Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2012, o 14:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Prawo przyciągania (noszące czasami nazwę "Sekret") pozwoli Ci osiągnąć sukcesy w życiu, stać się bogatym, założyć rodzinę lub dostać wymarzoną pracę. Prawo te odpowiada na nasze myśli, dlatego myśląc o porażkach jeszcze bardziej będą się nam przytrafiać. Jeżeli wczujesz się i uwierzysz, że coś możesz dostać lub osiągnąć, to tak się stanie.

Nic w twoim życiu nie jest przypadkiem! Wszystko, co Cię spotkało do tej pory "przyciągnąłeś do siebie". Prawo przyciąganie bierze początek w umyśle, w Twoim myślach, dlatego zmieniając swoje życie, powinieneś zmienić stan umysłu, odrzucając negatywne myśli, a zastępując je pozytywnymi. Zauważ, że osoby pozytywnie nastawione do życia wiodą lepsze i szczęśliwsze życie, niż ponure osobniki, które wręcz odpychają od siebie całe społeczeństwo.Przed zastosowaniem "prawa przyciągania" w życiu, zalecam zapoznać się z tematem "dekrety uwalniające", dzięki którym będziemy mogli uwolnić się z blokad w naszej podświadomości, które mogą przeszkodzić w przyciąganiu do siebie sukcesów.

Jak zatem używać prawa przyciągania, aby było ono skuteczne?
a) Odrzucamy wszelkie negatywne myśli.
b) Staramy się codziennie wizualizować siebie, jako osobę JUŻ osiągającą zamierzony sukces.
c) Nie patrzymy na uciekający czas.
d) Działamy w kierunku osiągnięcia celu i wykorzystujemy nadarzające się okazje.
e) Musimy uwierzyć, że jesteśmy w stanie osiągnąć cel.
f) Układamy swoją afirmację sukcesu, którą najlepiej jest odmawiać rano i przed snem.

Są to tylko niektóre wskazówki, których jest trochę więcej. W przyszłości wymienię wszystkie znane mi metody przybliżające nas do osiągnięcia celu.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL