Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wybaczenie
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:17 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Witam

W tym temacie wybaczamy wszystkim osobom, które w przeszłości mogły mieć, bądź nadal mają na nas negatywny wpływ, jednocześnie życząc im dużo szczęścia i powodzenia.

Wiem, że czasem może się to okazać trudne. Wybaczenie jest ważnym elementem prawa przyciągania - dzięki niemu otwieramy przed sobą furtkę do lepszego życia :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wybaczenie
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
no to do dzieła;)
Nie da sie tak od razu wybaczyć, ale można zrobić ten krok, może napisanie tego spowoduje, ze będzie łatwiej :)
rodzina

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wybaczenie
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Witam.

Dziś wybaczam tym, którzy zaszufladkowali mnie w schematach.
Wybaczam też komuś, kto odszedł ode mnie w sposób bardzo przykry.
Wybaczam Mu i Życzę Mu szczęścia, bo gdyby tego nie zrobił, nie byłabym dziś tym, kim jestem i dalej miałabym "oczy szeroko zamknięte".
Wybaczam też tym, którzy mnie wykorzystywali oraz odwrócili się, kiedy najbardziej na świecie potrzebowałam życzliwych osób blisko siebie- dzięki temu wiem już, gdzie są prawdziwi przyjaciele, na dobre i złe.
Tym wszystkim osobom życzę szczęścia i wybaczam to, co zrobili.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wybaczenie
PostNapisane: 1 gru 2012, o 00:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:46
Posty: 11
Podziękowań: 1
ooo jest to bardzo trudne na samym początku . ale działa naprawdę , sprawdzone :) wybaczając i życząc szczęścia "rozpuszczamy " ową negatywność i sami zaczynamy czuć się wolni :)

_________________
NIE STAWIAM KART NA PW-----------wyjątek- inni wróżący


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wybaczenie
PostNapisane: 24 lip 2013, o 09:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Ja częściowo się wyumialam, ale jeszcze trochę pracy przede mną :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL