Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Panna
24.08 - 22.09


Główne cechy charakteru: Pracowitość, zamiłowanie do porządku, dokładność, odpowiedzialność.
Twoje wady: drobiazgowość, wyniosłość, nadmierne narzekanie.
Planeta opiekuńcza: Merkury
Żywioł: Ziemia
Najlepsi partnerzy: Skorpion, Byk, Baran

Panna ma bardzo duże zamiłowanie do porządku, jest praktyczna, pracowita, dokładna opanowana, poważna i obowiązkowa. Utalentowana, systematyczna, skrupulatna, nie lubi tracić czasu na zajęcia, które nie przynoszą jej żadnego pożytku. Jest odpowiedzialna, solidna i godna zaufania. Dotrzymuje obietnic i można na niej polegać, nie jest plotkarą, można powierzyć jej najskrytsze tajemnice. Panna posiada analityczny umysł, jest dobrym pracownikiem, jest elokwentna. Bardzo ceni udane życie rodzinne, dom jest dla niej najważniejszy. Jest szczera, niestety aż do bólu, jej słowa potrafią zranić i wpędzić w zakłopotanie. Niestety Panna to perfekcjonistka w każdym calu i tego samego wymaga od innych, nie daj Boże popełnisz jakiś błąd lub gafę, ona na pewno to zauważy, bo jej takie rzeczy zdarzają się rzadko. Na pewno poinformuje Cię o twoich słabościach, zachowując jednak takt. Raczej chłodna w relacjach z innymi, jest wylewna i oddana jedynie dla najbliższej rodziny, w kontaktach z innymi jest powściągliwa. Potrafi kontrolować emocje, czasami wręcz dusi je w sobie, tylko niekiedy zdarzy się jej wybuchać. Broni uparcie swoich poglądów, ciężko ja przekonać do swoich racji, ona zawsze wie najlepiej, ma wyrobione opinie na pewne tematy i nie łatwo to zmienić, sztywno trzyma się swoich zasad i poglądów. Brak jej spontaniczności, luzu, lubi narzekać, jest zbyt drobiazgowa, jest niezwykle wrażliwa na swoim punkcie. Czasami bywa zbyt uszczypliwa, kapryśna i wyniosła.

źródło: magiakart.pl


Mała Panna

Jest istotką delikatną i wrażliwą. Dlatego dłużej niż rówieśnicy może dochodzić do siebie po chorobach i bardziej przeżywać dziecięce lęki. Do nauki chodzenia będzie zabierało się z rozwagą i wrodzoną systematycznością. Wszystkiego się nauczy, ale powoli, bowiem wszystko od małego musi gruntownie zrozumieć i przemyśleć. Jeśli dasz mu odpowiednie zabawki, możesz mieć spokój na całe godziny. Zajmie się sobą. Zabawek dla niego szukaj na półkach z klockami i układankami. Panny w wieku szkolnym zamiast przeżywać pierwsze miłości będą układały swoje pierwsze biznes plany lub produkowały miny i inne wybuchające przedmioty. Z uczeniem się nie powinny mieć kłopotów. Nie znaczy to jednak, że nie będziesz wzywana na wywiadówki. Jeśli bowiem młodociana Panna postanowi, że w życiu dorosłym zajmie się tłumaczeniem tekstów, to logicznie rozumując dojdzie do wniosku, że przedmioty ścisłe nie będą jej w życiu potrzebne. Nie zwróci więc najmniejszej uwagi na podręczniki z dziedziny niepraktycznej dla jej dalszej przyszłości. Namęczysz się niemało z Panną, która już od najmłodszych lat będzie mądrzejsza od wszystkich. Jeśli wytrzymasz, czeka Cię nagroda. Każda Panna w życiu dorosłym znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Latorośl wyrośnie Ci na porządnego, często nieprzeciętnego człowieka.

Pani Panna

Akuratna, solidna. Jest urodzoną pielęgniarką i opiekunką wszystkich istot żywych. Dlatego bardzo dobrze nadaje się na asystentkę i sekretarkę. Zawsze wygląda czysto i wzorowo. Poznasz ją po schludnych kostiumach i po tym, że często chodzi myć ręce. Komplety odzieży (broń boże w krzykliwych kolorach!) to jej ulubione wdzianko. Dla każdej Panienki szczytem elegancji są okulary z oprawkami w tym samym kolorze co spódnica. Jest dość ekonomiczna w żywieniu. Można ją spokojnie zaprosić do najdroższej restauracji, zje niewiele i będzie to na ogół sałata i ryż. Jest to spowodowane bardziej obsesją na punkcie zdrowej żywności i ekologii, niż tym, że dba o Twój portfel i własną linię. Nie można jej jednak przypiąć łatki nudziarza. Możesz z nią porozmawiać na wiele tematów, a jeśli obudzisz w niej namiętność, na pewno nie będziesz mógł długo zapomnieć spędzonych z nią chwil. Jej dużą zaletą jest to, że ma poczucie własnej godności, szanuje pracę innych i jest bystrym rozmówcą. Mama Panna na badania kontrolne z niemowlakiem na pewno się nie spóźni. Jednak bywa zaprzątnięta praktyczną i materialną stroną życia, w związku z tym często nie starcza jej czasu ani ochoty na pieszczoty, zabawy i rozmowy z rodziną.

Pan Panna

Dużo czasu spędza w pracy, a kiedy wraca do domu, chce, aby był w nim porządek, obiad na stole i uśmiechnięte buzie członków rodziny. Jest dobrym i czułym mężem. Niestety, bardzo często mężczyźni spod tego znaku zajmują pierwsze miejsca w konkursie nudziarzy. To właśnie do niego docierają najszybciej telewizyjne reklamy proszków do prania. Potrafi też prowadzić badania skuteczności żeli do mycia łazienki. Jak się do czegoś przyczepi (np. źle dobrałaś kolor firanek), to może przez najbliższe dni mówić tylko o tym. Gdera jak "stara panna", na dodatek już w młodym wieku zaczyna nabierać swoich nawyków. Na przykład, jeśli nie lubi papryki, potrafi zamęczyć i jednocześnie zadziwić towarzystwo swoją zdolnością wykrywania kawałków papryki w sałatkach. W uczuciach nie jest zbyt wylewny, zwłaszcza jeśli ma to robić publicznie. Woli zacisze domowej alkowy. Jeśli powie, że kocha, to możesz być pewna, że do grobowej deski. Jest uczciwy, dyskretny, nie gada głupstw, ceni sobie przyjaźń i nie jest mu wszystko jedno jakich używasz perfum. Lubi kobiety zadbane, sam też dba o siebie. Jeśli przymkniesz oczy na jego dziwactwa, możesz być z nim bardzo szczęśliwa.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 00:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Jestem Panną i muszę przyznać, że trudno mnie nazwać osobą kochająca porządek. jestem roztrzepana, zapominalska i robię w około siebie chaos, wciąż i wciąż walcząc o utrzymanie porządku. Walcząc oczywiście ze sobą. Wszelkie horoskopy piszą to samo, jednak nie przekłada się to na panny, które znam.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Emkafe napisał(a):
Jestem Panną i muszę przyznać, że trudno mnie nazwać osobą kochająca porządek. jestem roztrzepana, zapominalska i robię w około siebie chaos, wciąż i wciąż walcząc o utrzymanie porządku. Walcząc oczywiście ze sobą. Wszelkie horoskopy piszą to samo, jednak nie przekłada się to na panny, które znam.


Pamiętaj, że to tylko Słońce. Nie każdy skorpion jest bogiem seksu :). Ale chcesz porządku jak napisałaś czyli o niego zabiegasz, a inni się np. usprawiedliwiają :).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 20:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
SeksownaSkorpionica napisał(a):
Nie każdy skorpion jest bogiem seksu :)

Osoby spod tego znaku, które ja znam są albo bardzo dążą do tego, aby stać się bogiem/boginią. Więc, ja stawiam na to, że prawie każdy skorpion, ma to "we krwi" :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 23:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Irisa napisał(a):
SeksownaSkorpionica napisał(a):
Nie każdy skorpion jest bogiem seksu :)

Osoby spod tego znaku, które ja znam są albo bardzo dążą do tego, aby stać się bogiem/boginią. Więc, ja stawiam na to, że prawie każdy skorpion, ma to "we krwi" :D


Taką Słońce daje nam (skorpionom) energię :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2015, o 23:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
No dobrze, a co z ascendentem?
Wyczytałam, że on znacznie silniej oddziałuje, niż znak zodiaku, przypisany do daty urodzenia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2015, o 09:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Irisa, podobno tak jest. Ja chyba jestem takim przykładem, kiedy mocniej odbija się asc niż znak urodzeniowy.
Charakterystyki znaku nigdy nie pasowały do mnie. Nie tak wprost. Raczej ogólnie w zarysie, ale główne cechy panny u mnie są hm...niewidoczne :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 4 lut 2015, o 10:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Irisa napisał(a):
No dobrze, a co z ascendentem?
Wyczytałam, że on znacznie silniej oddziałuje, niż znak zodiaku, przypisany do daty urodzenia


Ascendent to Twarz jaką pokazujesz ludziom. Wiadomo, że ascendent warunkuje więcej czynników.
Słońce nadaje Ci energię życiową, którą wykorzystujesz księżycem.
Może spotkałaś charakterystyczne skorpiony, albo nasza energia jest taka mocna :).


Ostatnio edytowano 4 lut 2015, o 10:43 przez SeksownaSkorpionica, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2015, o 10:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Emkafe napisał(a):
Irisa, podobno tak jest. Ja chyba jestem takim przykładem, kiedy mocniej odbija się asc niż znak urodzeniowy.
Charakterystyki znaku nigdy nie pasowały do mnie. Nie tak wprost. Raczej ogólnie w zarysie, ale główne cechy panny u mnie są hm...niewidoczne :D


Masz zapewne mało planet w Pannie w słabych aspektach.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2015, o 18:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Czyli można przyjąć, że przez ascendent przebija się nasze drugie oblicze i cechy, jakie chcemy mieć? Natomiast znak zodiaku, pokazuje prawdziwe oblicze?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL