Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Koziorożec
22.12 - 19.01


Główne cechy charakteru: pracowitość, punktualność, obowiązkowość, dążenie do spełnienie w sferze zawodowej.
Twoje wady: despotyzm, pracoholizm, skrytość.
Planeta opiekuńcza: Saturn
Żywioł: Ziemia
Najlepsi partnerzy: Panna, Rak, Strzelec.

Koziorożec jest bardzo pracowity, obowiązkowy, ambitny, punktualny. Kariera, osiągnięcie sukcesu zawodowego jest dla niego priorytetem. Koziorożce lubią mieć wszystko zaplanowane, najpierw chcą osiągnąć stabilizację zawodową, dopiero później wolą zakładać rodzinę. Silna osobowość, odpowiedzialność, niezawodność, stanowczość, konsekwencja, skrupulatność to jego największe atrybuty. W życiu kieruje się rozsądkiem, ma trudności w okazywaniu uczuć, jest skryty, ale i wierny, oddany, troskliwy. Dobry przyjaciel, lojalny i uczciwy. W miłości jest spokojny, powściągliwy, ale potrafi zapewnić poczucie bezpieczeństwa i nie ma skłonności do romansów. Umiarkowany temperament. Ostrożny, wymagający w stosunku do swoich bliskich, często milczący, zamyślony, może sprawiać wrażenie ponuraka. Zdystansowany, zachowawczy, brak mu spontaniczności, otwartości. Perfekcjonista, malkontent, ciężko go zadowolić, jest bardzo krytyczny, również wobec siebie. Pracoholik, często spędza więcej czasu w pracy niż z rodziną, ale Koziorożec uwielbia wspinać się po szczeblach kariery i nic nie sprawia mu większej satysfakcji niż możliwość awansu. Łatwo go czymś urazić, przy czym trudniej mu wybaczyć doznane krzywdy. Czasami ludzie się go boja, w znaku Koziorożca jest dużo ludzi z bardzo silną osobowością, wręcz despotyczną. Otoczenie go szanuje i podziwia jego zapał w dążeniu do osiągnięcia sukcesu zawodowego, umiejętność wpływania na innych i wyjątkową konsekwentność w działaniu.

źródło: magiakart.pl


Mały Koziorożec

Mali podopieczni Saturna już od pierwszych dni swojego istnienia na Ziemi mogą wydawać się nadzwyczaj poważni. Takie wrażenie będzie towarzyszyć Wam zawsze, kiedy przyjrzycie się uważniej zachowaniom pociechy. Dzieci spod znaku Koziorożca nie bawi to, za czym ugania się reszta rówieśników. Często, jeśli mogą, wybierają towarzystwo dorosłych lub swoje własne. Z własnego wyboru i z powodu dużej wewnętrznej nieśmiałości szukają rozrywek w świecie, który je interesuje. Dlatego, nie zmuszajcie nigdy swoich małych Koziorożców, by pobawiły się z dziećmi, jeśli tego nie chcą, bo w ten sposób bardzo je unieszczęśliwiacie. Często sięgają do książek, sklejają modele, muzykują, jednym słowem znajdują sobie hobby, które pochłania je bez reszty. W związku z tym na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie dzieci raczej niemrawych, zamkniętych w sobie, spokojnych i nie sprawiających kłopotu rodzicom. Ale nie jest to prawda! Potrafią rozrabiać, robić dzikie awantury, obrażać się, bo są diabelnie uparte. Pamiętajcie jednak, że za parawanem niedostępności skrywa się wyjątkowo energiczna i wrażliwa istotka.

Pani Koziorożec

Osoba, która nie rzuca się w oczy. Zawsze gustownie i czysto ubrana, modnie, ale nie krzykliwe. Bardzo dobrze uczesana i umalowana. Na pierwszy rzut oka można wywnioskować, że ceni sobie rzeczy ekskluzywne, w dobrym gatunku. Dlatego, jeśli chcesz, by ceniła Twój podarek, nigdy nie kupuj jej tandety. Nie martw się, jeśli, nie stać Cię na flakon drogich, markowych perfum, podaruj jej oryginalną, ręcznie robioną filiżankę. Ona potrafi docenić wartość przedmiotów, które mają duszę. Jest religijna, jeśli nawet nie chodzi do kościoła, wierzy w Wyższą Energię i w swoim życiu stara się postępować według przykazań. Bardzo czuła na niesprawiedliwość panującą na Ziemi, często popada w przygnębienie z powodu czyjejś krzywdy. Lubi poruszać poważne tematy, wykazując się przy tym dużą wiedzą o świecie. Warto by było, zwłaszcza na imprezach, nie wciągać jej w takie dyskusje, bo jest uparta i nie odpuści, dopóki nie udowodni, że ma rację.

Pan Koziorożec

Na ogół wysoki i szczupły, o ziemistej cerze. Jest geniuszem w jednej dziedzinie i najczęściej są to sprawy techniczne, a ignorantem w pozostałych. Na ogół jest muzykalny i potrafi grać na jakimś instrumencie. To, że jest niesłychanie inteligentny i zdolny, niestety nie idzie w parze z jego karierą. Pan spod tego znaku bardzo późno dojrzewa, często się więc zdarza, że w czasach studenckich, rzuca naukę, tuż przed zrobieniem dyplomu, by rozpocząć nowy fakultet lub wyjechać na drugi koniec Polski. Niewątpliwie ma powodzenie u kobiet, ale jego związki są zazwyczaj krótkie, zwłaszcza w pierwszej połowie życia, kiedy nie jest w stanie się zmierzyć z szarą rzeczywistością. To, co go pociąga, to zmysłowe randki i skrajne emocje, jest wtedy namiętnym i nieobliczalnym kochankiem. Prawdziwą, dojrzałą miłość może znaleźć dopiero w jesieni życia. Warto się związać z takim ciekawym mężczyzną, mimo łez, które niewątpliwie każda kobieta kiedyś utoczy z powodu jego ekscentrycznego charakteru.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL