Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Witajcie,
tak jak w tytule co chcielibyście/chciałybyście zmienić w swoim życiu, w swoim zachowaniu, aby osiągnąć szczęście?

Ja zacznę od tego że chciałbym więcej czasu poświęcać swoim znajomym i innym osobom, chciałbym pomagać innym bo to mnie satysfakcjonuje.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Ja bym chciała w każdej sytuacji kierować się czystą miłością- do ludzi, zwierząt, przyrody- wszystkiego, co mnie otacza. Pracuje nad tym, ale to cięzka praca.
Być takim Aniołem wśród ludzi :)
Chciałabym każdego dnia mieć powody do wdzięczności.
Chciałabym każdego dnia mieć czas na podsumowanie tego, co się wydarzyło.
Umieć dostrzegać we wszystkim dobre strony.
Chcę pomagać innym.
Wreszcie pragnę partnera, z którym będę to wszystko mogła dzielić i o tym rozmawiać godzinami, bo wiem, że im szczęśliwsza jestem ja sama, tym więcej mogę tego dać innym.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Trudne pytanie
Tak naprawdę życie mnie nauczyło cieszyć się z każdej drobnostki
Ja śmiało mogę powiedzieć, ze jestem szczęśliwa.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Chciałabym:
umieć mniej przejmowania sie osobami, które źle mi życzą i nauczyć się słuchania siebie i swoich potrzeb,
móc poświęcać więcej czasu swoim bliskim,
aby przyszedł taki moment, ze z uśmiechem tak naprawde spojrzę w przyszłość, bez zamartwiania się o jutro
doprowadzić do spełnienia swoich marzeń


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2012, o 20:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Pytanie nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. :)

Moim zdaniem należy najpierw zrozumieć, że szczęście nie płynie od nas z zewnątrz tylko rodzi się w nas. To głownie nasze podejście decyduje o tym czy jesteśmy szczęśliwi.

Pewnie był bym bardziej szczęśliwy gdybym nie musiał marnować tyle czasu by coś załatwić. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2013, o 12:53 

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 12:34
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 2
Bezcenna napisał(a):
Ja bym chciała w każdej sytuacji kierować się czystą miłością- do ludzi, zwierząt, przyrody- wszystkiego, co mnie otacza. Pracuje nad tym, ale to cięzka praca.
Być takim Aniołem wśród ludzi :)
Chciałabym każdego dnia mieć powody do wdzięczności.
Chciałabym każdego dnia mieć czas na podsumowanie tego, co się wydarzyło.
Umieć dostrzegać we wszystkim dobre strony.
Chcę pomagać innym.
Wreszcie pragnę partnera, z którym będę to wszystko mogła dzielić i o tym rozmawiać godzinami, bo wiem, że im szczęśliwsza jestem ja sama, tym więcej mogę tego dać innym.


Ja też pracuję nad czymś takim z Afirmacjami [cenzura] - nie wiem czy wy wierzycie w afirmacje ale to mi daje poczucie szczęścia, wyrozumiałości na innych i w ogóle ludzie mówią mi że się zmieniłem od tamtej pory.
Cieszę się, że widzą moją zmianę bo ciężko na to pracuję każdego dnia...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2013, o 14:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
A mógłbyś napisać coś więcej o tych afirmacjach [cenzura]?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 15:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja tak z perspektywy czasu i spojrzenia na chłodno na pewne sprawy mogę powiedzieć, że do osiągnięcia szczęścia jest potrzebna odwaga. Dzięki Niej robimy następny krok, dzięki Niej coś zmieniamy, dzięki Niej jesteśmy gotowi otworzyć się na szczęście. I co najlepsze - KAŻDY jest odważny, żeby być szczęśliwym tylko musimy to zrozumieć :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 23:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Nikt nie chce być szczęśliwy? Albo, aż tyle mamy szczęśliwych ludzi :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 12:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Arteurus napisał(a):
Pytanie nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. :)

Moim zdaniem należy najpierw zrozumieć, że szczęście nie płynie od nas z zewnątrz tylko rodzi się w nas. To głownie nasze podejście decyduje o tym czy jesteśmy szczęśliwi.

Pewnie był bym bardziej szczęśliwy gdybym nie musiał marnować tyle czasu by coś załatwić. :)



Bardzo podoba mi się ta wypowiedź. Faktycznie możemy sami zdecydować co sprawia że jesteśmy szczęśliwi. Możemy uznać że będziemy cieszyć się z małych rzeczy lub będziemy sfrustrowani że nie jesteśmy szczęśliwi bo nie osiągnęliśmy tego o czym tak bardzo marzymy.

Chyba czas popracować nad cieszeniem się z małych rzeczy ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL