoty przeciwstawne z którymi zostaliśmy stworzeni i są one nam przypisane ale także możemy tworzyć z nimi karme.

Czekaj. Nie zrozumiałem. Co chcesz teraz przekazać?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2013, o 00:08 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Hik idealnie mnie zrozumiałeś. Dziekuje:)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL