[ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 08:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Tak sie zastanawiam czy w tym roku zostanę zaproszona na urodziny do córki moich znajomych. Co roku byłam zapraszana ale teraz znajomość znacznie się rozlużniła , więc nie wiem czy się nastawiać na zaproszenie czy raczej nie.

Czy w czerwcu pani X zaprosi mnie na urodziny swojej córki?

Król Pik Król Trefl 9 kier odw. Król Kier 8 pik odw. Walet kier odw.

Chyba już dwa króle mówią tu o zasadach i nie wiem czy nie wchodzą one w skład idiomu rozwodowego a więc mogą mówić że zaproszenia nie będzie, dodatkowo 9 kier odw. mówi o nieporozumieniach i niespełnionych życzeniach, walet kier mówi o trudnościach w realizacji planów na przyszłość no i 8 pik odw. mówi o trudnościach i przeszkodach.
jak dla mnie zaproszenia nie będzie z czego była bym bardzo ale to bardzo zadowolona :)

Jakoś nie zadawala mnie ta odpowiedz bo zwyczajnie choć było by mi na rękę gdybym nie została zaproszona to jednak w to nie wierzę. Zadałam dodatkowe pytanie:

Czy w czerwcu będę miała wydatek na prezent dla córki pani X ?

As kier odw.Dama pik odw. Król pik 9 karo 8 trefl 9 Kier odw.

As kier w pozycji odwróconej oznacza obcy dom ,Dama i król to rodzice dziewczynki ,9 karo to małe pieniądze lub prezent , 8 trefl nieoczekiwana nagła wiadomość powodujaca irytację no i 9 kier może mówić że to będzie cos wymuszonego. Tak więc, może tak być że zostanę zaproszona w ostatniej chwili co spowoduje moje niezadowolenie lub tez może tak być że zaproszenie będzie na inny termin niż urodziny w większym gronie. Wychodzi na to że jednak wydatek sie szykuje.

Co wy na to ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 11:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Off top robię:D

A myślałam, ze chcesz nas zaprosić:P


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 21:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Nie, to nie moja impreza i nie moje dziecko , moge tam byc jedynie jako gość :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2014, o 22:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Jak dla mnie, to te dwa pytania znaczą, to samo.
Pierwsze - jak Cię zaprosi, to z pustymi rękami nie wypada iść, więc wydatek na prezent będziesz musiała zrobić, a o to pytasz w drugim pytaniu.

Do czerwca jeszcze trochę czasu jest. Nawet jeżeli teraz się nie lubicie, to jakieś przypadkowe spotkanie może, to zmienić. Według pierwszego rozkładu zaproszenia nie będzie. Szkoda, że te kiery są odwrócone, jeżeli byłyby w pozycji prostej, to wtedy szanse na zaproszenie byłyby większe. Z drugiego rozkładu wg mnie wynika, że Twoja znajoma liczy na prezent, możliwe, że uważa, iż Ty powinnaś pamiętać o urodzinach tej dziewczynki i bez względu czy zaproszenie będzie, czy nie, prezent powinnaś jej podarować.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 06:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Jeżeli zostanę zaproszona to oczywiście prezent będzie.Jednak jeżeli zaproszenia nie będzie to nie czuje sie zobowiązana aby cokolwiek kupować ,takie mam zasady :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2014, o 13:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Wiadomo już coś na temat tych urodzin? ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, o 15:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Nie, na razie cisza , mam nadzieje ze nie zostanę zaproszona bo to juz w tym miesiącu :ympray:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2014, o 12:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
8 trefl nieoczekiwana nagła wiadomość powodujaca irytację no i 9 kier może mówić że to będzie cos wymuszonego. Tak więc, może tak być że zostanę zaproszona w ostatniej chwili co spowoduje moje niezadowolenie lub tez może tak być że zaproszenie będzie na inny termin niż urodziny w większym gronie. Wychodzi na to że jednak wydatek sie szykuje.


No i jednak dostałam zaproszenie, nie jestem zadowolona, oczywiscie na ostatnia chwilę zadzwoniła , imprezka bedzie skromna i w bardzo małym gronie.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL