Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 maja 2017, o 02:36 

Dołączył(a): 11 maja 2017, o 02:07
Posty: 1
Podziękowań: 0
Cześć. Chciałem zapytać o jasnowidzenie w trakcie snu. Kiedyś, już wiele lat temu, byłem na spotkaniu z wróżką. Pani powiedziała mi, że mam zdolność "sennego wróża", a przynajmniej tak ją wtedy określiła. Polega na przewidywaniu wydarzeń w przyszłości w trakcie snu. Wróżka powiedziała, że to się albo ma, albo nie. Przyznam, że te lata temu sprawę zbagatelizowałem, ale na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy zauważam mocne nasilenie tego zjawiska. Często zdarza się, że w trakcie snu śnię o osobie, której bardzo dawno nie widziałem. Następnego dnia ta osoba dzwoni, wysyła smsa, albo kontaktuje się ze mną w inny sposób. Śnię również o wydarzeniach. Sprawach, które dotyczą mnie, lub bliskich mi ludzi. Widzę rozwiązania we śnie, niekiedy metaforyczne i zawsze dzień po śnie (to jest reguła, wydarzenie w świecie codziennym pojawia się dokładnie w dzień po śnie) okazuje się, że sprawa rozwiązała się tak jak śniłem: dobrze, albo źle z mojej/naszej perspektywy.

Chciałem w związku z powyższym zapytać, czy istnieje możliwość wyszlifowania tej umiejętności? Nauczenia się sprowadzania odpowiedzi na konkretne pytania? Do tej pory funkcjonowało to tak, że te przychodziły spontanicznie i były wybierane za mnie. Czy ja mogę wybierać? Czy mogę w jakiś sposób wywołać pytanie, osobę, zjawisko, problem i poprzez siłę woli/prośbę tudzież inny sposób, wyśnić jej rozwiązanie?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozostaję również głęboko wdzięczny.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2017, o 22:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Hej, jak będę miała chwilę więcej Ci napiszę a na tą chwilę polecam Ci książkę: Moje widzenie świata , Ojciec Klimuszko jak się to u niego zaczęło dość drastycznie i jego doświadczenia.( w pdf) ją na pewno znajdziesz :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL