Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wolna Energia
PostNapisane: 7 lut 2015, o 16:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Na początek krótki filmO ile mi się wydaje, spełnił się sen Nikoli Tesli. Aby to uczcić, z szacunku do ceny jaką zapłacił za wielką pracę dla ludzkości, przytoczę jego słowa: Nim miną pokolenia, maszyny zaopatrywane będą w moc, którą da się uzyskać z dowolnego miejsca wszechświata… Czy będzie to energia statyczna, czy kinetyczna? Jeśli statyczna, na próżno żywimy nadzieję. Jeśli kinetyczna – a wiemy z pewnością, że właśnie taka – kwestią czasu pozostaje, by człowiek podłączył urządzenia do koła zamachowego przyrody.

Przyglądam się światu z perspektywy czasu. Ludzie zmieniają się - nie do końca świadomie, ale zmieniają. Nawet ten, co śmieje się z takich jak ja nie powie, że czerpanie energii z wiatru, wody i słońca nie jest konieczną odpowiedzialnością za naszą planetę i nas samych. Harmonizowanie występuje na wielu płaszczyznach. Na jakich, wystarczy samemu się rozejrzeć. Intuicja mi mówi, że proces zmian który ma miejsce na wielu płaszczyznach to nie tylko wolna energia.

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL