[ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znak zodiaku - Rak
PostNapisane: 14 mar 2013, o 08:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 11:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Rak
22.06 - 22.07


Główne cechy charakteru: łagodność, życzliwość, domatorstwo, intuicja.
Twoje wady: nadwrażliwość, nadopiekuńczość, skłonność do popadania w melancholię.
Planeta opiekuńcza: Księżyc
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Ryby, Koziorożec, Lew

W znaku Raka znajdują się osoby bardzo łagodne, życzliwe, spokojne, uczuciowe, wręcz sentymentalne. Cechuje je bardzo duża wrażliwość, skłonność do wzruszeń, zmienność nastrojów, popadanie w melancholię, nieufność. Dla Raka, najważniejsze są uczucia i rodzina. Uwielbiają przebywać w domu i pielęgnować swoje związki, dbać o rodzinę i przyjaciół.. Rak to marzyciel, altruista, chętnie udziela pomocy innym ludziom, uosobienie dobroci, cechuje go wewnętrzne ciepło, oddanie. Osoby spod tego znaku są sympatyczne, życzliwe, opiekuńcze i czułe, ludzie na ogół je lubią i szanują, często radzą się ich w sprawach uczuć. Niestety Rakom brakuje zdecydowania i konsekwencji w działaniu, wytrwałości i pewności siebie, łatwo się zrażają i poddają. Pełni obaw i lęku często popadają w depresyjne nastroje, melancholię, lubią rozdrapywać rany i wracać do przeszłości, żyją w świecie marzeń i iluzji. W miłości odznaczają się dużą czułością i przywiązaniem. Potrzebują wielu komplementów, zrozumienia i zapewnień o uczuciach, inaczej popadają w wątpliwości. Ciężko im się pogodzić z porażką w związku, Raki jeszcze długo odchorowują nieudane relacje. Raki są przewrażliwione na swoim punkcie, ostre słowa powodują, że czują się one zranione. Z Rakiem należy, więc obchodzić się ostrożnie. Zazdrosny i zaborczy, czasami jego partnerzy mogą czuć się wręcz osaczeni.

źródło: magiakart.pl


Mały Rak

Maleństwo spod znaku Raka jest najsłodszym dzidziusiem pod słońcem. Jest wręcz stworzone do tego, by je rozpieszczać na różne sposoby. Okaże wdzięczność za każdy uśmiech, każdy gest miłości. Im jest mniejsze, tym łatwiej można do niego dotrzeć. Jest w miarę ufne i lubi być w centrum uwagi. W szkole Rak jest lubiany przez nauczycieli i dzieci ze starszych klas. Gorzej z rówieśnikami, jego nieśmiałość zniechęca często kolegów. Zawsze utrzymuje ścisły kontakt z rodzeństwem i niezależnie od płci jest bardzo opiekuńczy. Jeśli chodzi o wakacje, to nie bawią go kolonie i obozy pełne rozwrzeszczanych dzieciaków, będzie wolał spędzić wolny czas z rodziną. Najwięcej radości da mu woda.

Pani Rak

Na początku sprawia wrażenie nieśmiałej, tajemniczej i zamkniętej w swoim własnym świecie. Trudno jest z nią nawiązać znajomość w ciągu paru godzin, potrzebuje na to przynajmniej paru dni. Jej dystans nie wynika z niechęci do ludzi, lecz z tego, że sparzyła się w życiu wiele razy. Jest bardzo pamiętliwa, potrafi po paru latach wypomnieć komuś jakiś drobny incydent. Nie jest jednak mściwa. Uwielbia zadręczać się rożnymi problemami, które w większości są tylko wytworem jej wyobraźni. Jest wspaniałą matką i żoną. Jeśli tylko trafi na partnera, który będzie darzył ją szacunkiem, poświęci mu całe życie. Panie spod tego znaku bardzo często porzucają ambicje zawodowe i naukowe dla życia prywatnego. Żadne pieniądze i zaszczyty nie są dla niej ważniejsze od radosnego gwaru własnych dzieci i miłości męża. Lubi czuć się w życiu bezpiecznie, nie dla niej zawody związane z ryzykiem. Ma zdolności artystyczne i powinna je rozwijać. Przyjaciół ma na ogół niewielu, ale wypróbowanych i jeśli kogoś pokocha, to już na całe życie.

Pan Rak

Mężczyzna spod tego znaku koniecznie powinien mięć rodzinę. Jeśli do trzydziestki nie znajdzie żony i nie spłodzi dzieci, to zdziwaczeje i resztę życia spędzi w stanie kawalerskim. Każda kobieta, która ma zamiar związać się z Rakiem, musi zdawać sobie sprawę, że zawsze będzie konkurowała z jego rodzicielką. Pamiętaj także, że zawsze będzie się starał zapewnić wygodę i bezpieczeństwo swoim rodzicom i rodzeństwu. Jeśli tylko jesteś w stanie żyć w zgodzie z jego rodzina, możesz być z nim bardzo szczęśliwa. Będzie dobrym mężem, ojcem, czułym i wrażliwym kochankiem.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 17:39 

Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 11:42
Posty: 9
Podziękowań: 1
Zgadza sie w 100 %


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 12:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 19:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
posiada ktoś może ten sam krwawy układ czyli słońce-rak, księżyc-baran? ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 13:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
ew17 napisał(a):
posiada ktoś może ten sam krwawy układ czyli słońce-rak, księżyc-baran? ;)

Chodzi Ci o ułożenie planet w kosmogramie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 12:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 19:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
dokładnie tak :)
a dokładniej o kwadraturę Kwadraturę Słońca do Księżyca


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2014, o 13:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Kwadraturę Słońca do Księżyca ma na pewno wielee osób ;) Jednak wydaje mi się, że większość osób np., spod znaku Raka, o tym nie wie, bo nie mają wykonanego Kosmogramu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 21:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 19:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
liczę, że jakiś raczek z tym krwawym połączaniem się tu pojawi :)
Bo jestem strasznie ciekawa jak ten układzik działa na innych.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2014, o 13:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Hm, jeżeli chcesz, możesz założyć nowy temat, specjalnie dla osób spod tego znaku (lub dla wszystkich ) w którym podasz link do strony, na której za darmo można wykonać kosmogram. Osoby zainteresowane wykonają, a później przeanalizujecie układ planet, aspekty itp. ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2014, o 14:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 19:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
ciekawa propozycja :) jak będę miała więcej czasu to pomyślę nad tym :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2014, o 14:33 

Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 11:42
Posty: 9
Podziękowań: 1
Ja mam (niestety) księżyc w skorpionie :) Ognista jestem w marsie bo mam Lwa :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL