Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uczę się
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 22:40 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Uczę się dopiero, więc proszę w miarę możliwości o poprawienie błędów:)
Rozkład na prace
1 Jak wpływa na osobę syt w obecnej pracy - Diabeł odwrócony
2 Co nie przynosi zadowolenia w obecnej pracy - Księżyc odwrócony
3 Relacje ze współpracownikami/szefami - królowa buław
4 Czy warto teraz podnieść kwalifikacje - dziesiątka pentakli
5 Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna - trójka buław odwrócona
6 Jeżeli zdecyduje sie na zmiane pracy to co w niej czeka - cesarzowa odwrócona
7 Na czym trzeba bedzie w nowej pracy sie skoncentrowac - Koło fortuny odwrócone
8 Zarobki w nowej pracy - dwójka pentakli
9 Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy - ósemka buław

1-3 Nadużywanie władzy ze strony szefostwa, wyzysk, próba uzależnienia podwładnych. Pracownik czuję się niedoceniany, odczuwa presje i hamowanie ze strony szefostwa. Dobre relacje podtrzymywane jedynie na pokaz, wyniosłość, próba wybielania się i u trzymania dobrego imienia przed ludźmi z zewnątrz.

4 Zalecane przebranżowienie się, podniesienie kwalifikacji w tym miejscu nikomu nie posłuży. Jeżeli rozwijać się to w kierunku bankowości, księgowości - kierunek związany z zarządzaniem pieniędzy innych

5 - 9 Niewskazana zmiana pracy, To będzie zamiana ze zlego na gorsze. W nowej pracy będzie towarzyszyć obłudność i zazdrość przez prawdopodobnie szefową. Będą udaremnione wysiłki, niezdrowa atmosfera i złośliwości. Prawdopodobne problemy finansowe, strata - problem z odzyskaniem wypłaty. Nieuczciwość i oszustwo


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uczę się
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 23:20 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1302
Podziękowań: 556
Moja interpretacja:

1. Odwr. Diabeł - Nie może sobie pozwolić na własne przyjemności, brak rozrywki głównie.
2. Odwr. Księżyc - Fałszywe szefostwo, mówią co innego, a później wychodzi inaczej, oszukują, coś w tym stylu. Tutaj głównie chodzi o to, że relacje są nie takie, jak wydają się być.
3. Królowa buław - Relacje wiszą na włosku, w każdej chwili może być wybuch emocji i ktoś powie w końcu, co naprawdę myśli.
4. 10 Denarów - Nie jest to konieczne, te, które masz wystarczają do podjęcia i tak lepszej pracy. Być może wystarczy tutaj posiadane doświadczenie w zawodzie i długość przepracowanego stażu.
5. Odwr. 3 Buław - Ostrzeżenie przed nieprzemyślanymi czynami i brakiem cierpliwości, żeby najpierw znaleźć, a później rezygnować z obecnej.
6. Odwr. Cesarzowa - Taka pozycja Cesarzowej świadczy o przesadzie, narzucaniu się, zbyt wielu obowiązkach wziętych na swoje barki.
7. Odwr. Koło Fortuny - Tylko Ty bierzesz odpowiedzialność za własne czyny, więc w pracy pewnie czeka Cię odpowiedzialność za to, co robisz. Będzie wymagać koncentracji, żeby nie popełnić głupich błędów.
8. 2 Denarów - Bardzo optymistycznie to widać, nie będziesz musiała martwić się o pieniądze, one będą uzależnione od tego co robisz, ale w pozytywnym sensie. Dla mnie, to bardzo dobra karta wśród monet. Nie trzeba będzie się przejmować konkurencją.
9. 8 Buław - Żywiołowo, ruchliwie, bardzo szybko może się zmieniać, każdy ruch będzie pociągać za sobą szereg innych możliwości i konsekwencji. Raczej praca w grupie, na pewno będzie ciekawie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uczę się
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 00:05 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
Asia napisał(a):
Uczę się dopiero, więc proszę w miarę możliwości o poprawienie błędów:)
Rozkład na prace
1 Jak wpływa na osobę syt w obecnej pracy - Diabeł odwrócony
2 Co nie przynosi zadowolenia w obecnej pracy - Księżyc odwrócony
3 Relacje ze współpracownikami/szefami - królowa buław
4 Czy warto teraz podnieść kwalifikacje - dziesiątka pentakli
5 Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna - trójka buław odwrócona
6 Jeżeli zdecyduje sie na zmiane pracy to co w niej czeka - cesarzowa odwrócona
7 Na czym trzeba bedzie w nowej pracy sie skoncentrowac - Koło fortuny odwrócone
8 Zarobki w nowej pracy - dwójka pentakli
9 Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy - ósemka buław


Asiu, mysle, ze zmiana pracy jest niewskazana - nie pora teraz na to
widac, ze warto podniesc kwalifikacje (to powinien byc strzal w dziesiatke)
problematyczne jest odejscie z pracy - Ty czy ta osoba - jest jakos uwiazana przy tej pracy i nie moze sobie pozwolic na odejscie - badz to z warunkow umowy badz z powodu sytuacji osobistej
natomiast widac, ze paskudnie sie tam czuje, jest mnostwo niedomowien, niejasnosci
moze nawet zakres obowiazkow jest malo czytelny
krolowa bulaw wskazuje na wyklocanie sie o swoje racje, walke o pozycje w pracy
(pani pytajaca jest inteligentna i czuje sie w tej pracy nie na swoim miejscu, niedoceniana, dodatkowe szkolenie czy studia - jak najbardziej pomoga w zdobyciu lepszego stanowiska
moz ema wiedze, ale brakuje jej tzw. "papierka" ?)

jesli ta osoba zmieni prace -to bedzie porazka w tej nowej pracy tez,
i tam tez bedzie iskrzyc
ta osoba pytajaca o prace ma teraz ciezki okres, jest konfliktowa i trudno jest jej isc na kompromis badz cos negocjowac, zle sie dogaduje z ludzmi
warto byloby zapytac, co jest przyczyna takiego jej zachowania oraz, co moze zmienic - zeby poprawic sobie zycie

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uczę się
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 12:59 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dziękuję bardzo :) moja interpretacja bardziej zblizona do alathei, ale obydwie przeanalizuje :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 15:09 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1302
Podziękowań: 556
Interpretacje mogą być różne dla innych wróżących, więc kieruj się też własną intuicją. W internecie wielokrotnie spotkałam się z tym, że dla jednej karty są zupełnie inne znaczenia. To trochę dziwne, ale tylko dowodzi, że tarot to intuicyjna metoda wróżenia i bardzo osobista. Dobrze jest na początku korzystać z doświadczenia innych, a przy tym kierować się wewnętrznym głosem.
Dużo zależy też od talii, do każdej (chyba) dołączone są interpretacje, które często różnią się od tych, które już znamy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Uczę się
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 16:13 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
tak wiem, dla mnie kazda opinia przydatna ta różniąca się tez:D różnią mam taka książeczkę ale ona mnie do szalu doprowadza dla mnie wogole nie jest pomocna


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL