Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 15:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
moja kolezanka je ma i ... opowiedziala mi ostatnio ze jak jechala samochodem z tata miala wizje widziala sb i jego calych we krwi krzyknela zeby uwazal gdyby nie jej natchmiastowa reakcja wiechaliby w naprzeciw jadace auto. nie pierwszy raz jej wizje sie sprawdzaja. ale powiedziala ze ma ich dosc i pyta czy da sie tego pozbyc. mi sie wydaje ze to przejdzie z czasem albo sie nasili ale i tak prosila zebym zadala to pytanie tutaj.

czeka na odp :-h


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Pewne umiejętności budzą się same, i należy je rozwijać. To że chce się tego pozbyć nie pochodzi od niej, a od sił które nie chcą by ona się rozwijała.
Oczywiście że da się tego pozbyć. Wystarczy że rozwali sobie mózg.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:57 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Nieprawda, nie musi rozwalać sobie mózgu, aby wizje się skończyły. Miałam kiedyś tak, że zawsze przed snem słyszałam rozmowy różnych ludzi, jakby telepatycznie (?). To były różne dialogi, co chwilę się zmieniały. Strasznie mnie to denerwowało, dlatego powiedziałam do siebie, że cokolwiek to jest, nie chcę tego słyszeć i przestało... Więc może jasne wyrażenie intencji jest rozwiązaniem. Koleżanka musi zdecydowanie tego nie chcieć, nie może ani na chwilę pomyśleć, że to w sumie fajne itp.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Raczej powinna chcieć tego nie mieć, a nie nie chcieć tego mieć.
Gdy nie chce tego mieć to to tym bardziej przychodzi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:09 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Dlaczego koleżanka chce się pozbyć czegoś, co uratowało jej życie ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Lokator napisał(a):
Raczej powinna chcieć tego nie mieć, a nie nie chcieć tego mieć.
Gdy nie chce tego mieć to to tym bardziej przychodzi.

nie zgadzam się. Jeżeli sobie chce to nie ma, jezeli chce to dlaczego ma odejść ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Na podobnej zasadzie miałam kiedyś kontakt z duchami. Chociaż kontakt to za dużo powiedziane, po prostu przychodziły po pomoc, tylko wtedy nie wiele z tego rozumiałam, a przede wszystkich strasznie się bałam i uciekałam od tego, aż w końcu przestałam je czuć. Pewnie nadal są koło mnie, tylko nie mogę ich już dostrzec. Teraz żałuję.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Pewnie jesteśmy zaprogramowano :-D:-D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
albo mamy rozwalone mózgi :(

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wizje!
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Oko to to na pewno..


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL