[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znak zodiaku - Byk
PostNapisane: 25 gru 2012, o 19:52 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 277
Podziękowań: 119
Byk (21.04 - 21.05) - opis znaku zodiaku

Osoby spod znaku Byka zwykle muszą postawić na swoich, gdyż cechują się szczególnym uporem. Wiele rzeczy wolą robić po swojemu nawet, jeśli ktoś zasugeruje im inne, lepsze pomysły. Dobrze nawiązują kontakty z ludźmi, przez co mogą być świetnymi negocjatorami w firmach. Takie osoby mają szansę osiągnąć duży sukces w biznesie. Niekiedy próbują wywyższać się wśród innych. W związku wykazują się opieką i ciepłem. Marzy im się udane życie rodzinne.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 08:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 11:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Byk
21.04 - 21.05


Główne cechy charakteru: dążenie do stabilizacji, zamiłowanie do wygody, komfortu, ambicja.
Twoje wady: upór, egoizm, trudności w wybaczaniu uraz, zaborczość.
Planeta opiekuńcza: Wenus
Żywioł: Ziemia
Najlepsi partnerzy: Bliźnięta, Panna, Waga

Byki ponad wszystko cenią sobie wygodę, luksus i dostatek. Ich planetą opiekuńczą jest Wenus, dlatego mają oni zamiłowanie do wszystkiego, co kosztowne, estetyczne, wzbudza zachwyt. Bardzo dbają o swój wygląd, cenią piękno, wydają fortunę na dobre, markowe kosmetyki i rzeczy, zabawę, lubią dobrze zjeść i dobry alkohol. Inteligentni, ambitni, pracowici, stanowczy, wręcz uparci - takie są właśnie Byki. Inne cechy Byka to ostrożność, opanowanie, namiętność, praktycyzm, odpowiedzialność, wytrwałość. Ludzie spod tego znaku to osoby oszczędne, czasami wręcz skąpe, niekiedy zbyt poważne, nie potrafiące się "wyluzować". Do celu dążą niezwykle uparcie, nie zrażają ich przeszkody, są w swoim działaniu konsekwentni i wytrwali. Nie działają impulsywnie, nie lubią pośpiechu, podejmują decyzję powoli, zastanawiając się długo i rozważając wszystkie "za" i "przeciw". Byki nie lubią wywoływać konfliktów, są one taktowne i mają wyczucie, jednak, gdy już dojdzie do kłótni, to często wybuchają, stają się złośliwe i łatwo chowają urazy. Przede wszystkim dążą do życia w komforcie, stabilizacji i potrafią na to ciężko pracować, często swój cel uzyskują, bo Byki to także bardzo zdolne i inteligentne osoby. Chętnie odpoczywają na łonie natury, w ten sposób szukają sposobu na zregenerowanie sił i inspiracji do dalszych działań. Muszą uważać, by nie popaść w rutynę, gdyż Byki to osoby bardzo uporządkowane, lubią mieć wszystko zaplanowane i poukładane. W miłości - zaborcze i bardzo zazdrosne, ale uwielbiają flirtować, nawet jeśli znajdują się w stałym związku. Byki zdradzają jednak rzadko, dom, poczucie bezpieczeństwa, rodzina i zapewnienie jej stabilizacji, to dla nich priorytet.

źródło: magiakart.pl


Mały Byk

Przychodzi na świat z przeświadczeniem, że będą go spotykać same przyjemności. Nastawiony jest na znajdowanie w życiu tego, co piękne, miłe i wygodne. Nie lubi się przemęczać, co można zauważyć już w wieku niemowlęcym. Jeśli w młodym wieku nie powierzysz mu drobnych obowiązków, które będzie musiał systematycznie wykonywać, wyrośnie z niego leń patentowany. Jeśli zaś od małego zaszczepisz w nim poczucie obowiązku, nie dość, że będzie dobrze się uczył, to zostanie potentatem finansowym. Byki przejawiają bowiem wyjątkowe zainteresowanie pieniędzmi, zbierają je do świnki-skarbonki i bardzo szybko orientują się w cenach ulubionych łakoci.

Pani Byk

Kobiety spod Tego znaku często przejawiają zdolności artystyczne. Nawet jeśli nie zajmują się sztuką, trzeba im przyznać, że mają wyjątkowo dobry gust. W swojej szafie gromadzą tony eleganckich ubrań. Jeśli sytuacja im na to pozwala, używają markowych kosmetyków i zakładają tylko prawdziwą biżuterię, najchętniej złotą. Słyną też ze swych talentów kulinarnych, lubią zapraszać gości i dogadzać biesiadnikom, same jednak są na wiecznej diecie. Mają, niestety, skłonności do tycia. Z natury są dość konserwatywne i niechętnie zmieniają zwyczaje panujące w społeczeństwie. Lubią prowadzić uregulowany tryb życia. Nie dadzą zamknąć się w domu, choć czasem z wygodnictwa rzucają pracę, muszą mieć wtedy zaplecze finansowe w postaci bardzo bogatego męża. Są bardzo dobrymi mamami.

Pan Byk

Jeśli w wieku dwudziestu paru lat mieszka jeszcze z mamusią, to tak już zostanie. Należy bowiem do tego gatunku samców, którzy nie lubią się przemęczać. Zmykaj gdzie pieprz rośnie, bo jeśli nawet uda Ci się wyrwać go ze szponów szanownej mamy, to możesz być prawie pewna, że wolny czas będzie spędzał przed telewizorem, obżerając się kanapkami, które będziesz musiała mu przygotować. Jeśli masz zamiar z nim zamieszkać, od razu kup dwa telewizory. Dzień po ślubie Twój ukochany wykupi satelitarne programy sportowe i nie da Ci obejrzeć ulubionej telenoweli. Są jednakże takie okazy Byków, które dla każdej kobiety będą cennym nabytkiem. To przedsiębiorczy, inteligentni i zadbani mężczyźni, których największą ambicją jest zapewnienie bezpieczeństwa materialnego rodzinie. Taki Byk, to skarb - nie zdradzi, zarobi i nie poskąpi na futro lub nowy samochód. W niedzielę weźmie pod ramię i zaprowadzi na spacer lub do kina, po południu odwiedzi swoją mamę. Z kolegami spotka się najwyżej raz w tygodniu i nawet jeśli czasem wypije, to do domu zawsze wróci, grzecznie położy się spać, a swoje winy odpokutuje cenną błyskotką.

źródło: Edipresse Polska S.A


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL