Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj

Jakie doświadczyłeś/aś zjawiska paranormalne?
OOBE 4%  4%  [ 3 ]
Świadomy sen 7%  7%  [ 5 ]
Proroczy sen 13%  13%  [ 9 ]
Widzenie duchów 7%  7%  [ 5 ]
Cudowne uzdrowienie 3%  3%  [ 2 ]
Widzenie aury 7%  7%  [ 5 ]
Kontakt z opiekunem 7%  7%  [ 5 ]
Jasnowidzenie 4%  4%  [ 3 ]
Telepatia 10%  10%  [ 7 ]
Telekineza 3%  3%  [ 2 ]
Postrzeganie pozazmysłowe 6%  6%  [ 4 ]
Pamięć poprzednich wcieleń 9%  9%  [ 6 ]
Prawo przyciągania 7%  7%  [ 5 ]
Kontakt z nieznanymi stworzeniami 1%  1%  [ 1 ]
Podróże w czasie 4%  4%  [ 3 ]
UFO 3%  3%  [ 2 ]
Wizyta na drugim świecie 3%  3%  [ 2 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2012, o 09:19 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 08:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Witam :)

Dzięki tej ankiecie dowiemy się jakie zjawiska paranormalne każdy z nas doświadczył w życiu. Każdy może zaznaczyć kilka punktów ankiety dla zjawisk, które doświadczył. Wyniki mogą się okazać ciekawe :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 21:49 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Tak właściwie to trudno jest mi orzec, czy przeżyłam któreś z wymienionych zjawisk. Niby wydaje mi się ,że tak. Na pewno zdarzył mi się kilkakrotnie świadomy sen, a tak mi się przynajmniej wydaje. Były to sytuacje, kiedyś śniąc mówiłam sobie, chwileczke, przecież to jest tylko sen, to nie dzieje się naprawdę, po czym mogłam w pewnym stopniu pokierować sennymi zdarzeniami, choć może nie do końca, bo ostatecznie kończyło się to niezupełnie tak jak bym chciała, ale miałam pewien wpływ na przebieg akcji, na osoby biorące w niej udział. Wiecie - to tylko sen, nie trzeba sie obawiać - i ulga, jesli akurat mało przyjemne obrazy sie przewijały.
No i zdarzało mi się też, że sniła mi sie osoba zmarła, często jeden z wujków. I w trakcie snu wiedziałam, ze ćoś jest nie tak. Myślałam sobie - jak to możliwe, że on tutaj jest, przecież nie żyje, nie może tu być. Ale nie wiem jak to nazwać.

No dobra kończe, bo się rozpędziłam, a coraz ciężej mi idzie okiełznanie klawiatury ;)

Pzdr.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 19:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 19:09
Posty: 1
Lokalizacja: leszno
Podziękowań: 0
witam ,gdzieś w okolicach nauki w LO śniłem ,że mieszkam na osiedlu z trzema dziesięciopiętrowymi blokami,(mieszkałem w L. a sen dotyczył P.). We śnie widziałem to osiedle ze wszystkimi szczegółami - miejsca parkingowe,sklepy,drzewa,krzaki,chodniki itp.
Po 27 latach ,kiedy wróciłem z P. do rodzinnego L. ten sam sen przyśnił mi się jeszcze raz ,ale było to po śmierci mojej żony i wtedy zrozumiałem ,że gdy miałem 18 lat, we śnie zobaczyłem moje osiedle w P. gdzie mieszkałem z moją żoną 8 lat. Różnica była taka,że w tym drugim śnie stałem w całkowicie pustym mieszkaniu patrząc na pustą drogę prowadzącą do i z osiedla. pozdrawiam.

_________________
A.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 19:55 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:55
Posty: 16
Podziękowań: 6
świadome śnienie oraz prawo przyciągania nie są zjawiskami paranormalnymi :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 10:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 19:56
Posty: 13
Podziękowań: 0
Ja przeżyłąm wiele dziwnych zjawisk po śmierci mojego bardzo bliskiego przyjaciela w którym byłam szaleńczo zakochana.. zawsze mówiłam na niego mój Anioł Stróż na ziemi.. bo zawsze wyczuł, że potrzebna jest mi pomoc... Po jego śmierci przychodził do mnie we śnie ale i na jawie... Myślę, że prosił o modlitwę, spełniłam jego prośby i po jakiś 2 miesiącach przyśnił mi si, pożegnaliśmy się i już wiecej nie przyszedł do mnie. Ale zawsze jak jest mi źle, to do niego kieruję psośby i z nim rozmawiam... to znacznie poprawia mi samopoczucie a poza tym, mam wrażenie, że czasem w dalszym ciągu mi pomaga.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL