Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zegarek
PostNapisane: 27 mar 2016, o 20:55 

Dołączył(a): 4 kwi 2015, o 13:48
Posty: 22
Podziękowań: 1
Witam, przepraszam za dział, ale nie wiedziałam gdzie to opisać. Mój zegarek na telefonie zatrzymał się na godzinie 1:57, gdy wstałam rano ta godzina widniała na telefonie, pomimo tego, że była 8.30. Zdarzyło mi się to pierwszy raz i zastanawiam się czy to coś oznaczało, czy to tylko przypadek ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2016, o 12:57 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 50
Podziękowań: 5
Cóż, to może być zwykły przypadek. Piszesz, że nigdy coś takiego nie miało miejsca, ale to nic nie tłumaczy. Oczywiście, że mogło to być też jakieś przesłanie, bo coś się stało o tej godzinie, ale Ty np. jeszcze o tym nie wiesz. Z tego typu rzeczami to jest właśnie taki problem, trudno jest po prostu wyłapać znaki, które do nas docierają.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zegarek
PostNapisane: 8 kwi 2016, o 17:38 

Dołączył(a): 4 kwi 2015, o 13:48
Posty: 22
Podziękowań: 1
Dziękuje za odpowiedź ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2016, o 13:12 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Telefon raczej nie powinien zatrzymac się na żadnej godzinie, nigdy mi się to nie zdarzyło i jest to dziwne. Zapamiętaj albo zapisz te cyfry.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zegarek
PostNapisane: 9 kwi 2016, o 16:34 

Dołączył(a): 4 kwi 2015, o 13:48
Posty: 22
Podziękowań: 1
Dlatego też napisałam o tym na forum, pamiętam tą godzinę i myślę, czy coś może się o niej stać. Miałam kilkanaście telefonów i na żadnym godzina się nie zatrzymała...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zegarek
PostNapisane: 15 kwi 2016, o 20:50 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Wszyscy u cb zyją w rodzine /Przyjaciele ?
A moze była to data i godzina śmierci kogoś
??Pomyśl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zegarek
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 21:35 

Dołączył(a): 4 kwi 2015, o 13:48
Posty: 22
Podziękowań: 1
Wszystkie najbliższe osoby żyją...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL