Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Niektórzy ludzie to prawdziwe wulkany namiętności. Czy i ty do nich należysz? Sprawdź!

BARAN:
ONA: Kobieta Baran to osoba bardzo zmysłowa. Ma wiele uroku osobistego i lubi rywalizować z innymi kobietami. Sfera fizyczna jest dla niej ważna, dlatego jej partner musi wykazać się w sypialni pomysłowością. Pani baran nie potrafi okazywać uczuć.
ON: Sprawy intymne są dla niego ważne, jednak często brak mu wyczucia. Gdy Pan Baran znajdzie sobie wybrankę, raczej nie sili się na romantyzm, tylko szybko dąży do zdobycia obiektu swych uczuć. Potrafi jednak być stały w uczuciach, gdy naprawdę się zakocha.

BYK:
ONA: Byk to jeden z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. Kobiety spod tego znaku mają sporą intuicję, która pomaga im w sprawach damsko-męskich. Chętnie flirtuje i zwodzi płeć przeciwną, uwielbia być adorowana i traktowana jak księżniczka.
ON: Pan Byk kieruje się w życiu i w uczuciach tym, co podpowiada mu serce. Bardzo często jest impulsywny, działa pod wpływem nastroju, w sposób nieprzemyślany, dlatego zdarza mu się ranić najbliższych. W sypialni lubi eksperymentować.

BLIŹNIĘTA:
ONA: Jest racjonalna do bólu. W uczuciach kieruje się rozsądkiem i rzadko pozwala sobie na zmysłowe szaleństwa. Spycha erotyzm na margines swojego życia, ale gdy spotka namiętnego, czułego partnera, może całkiem zmienić swoje nastawienie.
ON: To człowiek, na którym można polegać.Rozum stawia na pierwszym miejscu, nie wierzy w szalone porywy serca. W sypialni także jest racjonalny, nie pozwala sobie na niekontrolowane wybuchy namiętności. Panowie spod znaku Bliźniąt rzadko zaskakują swoje partnerki.

RAK:
ONA: Osoba bardzo emocjonalna. Na pierwszy rzut oka zamknięta w sobie, nawet pruderyjna, tak naprawdę zmysłowa. Potrafi być wulkanem namiętności, ale tylko u boku odpowiedniego partnera. na swoich towarzyszy często wybiera mężczyzn starszych.
ON: Chce uchodzić za doskonałego kochanka, ale często brak mu wyczucia. Pan Rak woli snuć erotyczne marzenia niż przechodzić do działania. Potrzebuje partnerki, która w sypialni będzie cierpliwą nauczycielką. Takiej da szczęście i sam będzie szczęśliwy.

LEW:
ONA: Lwy należą do trygonu Ognia, dlatego są to ludzie płomienni, namiętni, niecierpliwi. Pani Lew to osoba głęboko zmysłowa, energiczna i żywiołowa. W sytuacjach intymnych bywa za bardzo skupiona na sobie. Lubi korzystać z życia i wszystkich jego uroków. Najlepiej ze spontanicznym facetem u boku.
ON: Płynie w nim gorąca krew, dlatego łatwo i szybko budzą się jego zmysły. Pan Lew potrzebuje partnerki pomysłowej, otwartej, bezpruderyjnej. U boku innej nie będzie szczęśliwy, tylko szybko się znudzi i zmęczy.

PANNA:
ONA: Zodiakalna Panna to kobieta nieco wyniosła, można powiedzieć dama. Stara się kontrolować swoje namiętności i uchodzić za osobę chłodną i opanowaną. Kobiety spod tego znaku boją się porywów uczuć, są ostrożne i nieufne. w sypialni wybredne.
ON: Mężczyzna spod Panny jest refleksyjny, spokojny, wycofany. Wszystko lubi dokładnie przeanalizować, także sprawy damsko-męskie. Ma jednak skłonności do chwilowych szaleństw i porywów serca, po których najczęściej gnębią go wyrzuty sumienia.

WAGA:
ONA: Dla Pani Wagi sensem istnienia jest życie we dwójkę, z troskliwym partnerem. Kobiety spod tego znaku często tłumią swoje potrzeby, nie okazują ich. Mają skłonność do poświęcania się, także w sypialni.
ON: Nie lubi podejmować decyzji i robić pierwszego kroku. Woli, gdy to kobieta - w zawoalowany sposób - przejmuje inicjatywę. Zmysłowość jest dla niego ważna, ale bywa nieszczery wobec partnerki. Nie chodzi o skłonność do zdrady - po prostu nie mówi jej o wszystkim, czekając, aż kobieta sama się domyśli, o co chodzi.

SKORPION:
ONA: Kobiety spod tego znaku są bardzo zmysłowe. Lubią błyszczeć i widzieć zachwyt w oczach mężczyzn, bywają też zaborcze. Dla partnera, który da jej uwielbienie i zechce spełnić jej erotyczne fantazje, Pani Skorpion będzie wspaniałą, czułą towarzyszką.
ON: Pan Skorpion to prawdziwy mistrz uwodzenia. Bywa niesamowicie zmysłowy i namiętny. Intuicja podpowiada mu, czego pragną kobiety, dlatego jest mistrzem erotycznych uniesień. Jego męski urok bywa niebezpieczny, zwłaszcza dla kobiet nieśmiałych, zagubionych, szukających idealnej miłości.

STRZELEC:
ONA: Jest kokietką i lubi przygody. Rutyna, konwencja, spokój nie są dla niej. Nie lubi być bierna i nie zamierza się dostosowywać do partnera. Jest osobą bardzo namiętną, sfera fizyczna jest dla niej bardzo ważna. Miewa problemy z wiernością, kocha flirt.
ON: Mężczyzna Strzelec jest pełen sprzeczności: jednocześnie zmysłowy i zachowawczy. Lubi podrywać i zdobywać, ale marzy o jednej kobiecie na całe życie, która będzie dla niego przyjaciółką i kochanką. Na pozór żywiołowy żartowniś, tak naprawdę jest bardzo wrażliwym człowiekiem.

KOZIOROŻEC:
ONA: Kreuje się na zimną i wyniosłą, ale marzy o wielkiej namiętności. Obawia się porywów serca, nie poddaje się nastrojowi chwili, szuka cierpliwego partnera, który będzie o nią długo i z oddaniem zabiegał. nie boi się eksperymentów.
ON: Pod maską spokoju, opanowania i powagi ukrywa się prawdziwy gejzer namiętności. Ta skrywana zmysłowość może zostać odkryta przez partnerkę cierpliwą, czuła i wyrozumiałą. Pan Koziorożec boi się zranienia, dlatego pozuje na cynicznego drania.

WODNIK:
ONA: Uważa, że sprawom zmysłowym niepotrzebnie poświęca się tak dużo uwagi. Jest pragmatyczna, spokojna, opanowana. Nie dla niej wielkie uniesienia i porywy namiętności. Szuka spokojnego, przewidywalnego partnera.
ON: Ma spory temperament i wyobraźnię. Kobiety za nim szaleją, jednak nie zawsze są u jego boku szczęśliwe. Pan Wodnik stawia bowiem własną przyjemność na pierwszym miejscu, dlatego bywa, że jego partnerka jest niespełniona.

RYBY:
ONA: Kobiety Ryby cechuje niezbyt wybujały temperament. Są romantyczkami, które wolą marzyć o miłości i związanych z nią zmysłowych przyjemnościach, niż doświadczać ich naprawdę.
ON: Prowadzi bogate życie seksualne i dostarcza partnerkom niezapomnianych przeżyć, jednak dystansuje się od nich emocjonalnie. Jest namiętny, lubi rozmawiać o sprawach intymnych, analizować je, bo uważa, ze to klucz do sukcesu w sypialni. Nie będzie z nim szczęśliwa kobieta dla której sprawy zmysłowe mogłyby nie istnieć.

źródło: Czasopismo Historie niesamowite.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL