Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tygrysie oko
PostNapisane: 5 mar 2012, o 20:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Tygrysie oko - zalicza się do grona kamieni szlachetnych o ponadprzeciętnch właściwościach. Jest odmianą kwarcu oraz posiada barwę brązowo-żółtą. Posiada wiele właściwości energetycznych, które wspomagają w walce z chorobami, oraz w pracy z czakrami i rozwojem duchowym.

Obrazek

Właściwości tygrysiego oka:
- wyostrza wzrok,
- pomaga w zwalczaniu objaw astmy oraz chorób układu oddechowego,
- łagodzi stany nerwicowe i depresyjne,
- pomaga w bogaceniu się i zarządzaniu majątkiem,
- poprawia witalność i radość z życia, uspokaja,
- pomaga usuwać toksyny z organizmu.


Czakra: splotu słonecznego.
Znak zodiaku: Bliźnięta, Lew, Waga.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tygrysie oko
PostNapisane: 16 sty 2013, o 22:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
"Tygrysie oko ogrzewa ciało i pomaga szybciej pokonać nagłe przeziębienia. W tym celu nosimy kamień na czakrze splotu słonecznego. Dla wzmocnienia ostrości wzroku, nakładamy po jednym kamieniu na powieki i odpoczywamy po piętnaście minut dziennie, przez okres trzech miesięcy."

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 14:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie wiedzieć czemu kiedyś jak nosiłam ten kamień cały dzień na szyi byłam pod koniec dnia bardzo zdenerwowana, a jak go zdjęłam, to poczułam wielką ulgę...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 sty 2014, o 23:08 

Dołączył(a): 11 sty 2014, o 22:05
Posty: 8
Podziękowań: 4
Ewelina napisał(a):
Nie wiedzieć czemu kiedyś jak nosiłam ten kamień cały dzień na szyi byłam pod koniec dnia bardzo zdenerwowana, a jak go zdjęłam, to poczułam wielką ulgę...

To nie wina kamienia, tylko taka sytuacja ;p
Kamien ten widocznie emanuje energią której ty masz wystarczająco, a co za dużo to nie zdrowo. A co nie zdrowo to nerwy, wiadomo.
Ja sam nosiłem kiedyś tygrysie oko, aż w końcu je zgubiłem. Ale mam nadal sokole oko które ma praktycznie takie same właściwości. Napawa optymizmem, poprawia wzrok (ogólnie dobrze działa na oczy) relaksuje nasze emocje i pcha do działania. Wzmacnia też w nas poczucie ambicji. Lubiłem go :)

_________________
Polecam mój blog


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL