Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Wodnik – Baran: Oba znaki są silnymi indywidualnościami. Początkowo przyciąga je do siebie wspólne zainteresowanie akcją, rozrywką oraz podobny styl życia. Później właśnie te rzeczy powodują, że zaczynają się od siebie oddalać. Między intelektualnym Wodnikiem a upartym Baranem nigdy nie ma takiej silnej miłości, aby pokonała wszelkie przeszkody, które im stwarzają ich charaktery. Mogą zostać dobrymi przyjaciółmi.

Wodnik – Byk: Na początku może im zawrócić w głowie wzajemne przyciąganie, wynikające paradoksalnie z różnicy charakterów. Ale kiedy opadnie euforia zakochania, zwykle stają się wielkimi przyjaciółmi, chętnymi sobie pomóc zawsze i wszędzie. Niech się jednak nie starają z przyjaźni zrobić partnerski związek, inaczej mogą stracić i partnera, i przyjaciela.

Wodnik – Bliźnięta: Łączy ich towarzyski charakter i komunikatywność. Rozumieją się zarówno w seksie, jak również w życiu codziennym, jednak czasem jeden drugiemu się narzuca. Ich zaletą jest jednak to, że się sobie nigdy nie znudzą. A przerwa w związku prawdopodobnie po raz kolejny zakończy się w namiętnym uścisku.

Wodnik – Rak: Wodnik i Rak potrafią, z odrobiną wysiłku, stworzyć harmonijny związek. W towarzystwie wydają się być nierozłączną parą. W domu Wodnik powinien się starać o dobrą atmosferę, inaczej Rakowi z pewnością puszczą nerwy. Wodnik jest świadomy swej atrakcyjności, więc regularnie uwodzi Raka.

Wodnik – Lew: Wodnik i Lew to dwa silne znaki, w związku z tym ich związek jest często nie tylko pełen pasji, ale również głośnych kłótni. Łączy ich pozytywne nastawienie do życia, miłość do zabawy, śmiechu i pieniędzy, ale mogą ich rozdzielić spory oparte na różnych poglądach dotyczących poglądów na życie.

Wodnik – Panna: Praktyczna Panna może bujającego w obłokach Wodnika ściągnąć z powrotem na ziemię, wprost do codzienności ich wspólnego domu. Ich wspólne życie jest spokojne, pełne miłości i zrozumienia, często bez zbędnych kłótni. Jednak przy boku Wodnika wymagające Panny nie znajdą swego szczęścia, którego w życiu szukają. Ich związek kończy się w chwili, kiedy nadchodzi stagnacja.

Wodnik – Waga: jako współlokatorzy są niemal idealną parą. Są równie wspaniałymi przyjaciółmi, a jeszcze lepszymi partnerami handlowymi. Jednak brakuje im szaleństwa kochanków oraz romantyki, co w ich związku prędzej czy później zaowocuje tym, że staną się dwoma zabieganymi i oddalonymi od siebie osobami.

Wodnik – Skorpion: Towarzyski Wodnik nie jest w stanie długo akceptować scen zazdrości, robionych mu przez Skorpiona, ten zaś nie umie tolerować zalet Wodnika. Związek tych dwóch znaków zwykle nie trwa dłużej niż kilka miesięcy, bo niestety - poświęcają więcej czasu na kłótnie niż na kochanie się.

Wodnik – Strzelec: Połączenie tych dwóch znaków jest bardzo szczęśliwe. Ich związek jest zrównoważony, i choć momentami oboje są trochę marzycielami, ze względu na swój charakter mogą pokonać wszelkie przeszkody i uczyć się na własnych błędach.

Wodnik – Koziorożec: Mają zasadniczo różne poglądy na temat życia, przez co są w stanie pokłócić się na śmierć i życie. Jednak gdy tych dwoje połączy miłość, ich związek będzie trwał znacznie dłużej niż będzie tego oczekawać otoczenie. Oba znaki łączy jakiś rodzaj niewidzialnego spojenia dusz.

Wodnik – Wodnik: Łączy ich takie samo poczucie humoru, miłość do życia, ludzi, rozrywki, oryginalnych i niezwykłych rzeczy. Dlatego też poglądy na styl życia i nieskrępowaną swobodę są tajemnicą tego związku. Problemy mogą się pojawić w ich gospodarstwie domowym, zwłaszcza w zrozumieniu potrzeb tego drugiego. Jednak przy odrobinie chęci, dwa Wodniki są w stanie przezwyciężyć kryzys.

Wodnik – Ryby: Mimo, że życie duchowe tych dwóch znaków zmierza w inną stronę, gdy ich drogi się przetną, to już się nie rozejdą. Jeden dla drugiego jest ogromnym wsparciem. Wodnik sprowadza marzycielskie Ryby na ziemię, te zaś odpłacają mu leczeniem jego sporadycznych objawów depresji.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 14:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
W moim przypadku co do ryb mogę się zgodzić.. tylko nie w sensie miłości partnerskiej. W moim życiu otaczają mnie same ryby, głównie w rodzinie i komunikacja między nami jest wyśmienita, natomiast związek z rybą.. okazał się katastrofą na każdym froncie :(

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 01:14 

Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:13
Posty: 3
Podziękowań: 0
Ja jestem Wodnikiem w związku z Rakiem i mogę tylko powiedzieć, że rzeczywiście jesteśmy raczej nierozłączni ale w domu mój Raczek potrzebuje mieć swój kąt ze swoimi sprawami i nie należy mu przeszkadzać gdy jest czymś mocno zafascynowany ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL