Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znak zodiaku Ryby
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Ryby
21.02 - 20.03


Główne cechy charakteru: łagodne usposobienie, życzliwość, wrażliwość, domatorstwo, dobrze rozwinięta intuicja.
Twoje wady: nieśmiałość, stanie na uboczu, nadopiekuńczość.
Planeta opiekuńcza: Neptun
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Byk, Skorpion, Wodnik.

Uosobienie wrażliwości, łagodności i dobroci. Bogate życie wewnętrzne, intuicja, wyobraźnia, bujanie w obłokach, takie są właśnie są Ryby. Osoby w znaku ryb długo się zastanawiają, zanim podejmą decyzję, są pełne wahań, łatwo je urazić. Nie lubią konfliktów, rywalizacji, hałasu. Mają mało wrogów, są na to zbyt życzliwe, uprzejme i delikatne. Tak wyważają słowa, by nikogo nie urazić, próbują wszystkim dogodzić i pomóc, mają problemy z odmawianiem, często bywają wykorzystywane. Czasami nadopiekuńcze, szybko przywiązują się do ludzi. W życiu najczęściej kierują się sercem. Mają bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, często pomaga im ona uniknąć niebezpieczeństwa. Ryby stronią od ryzyka, nie lubią przebywać tam, gdzie dużo się dzieje, wolą zacisze swojego domu. Często popadają w melancholijny nastrój, apatię, szczególnie wtedy, gdy nie układa się im w życiu osobistym. Są pełne sprzeczności, czasami ciężko do nich dotrzeć i je zrozumieć. Ryby są skryte, ciężko namówić je do zwierzeń, gdy mają problemy, to zazwyczaj milczą i odcinają się od świata. Najmniejsza krytyka powoduje u nich rozżalenie i zły nastrój. Osoby w znaku Ryb, to zazwyczaj bałaganiarze. W pracy są solidne, niezawodne, obowiązkowe, traktują swoje zajęcie bardzo poważnie i nigdy się nie spóźniają. Nie lubią sprawiać zawodu innym ludziom. Mają duże grono przyjaciół, Ryb nie da się nie lubić. Zawsze uprzejme, mile, taktowne z łatwością ujmują otoczenie. W miłości wyrozumiałe, skłonne do poświęceń, miłości i czułości. Łatwo się zakochują, ale niezwykle trudno im się odkochać. Odrzucone, potrafią cierpieć jeszcze przez bardzo długi czas.

źródło: magiakart.pl


Mała Ryba

Znak graficzny zodiaku przedstawia dwie ryby, płynące w różne strony. Dokładnie odzwierciedla to charakter naszych milusińskich. Trudny orzech do zgryzienia mają rodzice Rybek, które jeszcze nie potrafią wyrazić słowami, czego potrzebują. Niestety, kiedy Twoja pociecha już nauczy się mówić, nie jest pewne, że precyzyjnie określi swoje żądania. Większości z nich ta cecha zostanie do końca życia i kiedy dorosną, będzie się o nich mówić, że mają trudny charakter. Nie wynika to bynajmniej z ich złośliwości, trzeba wziąć pod uwagę, że przez większość życia płyną na fali nastroju. Nie zawsze są gotowe do opowiedzenia, co je gnębi. Przygotujcie się na to, że będą się uczyć raz dobrze, raz źle i wszystko zależeć będzie oczywiście nie od ich inteligencji, lecz od samopoczucia. Trudny czas czeka rodziców dojrzewających Rybek. Pierwsza miłość, oczywiście nie do osoby realnej, lecz do aktora lub nauczyciela doprowadzi ich prawie do obłędu. Kiedy już osiągną szczyty cierpienia, z dnia na dzień zerwą z wyimaginowanym partnerem i zakochają się w kimś innym. Jeśli chcesz zrozumieć swoje dziecko, nie próbuj tego dokonać za pomocą rozumu, patrz tylko na jego wrażliwe serce.

Pani Ryba

Opiekunem Ryb jest Neptun, planeta tajemnicza. W Paniach spod tego znaku jest coś nieodgadnionego, co trzyma ludzi na dystans. W dyskusji posługują się często argumentem ,wiem, że tak będzie", co w niektórych wzbudza dreszczyk emocji, a inni powątpiewają w ich kompetencje. Zawsze zostaną zauważone, Neptun daje im charyzmę. Mają świetną intuicję. Powinny pracować w mediach, bo kino, telewizja i fotografia to dziedziny, które ma w swojej opiece Neptun, ich władca. Bardzo angażują się w swoją pracę, która często staje się ich całym życiem. Ponieważ z natury łatwo popadają w nałogi, szybko stają się pracoholikami. Jeśli w taki sposób poprowadzą swoje życie, nietrudno się domyślić, że będą miały kłopoty z utrzymaniem związku.

Pan Ryba

Urodzony biznesmen. Kiedy planuje coś zrobić, bierze pod uwagę przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość, i wyciąga odpowiednie wnioski. Zawsze dopnie swego. Wyobraźni ma pod dostatkiem, jeśli Neptun weźmie go we władanie, staje się nieprzeciętnym artystą. Typowa Ryba lubi eksperymenty ze środkami odurzającymi, nie stroni od kieliszka i wplątuje się w kilka miłosnych przygód naraz. Jeśli się podda swoim nastrojom, nie zniesie brutalnej rzeczywistości bez porannego klina. Nie jest jednak zwykłym alkoholikiem, jest niezwykłym pijakiem z ogromną dozą uroku i wrażliwości, który po raz setny próbuje pogodzić się z rzeczywistością. Tak naprawdę nie chce zerwać z czymś, co przynosi mu niecodzienne doznania. Jeśli wkroczył na ścieżkę ,poszukiwań", nie powróci do rzeczywistości i nie stanie się porządnym, przeciętnym obywatelem.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2017, o 10:38 

Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 10:27
Posty: 6
Podziękowań: 0
No cóż, wiele się zgadza...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL