Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
BARAN
Jego drinki powinny być ostre, płonąć purpurą, bo ten kolor dodaje ognia jemu a temperamentu jej. Baran pije wszystko co pali w gardle (może być doprawione pieprzem lub tabasco) choć zwykle po takich ekscesach męczy go kac.

BYK
Zawsze chwyta za największą szklankę i lubi wszystko co ma smak słodko-kwaśny.

BLIŹNIĘTA
Ich ulubione drinki mają lekki smak mięty. Na ogół jednak jest im obojętne co piją, byle dużo, bo wciąż czują pragnienie.

RAK
Najchętniej piłby napoje w srebrno-mlecznych kolorach, z wielkiego pucharu. Wie jednak, że ma słaby żołądek, więc z żalem sięga po delikatny kieliszek z czymś gorzkawym w smaku,np. z orzechówką.

LEW
Najbardziej lubi szampana, białe wina, piwo, i soki o złotej barwie.

PANNA
Pija jedynie najbardziej szalone mikstury, rzadko i niezbyt chętnie - czyste trunki.

WAGA
Napój dla niej musi pieścić przede wszystkim oko, potem powonienie, dopiero na końcu zmysł, bo Waga to estetka. Każdy procent alkoholu powinna rozcieńczyć litrem czegoś bezprocentowego, bo ma słabe nerki.

SKORPION
Pija czyste, mocne alkohole, a jeśli koktajle, to przyrządza je sobie sam.

STRZELEC
Lubi gorące drinki albo takie które pieką w język.

KOZIOROŻEC
Najchętniej pija alkohole białe lub brązowo - złociste, jak whiski - w smaku gorzkie, kwaśne i mocne.

WODNIK
Uwielbia oryginalne francuskie szampany, którymi się upija i soki z egzotycznych owoców zmieszane z kropelką czystej.

RYBY
To co piją ma mieć smak gorzkawy lub słonawy i łagodnie rozchodzić się na języku lub pienić się jak szampan.

Źródło: horoskopy.aliano.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ostrego nie mogę, ale jak alkohol to jak najbardziej w drinkach i słodkie alkohole bardziej do mnie przemawiają. Chociaż ost nie mam najmniejszej ochoty:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 19:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Waga- dokładnie. Prymitywne trunki typu wódka, kompletnie mi nie wchodzą. Wagi lubi wszystko co wyrafinowane i w najlepszej jakości B-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 20:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
ha ha dobre :)))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2013, o 06:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
A wcale że nie prawda, standardowe spłycanko zaserwowane. Ja jako waga jesli juz sięgne po alkohol to mało mnie interesuje czy jest on wizualnie pociągący. Ma dawac efekt i tyle. Co do smakowości - jak dla mnie kazdy jest paskudny, bez popitki nie przejdze, a najlepsze od okiełznania promilowej ostrosci jest dla mnie sok a czarnej porzeczki, badz inny napitek o wyrazistym smaku.

Fakt faktem kobitki gustują ponoć w wielobarwnych drinkach, ale ja zdecydowanie się w to nie wpisuje.

_________________
Sceptyk


Ostatnio edytowano 26 mar 2013, o 21:23 przez Zagubiona, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2013, o 08:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Ja Wam powiem co Waga lubi wypić- zieloną herbatę! :p
Mam uczulenie na wódkę i mocniejsze alkohole. W ogóle na wszelkie używki. Nie wchodzi mi ani alko, ani narkotyki, ani nawet fajki. I cieszę się z tego O:-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 18:38 

Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 12:42
Posty: 9
Podziękowań: 1
Raczek- z alkoholu to mleko :) żartowałam :) Piwo wino szampan i woda gazowana - żadnej wódki:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 18:52 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 14
Jestem Wodnikiem, nieznosze alkoholu.
Jak już to tylko wino.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:06
Posty: 14
Podziękowań: 1
Rak pijący tylko kawę, alkohol odpada :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 22:47 

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:41
Posty: 11
Podziękowań: 2
Lew, oj większość się zgadza tylko szampana bardzo sporadycznie pijam :D A wino tylko właśnie białe, czerwonego nie znosze, piwko lubie sobię strzelić od czasu do czasu. Jeżeli chodzi o soki to uwielbiam pomarańczowe czyli o "zlotej barwie" a wiec chyba się zgadza B-)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL