Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2013, o 16:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
To był mój jeden z pierwszych artykułów jakie napisałem w życiu. Dziś wydaje się dla mnie naiwny i widzę w nim sporo wad i nieścisłości. Jednak przyda się Wam. Obiecuję napisać więcej artów o tej tematyce.
Częstujcie się.

Uzdrawianie POZIOM I


Czyli najmniej skomplikowany- taki który nie będzie wymagał specjalistycznej wiedzy w zakresie bioenergoterapii.
Dzięki opisanym tu metodom nie będziecie musieli się martwić że coś popsujecie i bardziej zaszkodzicie niż pomożecie.

Potrzebna wiedza
* Czakry i ich pozycja w ciele eterycznym
* Podstawowa wiedza o ciele eterycznym
* Magia Kolorów- poziom podstawowy
* Umiejętność podstawowego skupiania się na punkcie


Choroby i infekcje
Widać je jako kolor szary, na początku jako cień czy szarawy nalot, potem jako masywny i ciemnoszary pas w miejscu choroby. Często przybiera też barwę zgniłozieloną lub ciemnej rdzy.
Ciemnoczerwone plamy świadczą o wpłynięciu negatywnych emocji na stan pacjenta.

Infekcje wyglądają podobnie tyle że "sypią" wokół iskrami czerwieni i oranżu. Nieleczone szybko przenoszą się na kolejne partie ciała tworząc blokady w ciele eterycznym.

KOLORY
Głównie używa się ZIELONEGO i BIAŁEGO. Ale to jest wtedy gdy nie ma zbytnio wiedzy co może ci szkodzić. Dlatego zamieszczam tutaj spis kolorów i ich specjalizacje.

CZERWIEŃ- leczenie chorób krwi
ZIELEŃ- system nerwowy, serca i układu krążenia
BŁĘKIT- wszelkie formy infekcji organizmu, przeciwbólowo i uspokajająco
ORANŻ- system oddechowy, leczenie astmy i chorób płuc
ŻÓŁĆ- oczyszczenie organizmu, cukrzyca, choroby jelit i nerek.
INDYGO- choroby w obrębie głowy a więc: oczu, uszu, nosa, gardła, oraz przy zaburzeniach umysłowych i psychicznych
FIOLET- system nerwowy, zaburzenia spowodowane urazami mózgu, bezsenność i okaleczenia oczu i przy samym mózgu
BIEL- ciało i umysł jako całość, gdy nie wiemy jaka jest przyczyna

Przed uzdrawianiem
Dobrze wam radzę- opłaca się poprosić Jezusa czy anioła o pomoc w uzdrawianiu. Taka pomoc będzie was poprawiać i nie dopuści byście zepsuli coś ważnego w ciele człowieka.

Jeśli chodzi o Wyższe Ja... macie rozkazywać. Nie prosić. po prostu powiedzcie czego chcecie i tego zażądajcie. Wszystko to wynika z tego prawa że to wy jesteście na "misji" a ono ma wam pomagać jak tylko może najlepiej.

Miej czysty umysł. Nie uzdrawiaj będąc pod wpływem takich emocji jak gniew czy przygnębienie gdyż w ten sposób bardziej zaszkodzisz niż pomożesz.

Przed i po uzdrawianiu zalecam umycie rąk w czystej wodzie. Najlepiej uprzednio przygotowanej tak by oczyszczała aurę mocniej niż zwykła woda. W ten sposób pozbędziesz się bólu i szczątków chorej aury pacjenta.

Przed rozpoczęciem proponuję by pacjenta wprowadzić w lekki trans bądź zaoferować mu coś niebieskiego do oglądania. Niebieski uspokoi umysł i pozwoli na łatwiejsze uzdrawianie.


Są to rady uniwersalne- na każdym poziomie polecam ich wykonywanie.
Pamiętaj że jeśli coś pójdzie nie tak to ty odpowiadasz za los pacjenta.

Jak uzdrawiać?
Podam metodę na przykładzie aby było wam łatwiej. A więc...
Powiedzmy że widzimy lub odczuwamy na klatce piersiowej grube pasmo ciemno szarego koloru, widzimy rozchodzące się od niego nitki.
Obrazek

* Tak więc użyjmy zielonego koloru który jest naturalnym przeciwieństwem szarego (życie- nieżycie) i rozpuśćmy tą wstęgę. Im ciemniejszy szary tym jaśniejszy musi być zielony- bardziej intensywny.
* Następnie skoncentrujmy Punkt Świadomości na najciemniejszej plamie i każemy wirować w oślepiającej bieli.
Obrazek
Przyspieszona energia wytworzy wyższe wibracje które spowodują odrywanie się negatywnej siły (a więc tej o niskich wibracjach) od ciała eterycznego chorego.
* Po dokładnym wyczyszczeniu koloru szarego z miejsca zakażenia nakładamy kolor jasnozielony z dodatkiem jasnej czerwieni gdyż organizm może być osłabiony.


Dodatkowo
Możesz zastosować masaż w tej części ciała w której wcześniej była szara smuga. To przyspieszy krążenie krwi jak i energii w meridianach.
Niekiedy masaż jest nawet wysoce zalecany gdyż miejsce zakażone może być zbyt napięte by przeprowadzić efektywne uzdrawianie.
Obrazek
Wymagana jest też harmonizacja uleczonego miejsca z resztą ciała gdyż długotrwała choroba mogła zmienić wibracje partii ciała i nawet po uleczeniu mogą pojawić się komplikacje. Co dodatkowo zmęczy pacjenta.


Przypominam iż tekst był pisany całkiem dawno, gdy jeszcze nie miałem tak dużej wiedzy i doświadczenia jak teraz. Artykuł zamieszczam z kilku powodów:
- bo za dużo w tym dziale Reiki :P
- bo są tu opisane choć proste zasady jakie należy przestrzegać, a to już dużo.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 18:45 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Kiedyś leczyłam zapalenie intuicyjnie błękitem. Zimnym, bardzo chłodzącym. Faktycznie działał przeciwbólowo. Chyba do zapaleń organów typu gardło, płuca czy jajniki nadaje się jednak ten jasny błękit.
U mnie dodatkowo ma duże znaczenie temperatura tej energii.
Leczyłam błękitem jeszcze ból kolan. Wiedzy teoretycznej wtedy nie znałam, ale widocznie mam dobrą intuicję ;)

Jeśli chodzi o ranę (u psa) zastosowałam zielony i bardzo szybko się wygoiła, także po czym co piszesz stwierdzam, że to prawda i polecam przeczytać cały artykuł wszystkim, którzy są zainteresowani bioenergoterapią!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 22:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Proszenie Jezusa, czy chrześcijańskiego boga o pomoc w uzdrawianiu energetycznym, to jak częstowanie ciasteczkami dresów na ulicy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 22:38 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Cohen napisał(a):
Proszenie Jezusa, czy chrześcijańskiego boga o pomoc w uzdrawianiu energetycznym, to jak częstowanie ciasteczkami dresów na ulicy.


A co ma Jezus do Boga? To nie to samo Cohen, tylko kościół tak przekręcił. Jezus był (jest) istotą nadzwyczajnie rozwiniętą i warto go o coś prosić, nie na zasadzie litanii do serca Jezusowego, ale zwyczajnej rozmowy, jak z przewodnikiem lub innymi z astrala.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2013, o 10:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Nie twierdzę, że Jezus był synem Boga. W sumie jeśli spojrzeć pod kątem ewolucji wszystko pochodzi od tego samego źródła ;)
Jednak bez wątpienia jest Mistrzem takim jak Budda i wielu innych. Proszenie go jest ułatwieniem z którego każdy może skorzystać- nawet ateista. W zasadzie każdy wielki Mistrz może udzielić Ci pomocy. Więc daję doprecyzowanie - możesz prosić kogo chcesz (na Twoją odpowiedzialność jeśli korzystasz z szemranych źródeł).

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL