[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Woda
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 08:42 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 07:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Zwykle w snach woda mówi nam o naszym stanie emocjonalnym i jej powiązania z innymi mówią nam o wpływie emocji na sprawy, które nas niepokoją.

Czysta woda - symbolizuje czystość, harmonię i spokój emocjonalny. Pojawiając się we śnie radzi nam byśmy nie przywiązywali emocji do sprawy.

Mętna, brudna woda - symbolizuje negatywne emocje w nas, nieznajomość siebie i brak pewności.

Wzburzona woda - niepokój, troski, nerwy

Odbicie w lustrze - jeśli na powierzchni odbicia są fale oznacza to, że mamimy sami siebie iluzją kogoś kim nie jesteśmy. Jeśli obraz nie jest załamany to symbol przekazuje nam informacje o swoim wnętrzu.

Tryskająca woda - w zależności od tego skąd tryska i jaką ma czystość świadczy o odkryciu nowych sił/słabości w sobie.

Czysta woda tryskająca z ziemi mówi nam o dobrych plonach naszej pracy. Jeśli pojawia się w szczelinie budynku/pokoju/przedmiotu/ciała świadczy o problemach z wykorzystaniem swych sił w sprawach (tutaj należy zapoznać się z innymi symbolami we śnie, gdyż jest to symbol wynikający z innego np. woda tryskająca z kamienia).

Brudna, mętna woda tryskająca z czegokolwiek oznacza kłopoty i problemy związane z symbolem, z którego pojawia się woda.

Słup wody tryskający z ziemi oznacza wiele nowych sił w ważnej dla Ciebie sprawie i możliwość poradzenia sobie z sytuacją bez względu na przeszkody.

Chodzenie po wodzie - jest oznaką opanowania emocjonalnej huśtawki nastrojów bądź burzliwych okresów w życiu.

Picie wody - chłodna woda, która bardzo nam smakuje symbolizuje harmonię i szczęście, które wkrótce do nas zawita. Woda o stęchłym smaku mówi nam o problemach, które nas czekają.

Przejrzysta woda - pomyślność, korzyści i jasne spojrzenie na sprawy.

Spokojna, gładka powierzchnia wody - spokój i beztroskie życie.
Niespokojna, falująca powierzchnia wody - drobne uciążliwości, małe kłopoty.

Zamarznięta woda - oznacza oziębłość w uczuciach i sztywne podporządkowanie. Brak radości i miłości.

Obrazek

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.net


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Woda
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 17:44 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 06:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Odkąd jestem w temacie, zawsze zastanawia mnie fakt powstania tej symboliki, która nie wynika z naszego doświadczenia. Czy aby można przypisać tą symbolikę do każdego człowieka? Ludzi potrafią być diametralnie różni, ale pod względem podświadomości, głębokiej psychiki myślę, że jesteśmy podobni. Potwierdza to zastosowania choć takiej symboli podczas
pozornego ubierania jakiś sen w sens. Coś co działa uniwersalnie w każdym z nas. Każdemu się coś śni a widzenie czasem jakiegoś przekazu może być zbiegiem okoliczności :D

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL