Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2012, o 09:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Krótki fragmenty wizualizacji bogactwa z popularnego filmu "Sekret". Być może będzie on pomocny dla osób chcących się nastawić na bogactwo w swoim życiu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2012, o 15:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 315
Podziękowań: 39
O matko, coś strasznego. Egoizm w najczystszej formie. Dzięki bardzo, za takie sekrety, wkręcając sobie teksty typu tych przedstawionych w powyższym filmiku można Ego pod samo niebo wybujać. Mam nadzieje, że nie każdy używa afirmacji aż tak...dosadnych.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2012, o 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Fakt niektóre afirmacje bardzo metaforyczne i u pewnych osób będą skuteczne, nie podoba mi się tylko ta afirmacja, gdzie mowa o lawinie, wydaje mi się, że słowo to wywołuje raczej negatywne uczucie, przynajmniej, jeśli chodzi o mnie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, o 11:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Aż tak sugestywnie nie umiem wizualizować, ale na pewno coś z tego "zapożyczę". Dzięki wielkie

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2013, o 12:43 

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 12:34
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 2
Ja bogactwo wizualizuje w każdym wolnym momencie :)
Do tego jeszcze afirmacje bogactwa - i nie powiem bo moja świadomość się zmieniła przez ostatni miesiąc.
Do tego moja sytuacja się poprawia, najważniejsze jest to mam pomysły i motywacje żeby je realizować.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 22:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 08:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
A ja muszę spróbować... :) całkiem ciekawe :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL