Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2013, o 09:46 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Dziś przeznaczyliśmy do recenzji „Świadome śnienie dla początkujących” – książkę autorstwa Marka McElroya. Oprócz tego już trzy książki trafiły do odbiorców. Wciąż jednak zastanawialiśmy się nad tym, jak ulepszyć naszą formułę przeznaczania książek do recenzji tak, by Was bardziej nimi zainteresować. Doszliśmy do wniosku, że w każdym miesiącu – począwszy od czerwca – będziemy składać w Wasze ręce po jednej książce. Jednak nie takiej, którą wybierzemy z całego naszego księgozbioru, lecz przeznaczymy Wam jedną z naszych nowości wydawniczych. W ten sposób my dowiemy się, czy nasze nowe książki zyskują zwolenników, a Wam pozwolimy – że tak się wyrazimy – być na czasie i czerpać z aktualności.

Mamy nadzieję, że wszyscy – a przynajmniej większość z was – będziecie zadowoleni z naszego pomysłu. Tym bardziej, że przed Wami oto książka, którą chcemy Wam przeznaczyć do recenzji – nasza nowość:

„Wąż Nieskończoności”, autorstwa Drunvalo Melchizedeka
Obrazek



Drunvalo Melchizedek wyjawia prawdziwą, pozytywną przepowiednię Majów! Teraz, gdy zakończył się cykl 25 625 lat i otworzyło się okno Końca czasu, nieśmiertelność powoli staje się rzeczywistością, a wszelkie różnice znikają – jedność objawia się wokół nas i w naszym wnętrzu. Ci, którzy tego nie czują, powinni wsłuchać się w to, co mają do przekazania przodkowie – oni posiadają klucze do naszej przyszłości!

Mamy jedyną okazję do tego, by na nowo połączyć się z naszymi antenatami, którzy wciąż żyją na Ziemi jako Majowie Itza oraz inne rdzenne plemiona z różnych zakątków świata. Pozostało nam już niewiele czasu. Drogę wiodącą do Nowego Świata musimy odnaleźć do 15 listopada 2015 roku… Świat, w którym obecnie żyjemy, zupełnie w naturalny sposób się wówczas bowiem rozpadnie. Nie możemy nic z tym zrobić – jest to naturalny cykl kosmiczny. Ale uda nam się przetrwać i wznieść się na wyższy poziom świadomości, jako że ta część podróży jest zaledwie końcem naszego Starego Świata.

W nowej pięknej rzeczywistości będziemy niczym nowo narodzone dzieci. Wielki Duch udzieli nam wszelkiej łaski. Staniemy się współ-twórcami Wszechświata.

By ta prawdziwa pozytywna przepowiednia Majów się jednak spełniła, należy wsłuchać się w ich słowa: oddychajcie za pomocą swoich serc. Nadszedł czas, byście przypomnieli sobie, kim tak naprawdę jesteście. Nowy Świat jest już gotów na nasze przybycie.

In La’Kesh: Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą.

<>

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2013, o 21:07 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Ja się zgłoszę, ja!
Neuron melduje się na służbę w celu czytania książki.
U mnie występuje taki dylemat - mieszkam w tygodniu w internacie i jakbym dostał książkę do domu, to dopiero w sobotę bym ją dostał. Więc moje dwa tygodnie mogłyby być naliczane w inny sposób?

Teraz słynne: dlaczego ja? *nie, nie ten program z beznadziejną obsadą aktorską*
Dlaczego powinienem dostać tę książkę? Podam 3 powody!
1. Okładka mi się podoba.
2. Spis treści wydaje się dość ciekawy.
3. Ładnie ozdobi moją półkę z książkami.
W dodatku chciałbym nadmienić, iż piszę w sposób dość... Poprawny. Dlatego też moja recenzja byłaby wyrafinowana i dopracowana.
Pięknie wczuwam się w rolę krytyka.
Nikt jak ja nie znajduje błędów w książce - ale to inna bajka. Spaczenie w powodu analiz na blogach typu Przyczajona Logika lub Ogród Szyderców albo Ponura Łączka Kłapouszka.
Co jeszcze powoduje, że mogę mieć tę książkę? To, że mam chęć to przeczytać. Zaciekawiło mnie i się nie poddam!

Jedyna wada z powodu jakiej boję się trochę recenzować, to fakt, że nieco się uzewnętrzniam wszędzie i opisuje każdą swoją emocję - co może mnie odciągnąć od napisania o tym jaka ta książka jest.
Chyba w tej wadzie coś namieszałem.
Nie umiem wytykać swoich wad. o_O
Tzn umiem, ale nie teraz, bo mi zależy.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2013, o 08:54 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy :)
zgodnie z nowymi zasadami czekamy na Wasze uzasadnienia, dlaczego to akurat Wy powinniście otrzymać od nas egzemplarz "Węża Nieskończoności" Drunvalo Melchizedeka, do końca czerwca. Mamy nadzieję, że zgłoszeń będzie tyle, że pojawi się przed nami dylemat, kogo z Was wybrać ;)

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do recenzowania naszych książek:)
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2013, o 08:54 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy wszystkich Forumowiczów po całkiem długiej przerwie! :)

bardzo się cieszymy, że znaleźli się wśród Was ci, którzy interesują się następującym po sobie cyklu zdarzeń, zamkniętym w kręgu życia i śmierci. Oczywiście, wciąż mówimy o książce "Wąż Nieskończoności" Drunvalo Melchizedeka :)

Książka jest niezwykle dla nas ważna, dlatego chcemy ją oddać w dobre ręce.
Czy ktoś z Was zechce zmierzyć się z problemem globalnej przemiany i przedstawić nam swoje wnioski na forum?

Zachęcamy!
Pozdrawiamy
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2013, o 13:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 cze 2013, o 13:33
Posty: 1
Podziękowań: 0
Wysuwam się zza winkla, by dokonać zgłoszenia. :ympeace:
Dlaczego ja?
Cóż, kiedyś był taki popularny program w telewizji, ale nie o to chodzi, prawda? Na szkło parcia nie mam, więc na castingi się nie wybieram.
Powróćmy do tematu - co sprawia, że chcę być tą wybraną?
Niedawno był Dzień Dziecka, a ja dzieckiem czuję się cały czas, mimo zgubnej metryki.
Uwielbiam książki, to moja mania. Czytam, przeglądam, opiniuję [bloguję również], polecam innym - innymi słowy: staram się zarazić znajomych swoją pasją.
Dlaczego "Wąż nieskończoności"? Bo od tej książki bije magia. Wyczuwam ją nawet przez monitor. Chciałabym się z nią zmierzyć i oczarować ludzi, którzy wciąż mają watpliwości, czy po tę książkę sięgać.
Chyba tyle ode mnie :ymsmug: Dziękuję za uwagę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2013, o 09:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 cze 2013, o 09:25
Posty: 1
Podziękowań: 0
Czemu ja ?? Hm .. trudne pytanie
Ale bardzo lubię czytać książki a ta okładka mnie urzeka swoja tajemniczością i bardzo bym chciała ją mieć u siebie i pewnie znalazło by się wiele u mnie czytelników tak że nie tylko ja bym ją czytała


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2013, o 23:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 cze 2013, o 12:25
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam.

Recenzja jak i okładka książki jest naprawdę intrygująca.

Zafascynowany a jednocześnie zmieszany ostatnimi zawirowaniami
wokół przepowiedni majów, chętnie zapoznał bym się z jej treścią.
Możliwe, że ta książka dała by mi nowe, świeże
spojrzenie na temat całego cyklu 25 625 lat.
Jako fan wydawnictwa, chciałbym obiektywnie zapoznać się, porównać z moją dotychczasową wiedzą i podzielić się z wami szczerymi refleksami na temat treści tam zawartych.
Czas wakacji po sesji to idealny czas by pochłonąć wiedzę która w porównaniu z informatyką, tak na prawdę mnie interesuje :)
Przemiana? Budząca strach i mnóstwo pytań? Oczekiwana przez wielu?
Każdy z nas, w głębi czuje, że wszystko powoli się zmienia w bliżej nieokreślonym kierunku.
Świat stoi przed ogromnymi zmianami. Warto się na nie przygotować..
Taka jest moja opinia.

Pozdrawiam @ Bracia i Siostry ;)
Adam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2013, o 09:14 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy wszystkich Forumowiczów!

nastał 1 lipca - dzień wyłonienia recenzenta "Węża Nieskończoności" :)
Przyznamy, że w przypadku tej książki mieliśmy naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Książka jest tylko jedna, a każdy z Was miał ciekawe uzasadnienie.

Przekonał nas p. Adam (m4son). Nawet z tak niewielkiej noty bije ogromne zafascynowanie tematem, książką - czuć pasję :) Widać także, że nie będzie to pierwsza książka dotycząca przemian cyklu, jaką p. Adam przeczyta. Prosimy o dane adresowe, celem przesłania książki.

Tak naprawdę najchętniej przesłalibyśmy książki do każdego z Was, ale regulamin obowiązuje. Doceniamy każdego z Was i dziękujemy za zainteresowanie.

Ta książka pokazała nam jedno - wybory wśród takich ludzi, jak wy, są niezwykle trudne. Dlatego - pozostawiając sobie prawo decyzyjności - chcielibyśmy poprosić Was wszystkich -Forumowiczów - o podpowiedź. Obok osób, które zechcą zrecenzować książkę i napiszą uzasadnienie, prosimy, byście wyrazili opinię, komu wy sami przeznaczylibyście książkę do recenzji, a tym samym byście włączyli się aktywnie do naszej inicjatywy :)

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2013, o 13:19 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Drodzy Forumowicze,

mamy dla Was wiadomość, która jest i dobra, i zła :) Otóż, p. Adam (m4son) nie przesłał nam do tej pory danych kontaktowych, co uznajemy za rezygnację z recenzowania książki. Wyznaczyć jednak należy termin - w tym przypadku ustaliśmy datę 8.07.2013 - w którym książka przejdzie do innego recenzenta.

I tu już zaczynają się dobre wiadomości. Mamy nadzieję, że nadal jesteście zainteresowani otrzymaniem "Węża Nieskończoności" autorstwa Drunvalo Melchizedeka do recenzji, bo najprawdopodobniej właśnie w poniedziałek książkę przyznamy innej osobie.

W tym miejscu chcemy Was prosić o to, byście zasugerowali nam, komu byście ją wręczyli :)

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2013, o 17:35 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
trudny wybór, a może losowanie ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL