Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 paź 2013, o 13:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 sie 2012, o 14:09
Posty: 21
Podziękowań: 8
Tarot intuicyjny – czyli podróż w głąb siebie

warsztat rozwoju 2 dniowy

Przygoda z Tarotem daje możliwość nie tylko poznania przyszłości, ale pokazuje nam właściwe drogi rozwoju duchowego. Skrzętnie ułożona symbolika kart Wielkich Arkanów wprowadza nas obrazowo w Świat archetypów rządzących od wieków naszym życiem. Otwiera nas na dostrzeganie i rozumienie Świata pełnego alegorii, z których każda dodatkowo składa się z szeregu symboli.

To właśnie dzięki operowaniu : symbolami, empatią i intuicją, jesteśmy w stanie bardziej trafnie dla siebie i często swoich bliskich podejmować ważne, bo często kluczowe decyzje w naszym życiu.

Warsztaty mają na celu przenieść uczestników w świat symboli, świat intuicji i współodczuwania.

W ramach zajęć proponuję pracę złożoną z medytacji, wizualizacji i otwarcia się na odczuwanie symboliki otaczającego nas Świata. W pracy z empatią i intuicją nauczymy się określać emocje które pojawiające się w naszym umyśle i ciele. W pracy z kartami odnajdywać właściwy nam porządek Świata i określać swoje w nim miejsce.

Zapraszam zatem na niezwykłą podróż w głąb siebie drogą człowieka przez życie zapisaną w Wielkich Arkanach Tarota.

więcej informacji pod numerem tel. 510726071 lub adresem e-mail


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL