Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2012, o 17:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Przemek z Ostrowca Świętokrzyskiego choruje na raka pnia mózgu. Mimo złego stanu zdrowia, doznał cudownego uzdrowienia, które jak twierdzi zawdzięcza Jezusowi.

Monika i Przemek pobrali się w 2008 roku. Planowali swoją przyszłość, marząc o małym domku pod miastem. Z upływem czasu, Przemek zaczął się skarżyć na bóle nóg, głowy oraz drżenie rąk. Badania wykazały "rak pnia mózgu". O wszystkim dowiedzieli się niecały rok po ślubie.

Stan zdrowia Przemka zaczął się pogarszać. Mimo ciągłych badań i operacji, lekarze nie dawali Przemkowi większych szans na przeżycie. Kolejne zabiegi pogarszały stan zdrowia Przemka do tego stanu, że musiał leżeć przykuty do łóżka.

Żona Przemka bardzo często modliła się do Boga o zdrowie dla męża. Dzięki modlitwie, stan Przemka trochę się poprawił, ale i tak był ciężki.

Przełom nastąpił w październiku 2010 roku, kiedy to Monika, żona Przemka pojechała na specjalną mszę w intencji uzdrowienia w Kielcach. Podczas modlitwy w kościele zobaczyła postać Jezusa nad ołtarzem. Zamknęła oczy, ale mimo to postać Jezusa nadal tam była.

Obrazek

Po powrocie Moniki z kościoła, do szpitala opowiedziała mężowi o swoim objawieniu. Przemek stwierdzi, że w tym samym czasie widział to samo. Stan zdrowia Przemka bardzo się polepszył.

źródło: media.wp.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 20:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Kolejna i ciekawa historia, która udowadnia nam po raz kolejny, że wiara czyni cuda :) Jezus mówił, że należy przede wszystkim wierzyć w moc Boga.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL