Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: ucieczka konno
PostNapisane: 6 lis 2013, o 00:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:48
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam,
Bardzo proszę o interpretację snu:
Sniło mi się, że uciekałam konno, ale nawet nie wiem przed kim. Może dlatego, że zapomniałam bo często zapominam swoje sny lub jakieś szczegóły z nich.
Więc miałam konia chyba ciemnej maści( dodam, że w dzieciństwie na prawdę miałam konia może to ma coś wspólnego) wiem że jadąc i uciekając na nim czułam się bardzo bezpiecznie mimo, że miał zerwane wodze, były tak krótkie że musiałam je trzymać zaraz przy kantarze, ale w niczym mi to nie przeszkadzało.
Na samym początku jechałam na nim z moim bratem nagle znaleźliśmy się na jakimś rynku, starówce i dotarło do mnie ze jestem na koniu sama, widziałam mojego brata w tłumie jakby chciał się w nim schować. Nagle znalazła się tam jego dziewczyna(chyba) i to z nią następnie gdzieś uciekałam. Wiem że jechaliśmy po ulicy pod jakimś wiaduktem i ścigało nas auto lecz uciekłyśmy jakąś boczną uliczką.
Nagle znalazłam się w jakimś lesie i jechałam na koniu z jakimś mężczyzną nie mam pojęcia kto to był. Zostawiłam go w tym lesie przy jakimś stawie i powiedziałam, że zaraz wrócę wydaje mi się, że chciałam coś sprawdzić, ale wracając z tego lasu zatrzymałam się przy jakimś strumieniu żeby napoić konia. Nagle zobaczyłam jakiegoś mężczyznę miałam przeczucie, że ma broń lub chce jakoś skrzywdzić tego mężczyznę i wróciłam po niego i był nagi jakby go ktoś okradł z ubrań. Uciekliśmy.
Nagle znalazłam się w moim domu i szłam po ulicy zmierzchem prowadząc konia, czułam szczęście i spokój jakbym wiedziała że wszystko się skończyło cała ta gonitwa i uciekanie.
Dodam, że miałam wrażenie, że to nie mnie gonią tylko te osoby z którymi jechałam na koniu. Wydaje mi się, że nie miałam siodła i zastanawiają mnie te zerwane lejce. Wiem, że jadąc na nim czułam się bezpiecznie jakby nic mi nie groziło ważne było tylko abym uciekła


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL