Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2013, o 16:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Za to, że zawsze mi się udaje uniknąć konsekwencji swojego lenistwa, co daje mi do myślenia, że jakbym tylko się troszkę postarała, mogłabym osiągnąć bardzo wiele i obiecuję sobie, że w końcu zacznę to praktykować. Na pewno zacznę :) Za każdego kopa od życia, który sprawia, że mam mibilizację do pracy nad swoim ciężkim charakterem. Za porażki, które mnie spotykają i umacniają, bo dzięki nim, staram się nie popełniać więcej tych samych błędów. Za to, że mogłam w sobie okdryć zamiłowanie do ezoteryki. A dzisiaj za to, że zdałam egzamin, o który się bałam. I za to, że podjechał autobus, kiedy padły tramwaje :P

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 09:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
A ja dziękuję za takie maksymalne wkurzenie, które zmotywowało mnie to podjęcia kroków. To były dwie najlepsze decyzje, które też mnie zmuszają do dalszego działania za co też dziękuję :-D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2013, o 00:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Dziękuję za to, że dostałam nową pracę, a ze starą rozstaję się bezproblemowo :)
Dziękuję za pomoc i wsparcie wszystkim ludziom i siłom wyższym w ostatnim okresie mojego życia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2013, o 00:33 

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 18:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Jestem tu nowa, ale mam nadzeje, ze mnie przyjmiecie do Waszego grona i ze znajdzie sie ktos jeszcze kto ze mna bedzie dziekowa:)
Ja dzis chce wyrazic wdziecznosc, za to ze ON sie usmiechnal, ze byl
ze czuje ze powoli zaczyna sie odblokowywac
za to ze dalam przyjaciolce nadzieje stawiajac jej karty na milosc :)
za to, ze moglam pomoc mojej mamusi
za to, ze mam wspanialego synka :) ZA KAZDY JEGO USMIECH :) :) :) :) :)
za to ,ze w pracy bylo znosinie, szef nie mial bakow w nosie

:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2013, o 11:56 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
O, temat dla mnie ;). Już od jakiegoś czasu zaczęłam zwracać uwagę na to, za co mogę być wdzięczna i co jakiś czas robię sobie podsumowanie :). To naprawdę bardzo dużo daje, ja się dzięki temu rozwinęłam i nauczyłam cieszyć się życiem, zauważać dobre rzeczy w nim. I właśnie za to jestem przede wszystkim wdzięczna. Poza tym jestem wdzięczna za wszystkich moich przyjaciół. Za przyjaciół w sumie jestem najczęściej wdzięczna. Jestem zadowolona z tego jacy ludzie mnie otaczają. Jestem wdzięczna za marzenia, wiarę i motywację. Jestem wdzięczna za to, że udało mi się wczoraj przezwyciężyć silny lęk. Jestem wdzięczna za muzykę, która zawsze poprawia mi nastrój i dodaje sił. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 12:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
a ja chciałam podziękować:
za to wszystko co mnie otacza - ost same piękne rzeczy
Za udostepnienie możliwości ćwiczenia tutaj :-D - ile mi to radości dało, no i za te dobre słowa w związku z tym
W związku z powyższym za motywacje
Za durni - dzięki nim wiem, ze nie jestem az tak zepsuta
Za moja córkę - ojej jakiej ona mnie cierpliwości i pokory uczy
Za lubego - za to bezpieczeństwo i radość
No i jeszcze sobie podziekuje, ze zawalczylan o siebie i zaczęłam pracować nad soba - naprawdę warto i widać rezultaty :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 08:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
I ja chciałam wyrazić swoją wdzięczność, podziękować za każdy dzień... :)
za uśmiech mojego Synka :x za każdą wspólną chwilę... :-*
za to jaka jestem, za piękne chwile, bogactwo doświadczeń... :)
za każdy sen, za to co mam, i za to co dam... ;)
za moich bliskich, przyjaciół, rodzinę, wrogów ;)
z wdzięcznością i pokorą dziękuję za całe moje życie,
za każdą Łaskę Bożą, Opatrzność O:-) również na zakrętach życia,
za ludzi, którzy pojawiają się w moim życiu, za te Anioły O:-)
za to co było, co jest, co będzie... :-*
...DZIĘKUJĘ :x za wszystko... :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 23:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
A ja dziękuję za chwilę. Każda chwila daje powody do dziękowania:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 10:40 

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 09:51
Posty: 22
Podziękowań: 6
A ja dziękuję za każdą chwilę w moim życiu. Również dziękuję za to ,że mogę być na tym forum i dzięki wam doświadczać zmian w moim życiu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 16:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
A ja chciałabym podziękować za to że los dał mi taką wspaniałą okazję, jaką jest wyjazd do Azji. Za to że mogę podziwiać piękno natury, oraz poznawać jakże odmienną kulturę od tej w której się wychowałam. Do tego robię tutaj to, co lubię najbardziej ;)
Chciałabym również podziękować za to że mam wspaniałego chłopaka i cieszę się z każdej chwili z nim spędzonej ( chociaż czasami ciężko mi się do tego przyznać przed samą sobą, lub nie chcę tego dostrzegać).
Dziękuję za przyjaciół oraz wszystkich ludzi, którzy stanęli na mojej drodze, bo od każdego czegoś się nauczyłam.
Dziękuję za kochającą mamę oraz rodzeństwo.
Dziękuję za to że mam marzenia, które czekają w kolejce do ich spełnienia.
A przede wszystkim dziękuję za to że mam za co dziękować ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL