Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znak zodiaku - Lew
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Lew
23.07 - 23.08

Główne cechy charakteru: Odwaga, ambicja, charyzma, kreatywność.
Twoje wady: Egocentryzm, porywczość, nadmierna gadatliwość.
Planeta opiekuńcza: Słońce
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Baran, Byk, Wodnik

Lew jest ambitny, inteligentny, pomysłowy, pełen wdzięku i charyzmy. Wrodzony entuzjazm pozwala mu łatwo pozyskać względy otoczenia. A Lew bardzo lubi pochwały i bycie w centrum zainteresowania, to jego żywioł, udzielanie się w towarzystwie i podziw ze strony otoczenia. Osoby spod tego znaku zrobią wszystko by błyszczeć i mieć duże grono, zapatrzonych w niego ludzi. Lwy są szczere, opiekuńcze, uczciwe, sprawiedliwe. Lubi ciekawe dyskusje, niespodzianki, flirt i życie pełne przygód. Otwarci i życzliwi nie narzekają na brak znajomych i przyjaciół. W życiu dąży do osiągnięcia władzy i wysokiej pozycji. Nie lubi, gdy ktoś mu rozkazuje, to on pragnie rządzić i wydawać polecenia, bywa wyniosły, arogancki, czasami ciężko z nim wytrzymać. Świetnie sprawdza się na kierowniczym stanowisku. Ceni wygodę, luksus i do tego dąży. Często Lew to choleryk i impulsywna osoba, która wybucha bez powodu. Porywczość, egoizm, snobizm to jego wady. Jak go zdobyć? Trzeba mu czymś zaimponować, bo Lew nie da się łatwo uwieść. W związku lubi grać pierwsze skrzypce, nie znosi ograniczeń i nakazów. Nie cierpi krytyki, nie wybacza zdrady. Jego wrodzony magnetyzm, wdzięk i urok sprawia, że ma rzesze wielbicieli lub wielbicielek, ale jeśli pokocha, to w miłości jest wierny, ciepły, oddany i opiekuńczy, choć początkowo ciężko to z niego wydobyć. Należy mu poświęcić sporo uwagi i zrozumienia, inaczej czuje się niedoceniany i niekochany, łatwo się poddaje i zniechęca.

źródło: magiakart.pl


Mały Lew

Lubi być chwalone i nie znosi sprzeciwu. Zawsze mu mało słodyczy, prezentów i nagród. Jest bardzo odważne. Śmiałym i władczym gestem wyciągnie rączkę do obcego psa. Jak zapragnie wiaderka kolegi, to na pewno je zdobędzie. Ma tendencje do wychowywania swoich opiekunów. Spotkawszy się z odmową, będzie rzucał się na podłogę, aż ustąpisz. Jeśli mu kupisz upragniony samochodzik, przepadłaś. Wprawdzie odpłaci się uroczym uśmiechem, ale przy najbliższej okazji powtórzy występ. Musisz go często chwalić, a rzadko krytykować. Trudy wychowawcze będą Ci w przyszłości wynagrodzone. Możesz być pewna, że w dorosłym życiu dużo osiągnie.

Pani Lew

Sprawuje rządy w domu i raczej nie jest zwolenniczką demokracji. Mieszkanie urządzi z wyjątkowym smakiem i nie poda banalnych potraw na przyjęciu. Zawsze będzie wyglądać elegancko i jeśli będzie tylko miała na to ochotę, zauroczy każdego mężczyznę. Nie ma zbyt dużo przyjaciółek, może mieć za to dużo przyjaciół. W pracy nie lubi nudy i często rywalizuje z mężczyznami. Ma tendencje do manipulowania ludźmi. Można ją kupić pochwałami i komplementami, pod warunkiem, że usłyszy je od kogoś, kto w jej mniemaniu jest od niej lepszy, a takich jest niewielu.Mama Lew jest czasem nie do zniesienia. Jej dziecko zawsze musi być naj... W związku z tym uszczęśliwia malca zapisami na kolejne kółka zainteresowań. A wszystkich dorosłych zamęcza opowiadaniem o wysokich notach potomstwa.

Pan Lew

Jeżeli przez korytarz idzie modnie, ale z klasą ubrany mężczyzna, to możecie być pewne, że to zodiakalny Lew. Nie wylewa na siebie litra perfum, ani nie jest przesadnie usłużny wobec kobiet. Jednym słowem - ideał - tak przynajmniej sam o sobie myśli. Możesz zobaczyć to w jego oczach, kiedy pokonuje kolejną poprzeczkę. Uwielbia publiczne wystąpienia. Może wtedy z góry obejrzeć cały teren i wyłowić pojedyncze sztuki, które jeszcze nie zapisały się do jego fanklubu. Na takich ludziach mu najbardziej zależy. Bo jeśli jesteś kobietą, jego widok ma Cię zniewalać. Jeśli zaś mężczyzną, masz podziwiać jego wiedzę i efekty w pracy. Tata Lew chciałby widzieć w swoim potomstwie tylko mocne strony. Jest dość surowy, nie lubi sprzeciwu. Jest też sprawiedliwy, a konflikty rodzinne załatwia przy zamkniętych drzwiach. Jego dewiza to: "moje dziecko świadczy o mnie".

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2013, o 11:40 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Większość się zgadza :)
Jednak co do partnerów zdecydowanie NIE. Byk - masakra, Baran ciągle walczy, co Lwy w końcu nudzi, a Wodnik... kojarzy mi się tylko ze ściemnianiem, ale to może zbyt indywidualny przypadek. Nie wiem, dla mnie jak dotąd chyba Bliźnięta najlepsze :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 12:12 

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 11:49
Posty: 12
Podziękowań: 3
Jestem lew i oczywiście moja wada największa to gadulstw, ale podobno na imprezach i w towarzystwie to nie taka wielka wada.
Owszem rządzić lubię, a za partnera mam Wodnika......masakra.

Cytuj:
a Wodnik... kojarzy mi się tylko ze ściemnianiem, ale to może zbyt indywidualny przypadek.

Wcale nie indywidualny przypadek, bo Wodniki tak mają. Jak mówią coś, a raczej się chwalą to te informacje trzeba podzielić przez dwa, bo ściemniają na potęgę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2013, o 12:22 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Dodałabym jeszcze, że Lwy jakoś instynktownie się lubią. Mimo tych władczych cech, bo to jest prawda ;) Lwy między sobą dobrze się dogadują, mają podobny punkt widzenia.

A wiesz Black cat, jakby ten Wodnik nie ściemniał, to byłby całkiem nudny :P Te przechwałki też kojarzę :D Poza tym był STRASZNYM maminsynkiem... łech! Okropność. Jeszcze denerwujące ruchy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:07 

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
Black cat napisał(a):
Jestem lew i oczywiście moja wada największa to gadulstw, ale podobno na imprezach i w towarzystwie to nie taka wielka wada.
Owszem rządzić lubię, a za partnera mam Wodnika......masakra.

Cytuj:
a Wodnik... kojarzy mi się tylko ze ściemnianiem, ale to może zbyt indywidualny przypadek.

Wcale nie indywidualny przypadek, bo Wodniki tak mają. Jak mówią coś, a raczej się chwalą to te informacje trzeba podzielić przez dwa, bo ściemniają na potęgę.

Ja bym polemizowała... może to zależy od .... czegoś, nie wiem ascendentu, trygonu czy czegoś innego. Jestem wodnikiem i nie potrafię ani też nie lubię ściemniać, a "opowieści dziwnej treści" traktuję uśmiechem na twarzy


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:11 

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
Ewelina napisał(a):
Dodałabym jeszcze, że Lwy jakoś instynktownie się lubią. Mimo tych władczych cech, bo to jest prawda ;) Lwy między sobą dobrze się dogadują, mają podobny punkt widzenia.

A wiesz Black cat, jakby ten Wodnik nie ściemniał, to byłby całkiem nudny :P Te przechwałki też kojarzę :D Poza tym był STRASZNYM maminsynkiem... łech! Okropność. Jeszcze denerwujące ruchy.

No co wy! Dla was ziom, który ściemnia jest interesujący? Przecież ściemnianie jest mega nudne, a ściemniacze powinni byc zamykani pod kluczem, albo przynajmniej chodzić zakneblowani. Sciemnianie kojarzy mi się z sex turystami z Ciechocinka, czy innego sanatorium. Największą zaletą wodnika jest jego intelekt i np. uwagi dotyczące otoczenia. Nie ściemnianie na Boga!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:26 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
netcik napisał(a):
No co wy! Dla was ziom, który ściemnia jest interesujący? Przecież ściemnianie jest mega nudne, a ściemniacze powinni byc zamykani pod kluczem, albo przynajmniej chodzić zakneblowani. Sciemnianie kojarzy mi się z sex turystami z Ciechocinka, czy innego sanatorium. Największą zaletą wodnika jest jego intelekt i np. uwagi dotyczące otoczenia. Nie ściemnianie na Boga!



Hehe :)) chodzi mi o to, że ta osoba była tak nudna, że poza irytacją wywołaną tymi ściemami i ruchami, nie umiałaby niczym mnie zająć. To nie było w pozytywnym znaczeniu.
Po tym incydencie przypuszczam, że jest coś takiego, jak nałóg kłamania, bo inaczej nie można tego wytłumaczyć.
Nie zauważyłam wtedy, żeby miał intelekt, raczej udawane ą ę :P
Przypominam, że to tylko moje indywidualne obserwacje są i to na jednym przykładzie, dlatego nie bierz do siebie tego co piszę, bo podaję konkretny przykład, nie mówię ogółem.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL