Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2013, o 22:54 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Anioły kwiatowe to talia Kart Anielskich Elli Seleny.
Kart jest 36, każda z tych kart ma swoją energię, na podstawie swojego dnia urodzenia możesz znaleźć kwiatowego patrona.


Anioł Goryczki - Pragmatyzm
Anioł ten patronuje ludziom urodzonym pomiędzy 1 a 10 stycznia.
Przy czym wpływają wibracje zodiakalnego Koziorożca oraz dokładność i zdyscyplinowanie Saturna.
Jesteś istotą niebanalną, noszącą w sobie wielką tęsknotę za niezwykłą miłością. Potrafisz podejmować dość spektakularne decyzje, ale nigdy nie popadasz w kłopoty. Wynika to zapewne z Twojego rozsądku, które niesie twardy i konsekwentny Saturn.
W uczuciach jesteś zagubiona i cokolwiek rozmarzona, marzysz o ideale, o kimś niezwykłym,królewnie [królewiczu].

Anioł Nieśmiertelnika - Romantyzm
Osoby urodzone w dniach 21 do 31 stycznia podlegają wibracjom Anioła Nieśmiertelnika.
Jesteś rasowym wodnikiem i niemały wpływ na Twoje zachowanie ma planeta Uran. Wrażliwy i czuły Nieśmiertelniku, dla wielu jesteś symbolem skromności i wrażliwości. Posiadając przy tym lotny i finezyjny umysł, jesteś zapewne atrakcyjny dla płci przeciwnej. Trochę zagubiony z ciebie królewicz lub królewna, nie zawsze dobrze radzący sobie z realiami życia. Masz jednak szczęście do spotkania ludzi silnych i przedsiębiorczych, dzięki którym podążasz śmiało przez meandry życia. Twój romantyczny charakter zniewala i powoduje, że jesteś kochany, a czasem nawet uwielbiany. Jednym słowem, powinieneś mieć sporo szczęścia w życiu.

Anioł Ostu - Delikatność
Osoby urodzone w czasie od 11 do 20 stycznia podlegają wibracjom Anioła Ostu. Oset to roślina niezwykła podlegająca wpływom zodiakalnego Koziorożca.
I chociaż potrafisz sprawiać wrażenie osoby twardej i nieustępliwej, to jednak jesteś czuły i wrażliwy. Stale marzący o wielkich wspaniałych łąkach wypełnionych miłością. Zamknięty być może w pragmatyzmie i oschłości Koziorożca, jednak będący osobą nietuzinkową. Kto Cię nie zna, ten Cię doceni. W bliższym kontakcie okazujesz się ciepłą i wrażliwą istotą, mającą wielkie pragnienie bycia kochanym lub kochaną. Potrafisz być wiernym do grobowej deski. Wybaczysz wszystko jednak nie zdrady.

Anioł Jemioły - Niespodzianka
Ludzie urodzeni w dniach 1 do 10 lutego są poddani energii Anioła Jemioły. Jesteś zapewne osobą ekscentryczną i niebanalną. Poddany wpływom Urana i będąc zodiakalnym Wodnikiem wciąż zadziwiasz otoczenie swoim błyskotliwym umysłem i niekonwencjonalnymi zachowaniami. Zapewne jesteś osobą dość irytująca dla płci przeciwnej z tego względu, że Twoje ekscentryczne zachowania, czynią Cię osobą dość nieprzewidywalną. I nie ma w tym twojej winy, ponieważ sam nie wiesz co za chwilę wymyślisz lub, co zechcesz zaplanować. Twoje niezdecydowanie w sprawach uczuć potrafi być deprymujące dla partnera lub partnerki, ale tak naprawdę to Ty sam nie wiesz czego chcesz.

Anioł Kosmei - Indywidualność
Osobom urodzonym pomiędzy 11 a 19 lutym patronuje Anioł kosmei. Podlegasz także energii zodiakalnego Wodnika. I jego planety Uran. Twój indywidualizm i potrzeba wolności bywa częstokroć przyczyną utrapień innych osób. Zadziwiasz otoczenie swoimi adekwatnymi i niebanalnymi opiniami, doświadczeniem i profesjonalizmem. Trudno Cię zdefiniować, bo czynisz wrażenie roztrzepanej i nieco ekscentrycznej osoby. Potrafisz wykonywać dość konkretne ruchy w swoim życiu. Jeśli już zdecydujesz się na związek jesteś przewodnikiem, wspaniałym kapitanem, który prowadzi swój statek po spokojnych i dość przewidywanych wodach. Potrzebujesz jednak swojej prywatnej wolności, własnej przestrzeni życiowej, zakamarków, gdzie nikt nie zagląda. Stąd zapewne uciekasz w świat swojego hobby, które starannie pielęgnujesz przez całe życie.

Anioł Mimozy - Marzenia
Jeśli urodziłeś się pomiędzy 20 a 29 lutego podlegasz wibracjom Anioła Mimozy oraz energiom zodiakalnym Ryb i ich planecie Neptun. Jesteś istotą niezwykle delikatną, czułą i wrażliwą aż do bólu. Cenią Cię za dobroć i chęć niesienia pomocy. Romantyczne Mimozy są wspaniałymi, czułymi kochankami. One jak mało kto znają sztukę miłosnego uwodzenia. Jeśli zostaniesz otoczona opieką i miłością otrzymasz dobrą egzystencję materialną, to odwdzięczysz się czułością i świetnie poprowadzisz dom.

Anioł Maku - Romans
Osoby urodzone pomiędzy 1 a 10 marca są pod opieką Anioła Maku.
Przy czym spory wpływ na Twoją osobowość mają energie zodiakalnej Ryby i jej planety Neptuna.
Jesteś osobą o fascynującej, niebanalnej urodzie. Będącą tak pociągającą zewnętrznie, dysponujesz również bogatym i kreatywnym umysłem. Poddajesz się emocjom, ale taką już jesteś istotą.
We współczesnym języku kwiatów to symbol oszałamiającej urody. Osoba poddana wibracjom tego kwiatu jest dość niebezpieczna ma swoje zdanie, swoje zasady trudno ją utemperować, ale tym samym jest tak niezwykła i ekscytująca.

Anioł Lili - Władza
Jeśli urodziłeś się w dniach od 11 do 20 marca podlegasz opiece Anioła Lili. Spory wpływ na Twoją osobowość mają energie zodiakalnej Ryby i wojowniczego Barana. Stąd zapewne wiele w Tobie przeciwieństw, co czyni Cie niebanalną istota. Taką niewinną i wydawałoby się delikatną jednak na pozór tylko. Lilia jest symbolem władzy królewskiej. Dlatego możesz stwarzać wrażenie delikatnej i słabej osoby, jednak jesteś przedsiębiorczy i bardzo szlachetny w postępowaniu. Ty nie wchodzisz w nieczyste układy, idziesz prostą drogą.

Anioł Tojadu - Oryginalność
Osobom urodzonym w dniach 21 do 31 marca patronuje ten Anioł. Równocześnie podlegasz energiom zodiakalnego Barana i jego planety Marsa.
Jesteś silną, przebojową i dość impulsywną osobą. Świetnie radzisz sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Zadziwiasz otoczenie swoim oryginalnym podejściem do spraw materialnych. Bo niby nie masz nic, żadnych możliwości, marzenia kosmiczne, w stosunku do stanu posiadania, jednak w efekcie zdobywasz to, co zechcesz. Możesz denerwować otoczenie swoją impulsywnością i nadmierną emocjonalnością, ale dzięki temu jesteś kolorowy i bardzo ludzki.

Anioł Geranium - Ognisko Domowe
Jeśli urodziłeś się pomiędzy 1 do 10 kwietnia, to Twoja istotą opiekuńczą jest ten Anioł. Do tego możesz być wspomagany energiami zodiakalnego Barana i jego planety Marsa.
Kochasz rodzinę, zwierzęta i święty spokój. Swoje problemy wolisz rozwiązywać w samotności, zaszyty w pieleszach domowego zacisza. Cenią Cię za wrażliwość i delikatność w podejściu do innych. Dla tzw. świętego spokoju ustępujesz, jednak cierpisz później zaszyty w swoich prywatnych norkach.

Anioł Hortensji - Zaskoczenie
Osobom urodzonym w dniach 11 do 20 kwietnia patronuje ten Anioł. Przy czym poddany jesteś energiom zodiakalnego Barana i planety Marsa.
Zwracasz uwagę płci przeciwnej swoją egzotycznością, wyrazistością urodą oraz niebanalną osobowością. Przebojowość i determinacja, to Twoje atuty. Potrafisz znaleźć oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania ,czym zaskakujesz częstokroć swoje otoczenie.

Anioł Dalii - Pożądanie
Jeśli urodziłeś się w dniach 21 do 30 kwietnia jesteś poddany wibracjom tego Anioła. Niebagatelny wpływ mają też energie zodiakalnego Barana i Byka, co czyni Cię po trochę wojownikiem, a po części Donżuanem.
Lubisz romanse, Twoja zmysłowość i kochliwość bywa zapewne przyczyną utrapień osób, które wpadną w Twoje sieci. A misternie potrafisz pleść, bo przecież bogini miłości Wenus patronuje twym poczynaniom.
Jesteś bardzo atrakcyjnym kąskiem dla płci przeciwnej, jednakże po dłuższym
poznaniu możesz stanąć im ością w gardle.

Anioł konwalii - Szczodrobliwość
Wszystkich urodzonym 1 do 10 maja patronuje Anioł Konwalii. Ponadto dość silnym wpływ wywiera zodiakalny Byk i jego planeta Wenus. Potrafisz ująć otoczenie swoim dobrym i czułym sercem. Jesteś przedmiotem podziwu i szacunku, gdyż podzielisz się tym co masz. Nie odmówisz, oddasz czasem swoje zapasy odłożone na czarna godzinę.
Z jednej strony to dobrze, ale przez innych Ty czujesz się wykorzystywana i po czasie
uznajesz swoją łatwowierność.
Niby nauczona doświadczeniem, ponownie popełniasz te same błędy.
Jesteś tym wspaniałym Głupcem z Tarota, który idzie przez świat ufny, jak dziecko zapatrzony w wyższe ideały.

Anioł Kaczeńca - Emocje
Osoby urodzone w dniach 11 do 21 maja są poddane wpływom i opiece Anioła Kaczeńca.
Ponadto niebagatelny wpływ na osobowość wywiera energia Byka i planeta Wenus. Postrzegają Cię jako najlepszego partnera życiowego i przyjaciela.
Zresztą tak jak kwiat którego wibracjom jesteś poddany, uwielbiasz wodę, otoczenie wody, morze i jeziora.
Stąd też tak wiele w tobie uczucia, bo przecież w symbolice woda to uczucia.
Niemniej jednak czasami jesteś nadwrażliwy i dość humorzasty, trudno z Tobą wytrzymać . Co gorsze Ty sam nie zdajesz sobie sprawy, skąd to się bierze. Sam dla siebie bywasz nieprzewidywalny w swoich nastrojach i uczuciach.

Anioł Margaretki - Elokwencja
Jeśli urodziłeś się w dniach 11 do 31 maja to Patronem jest Anioł Margaretki. Podlegasz energiom zodiakalnego Bliźniaka i jego planety Merkurego.
Taki zestaw czyni z Ciebie osobę słynąca z błyskotliwości, dowcipu i tej niezwykłej giętkości języka w posługiwaniu się słowem. Dlatego często zadziwiasz otoczenie intelektem, błyskotliwością umysłu i ciętym językiem.
Jeśli zechcesz potrafisz osiągnąć sukces zawodowy, posiłkując się przy tym dokładnością, pracowitością, co nie zawsze Ci się zdarza.
Potrafisz być osobą uporządkowaną i nawet posiadającą cechy bałaganiarza, niemniej
jednak gdy wchodzisz w stan mobilizacji, stajesz się układny i porządny.

Anioł Dzwonka - Wiadomości
Urodzonym w dniach 1 do 11 czerwca patronuje ten Anioł. Poddany jesteś również wibracjom zodiakalnego bliźniaka i ich planety opiekuńczego Merkurego.
Potrafisz być gadułą i trzpiotem. Jednak kochają Cię za bystrość umysłu, intelekt
niebanalne podejście do codzienności. Jesteś przy tym wspaniałym towarzyszem życia. Zawsze masz mnóstwo pomysłów na smutne, szare dni i nie sposób się z Tobą nudzić .
Znajdziesz ciekawe zajęcia i uatrakcyjniasz je do tego miłą rozmową.

Anioł Stokrotki - Konkrety
Osobom urodzonym w dniach 12 do 21 czerwca patronuje ten Anioł, ponadto poddany jesteś wibracjom zodiakalnego Bliźniaka i planety Merkurego.
Jesteś stonowaną, elegancką ujmującą dyplomatką. To już nie trzpiot i gaduła, ale bystra i mająca cięty język istota.
Dobrze mieć Stokrotkę w gronie przyjaciół, ona nie zawiedzie nie oszuka. Skromna i delikatna, jednak silna mocna, bardzo pracowita i konkretna.
Osoba poddana wibracjom Anioła jest bardzo uczciwa i niepodatna na blichtr, fałsz otoczenia.

Anioł Tulipana - Złudzenia
Jeśli urodziłeś się 22 do 1 lipca to Twoja istotą opiekuńczą jest Anioł Tulipana, a planeta Księżyc. Księżyc uwrażliwia Cię na piękno świata i świat uczuć, czyni Cię osobą niezwykłą.
Dla otoczenia możesz wydawać się osobą piękna, stabilną i silną, znającą swoją
wartość. Niemniej jednak w głębi duszy jesteś nieśmiała wrażliwa, podatna na zranienia częstokroć zapatrzona w wyższe ideały, nie dostrzegasz prawdziwej rzeczywistości.

Anioł Lili Wodnej - Skrępowanie
Urodzonym w dniach 1 do 12 lipca patronuje ten Anioł, znak zodiakalnego Raka i jego planety Księżyc. Jesteś wrażliwą i szczerą osobą aż do bólu. Kochasz rodzinę, dom, zwierzęta i dzieci.
Za to też jesteś pożądaną partnerką życiową. Źródłem twoich problemów bywa przesadzona nadopiekuńczość. Prowadzi Cię za to droga wiecznych utrapień, wciąż zamartwiasz się o najbliższych, chcąc utrzymać wszystko pod kontrolą stajesz się kapryśny, masz poczucie skrępowania i ograniczania przez otoczenie.

Anioł Fiołka - Miłosierdzie
Jeśli urodziłaś się w dniach 13 do 23 lipca opiekuje się Tobą Anioł Fiołka. Jesteś też pod silnym wpływem energii zodiakalnego Raka i jego planety Księżyca. Postrzegają Cię jako istotę miłą, wrażliwą i delikatną. Kochają Cię nie za przebojowość l ecz za skromność i wrażliwość. Pociągająca dla płci przeciwnej jest Twoja miła elegancka aspiracja.
Najciekawsza jest Twoja dusza, dusza Anioła w służbie ludzkości. Wytrwale pomagasz pokrzywdzonym i nieszczęśliwym. Kochasz przyrodę, zwierzęta, rośliny.

Anioł Dzikiej Róży - Zmysł
Osobom urodzonym w dniach 24 lipca do 2 sierpnia patronuje ten Anioł, jednocześnie wpływ ma energia zodiakalnego Lwa i planety Słońca.
Jesteś radosną, energiczną i dość żywiołowa istotą. Kochasz towarzystwo, zmiany, zabawę smakujesz życie, jak słodką pomarańczę. Uwielbiasz doświadczać smaku życia, pochłania Cię różnorodność i przygoda.
Zapewne jesteś istotą dość niebanalną o niezwykłym oryginalnym podejściu do życia. Twoja odwaga zachęca innych, często jesteś podziwiany lecz czasem wzbudzasz zazdrość i nawet zawiść.

Anioł Słonecznika - Charyzma
Jeśli urodziłeś się w dniach 3 do 12 sierpnia podlegasz wibracjom i wpływom tego Anioła.
Niebagatelną inspirację mają też wibracje zodiakalnego Lwa i planety Słońca.
Lubisz skupiać na sobie uwagę otoczenia. Właściwie jesteś osobą silną ,niezależną, ale jednak jak zwykle jest ale... Pomimo, że świetnie radzisz sobie z egzystencją, potrafisz przebojowo prowadzić swoją firmę lub zajmować eksponowane stanowisko, to masz problem z uczuciami. Może dziać się to z powodu zbyt silnie postawionego Słońca, a może
nie potrafisz być cierpliwym w stosunku do drugiej osoby. Nie wiedząc, gdzie leży problem, szukasz wciąż i wciąż.
Zastanawiasz się kiedy nadejdzie ten ukochany lub ta jedyna.

Anioł Róży - Piękno
Jeśli urodziłeś się 13 do 28 sierpnia to Twoją istotą opiekuńczą jest ten Anioł. Ponadto wspomagany jest wibracją zodiakalnego Lwa i Słońca. Jesteś wspaniałą, niezwykłą istotą.
Róża to mistyczny symbol serca, romantycznej, ale jakże zmysłowej miłości.
To także środek kosmicznego koła, bardzo kosmiczny i ezoteryczny. Ludzie kochają Cię za zmysłowość, seksualność, namiętność nawet Twoje kaprysy uchodzą niespostrzeżenie.
Jesteś niebanalną, romantyczną istotą, wciąż i wciąż szukając nowych miłośnych wrażeń.
Często jesteś osobą o oryginalnej oszałamiającej urodzie, trudno Ci się oprzeć.
Często cierpisz na przerost ambicji, chcesz stać na świeczniku, w blasku jupiterów, jeśli Ci to nie pisane, to patrzysz na innych, którzy mają ciężej w życiu.
Częstokroć czerpiąc z nich inspirację ,stajesz się małym lwem na swoim małym, własnym podwórku.

Anioł Hibikusa - Wybór
Jeśli urodziłeś się w dniach 24 sierpnia a 2 września to podlegasz temu Aniołowi, zodiakalnej Pannie i planecie Merkurego.
Można mówić o tobie, że jesteś esencjonalną, mocną, konkretną osobą. Przy czym niezwykłą o fascynującej urodzie i ciętym języku.
Przyciągasz innych swoim niebanalnym, ale analitycznym i dość wyważonym sposobem bycia. W Tobie można znaleźć wszystko i artystyczną duszę i zdrowy pragmatyzm.
Konkret i ulotność, czasem jesteś jak kameleon i właściwie otoczenie ma problem ze zdefiniowaniem Twojej osoby.
Postępujesz zgodnie z zasadą, aby tobie było wygodnie, dotyczy to też sfery uczuć. Na pewno nie zaliczasz się do ludzi, którzy chcą krzywdy drugiego człowieka.
Wiele w tobie szlachetności i dobroci serca.

Anioł Goździka - Wojownik
Jeśli urodziłeś się w dniach 3 do 11 września podlegasz opiece tego Anioła, oraz zodiakalnej Panny i planecie Merkurego.
Jesteś osobą, która może znaleźć satysfakcję, zostając mistrzem materii.
Czyli istota konkretną, zrównoważoną, potrafiącą dojść do wielkiego ziemskiego bogactwa.
Jeśli nie zagubisz się w meandrach kont bankowych i spraw materialnych dojdziesz do wielkiego szczęścia. Być może twoim celem jest zrównoważenie materii z duchowością.
Wiele osób znaku Goździka zmienia się w drugiej części życia.

Anioł Astra - Melancholia
Jeśli urodziłeś się 13 do 22 września podlegasz opiece tego Anioła oraz wibracjom Panny i planecie Merkurego.
Jesteś wierną i czuła istotą, marzącą o wielkie miłości i wielkim szczęściu. Twoja układność i surowość zasad jest marzeniem innych. Ale dla Ciebie to tylko ograniczenia, ta porządność jest dla Ciebie sprawą wymuszoną.
Chociaż uwielbiasz trzymać się w pewnego rodzaju ramach, to z drugiej strony jest to dla Ciebie męczące. Tęsknie zaglądasz za wyluzowaniem, jednak sam nie potrafisz lub boisz się, co gorsza dotrzeć do takich właśnie stanów.
Zapewne jesteś osobą dość skomplikowaną, zagłębiającą świat duchowości, szukają innych niekonwencjonalnych rozwiązań. Stąd też zapewne nie jesteś łatwym partnerem życiowym.
Nie potrafiąc zrozumieć siebie, częstokroć nie rozumiesz drugiego człowieka .

Anioł Wrzosu - Tajemnica
Jeśli urodziłeś się w dniach 23 września do 3 października to Twoim opiekunem jest Ten Anioł podlegasz energiom zodiakalnej Wagi i planecie Wenus.
Wierny przyjaciel, dyplomatyczna osoba, urodzony optymista oto Twoje atuty.
Należysz do osób, które lubią komfort materialny i otaczanie się pięknymi rzeczami. Jesteś smakoszem i biegłym w sztuce ars amandi. Przy czym optymistycznie nastawiony do świata jesteś mistrzem w przyciąganiu pozytywnych wydarzeń do swojego życia.
Niektórzy ludzie zazdroszczą Ci tej lekkości, jednakże nie ma chyba czego...
Do wszystkiego dochodzisz ciężką pracą. Swój majątek materialny i duchowy zawdzięczasz swojej wytrwałości i zdeterminowaniu.

Anioł Kamelii - Zabawa
Jeśli urodziłeś się w dniach 4 do 13 października jesteś pod wpływem tego Anioła, a zodiakalnej Wagi i planety Wenus.
Jesteś dość ambitna, prawdziwa Waga, z jednej strony powabna z drugiej radosna jak dziecko. Lekka, powabna, kapryśna tak odbierają Cię inni. Otoczenie uwielbia Cię za humor, lekkie podejście do życia, wdzięk i urok. Raczej dostrzegają pozytywy, wady uchodzą Ci na sucho. Nawet to, że nie wiesz sama czego chcesz.
Twoje humorki mogą być prawdziwym utrapieniem partnera, biorącym życie zbyt poważnie.
Bo ty niby taka poważna, z drugiej strony chcesz się bawić życiem. W dużej mierze Twoje marzenia się spełniają i zostajesz osoba szczęśliwą, cieszącą się kropelkami życia.

Anioł Bzu - Rozstanie
Jeśli urodziłeś się w dniach 14 do 23 października podlegasz wibracjom tego Anioła, zodiakalnej Wagi i planety Wenus.
Jesteś silną niezależną istotą. Częstokroć smutek i melancholie duszy ukrywasz za maską pozornie roześmianego oblicza. Na pewno jesteś osobą fascynującą i niezwykłą dla innych.
Otoczenie uważa, że masz życie lekkie, łatwe i przyjemne, jednakże jest inaczej. Swoje wewnętrzne dylematy przeżywasz w zaciszu swojej prywatności. Tam koisz smutki nie raz zaglądając w świat transcendencji. Ze wszystkich złych doświadczeń chcesz wyciągnąć stosowne wnioski.
Jesteś idealnym partnerem dla niebanalnych i tolerancyjnych osób.

Anioł Frezji - Fascynacja
Urodzeni w dniach 24 październik a 2 listopada ich opiekunem jest ten Anioł, podlegasz wibracjom zodiakalnego Skorpiona, a planecie Plutona.
Jesteś mistrzynią magii, fascynująca,uwodzicielską, znającą arkana miłosnego kunsztu.
Otoczenie odbiera Cię Twój niezwykły magnetyzm, potrafisz uwieść każdego jeśli tylko chcesz. Masz wrodzony zmysł piękna i elegancji, lubisz otaczać się pięknymi rzeczami. Twoje rzeczy są nietuzinkowe i markowe. Masz oko do bibelotów tam, gdzie inni nie dostrzegają uroku i czaru elegancji, wartościowych rzeczy. Potrafisz kupić po okazjonalnej cenie nieraz całkiem wartościowe rzeczy. Nadajesz się na kolekcjonera, gdyż masz smak i tą żyłkę.

Anioł Orchidei - Kaprys
Osoby urodzone w 3 do 12 listopada mają opiekuna Anioła Orchidei, wibrację zodiakalnego Skorpiona i planetę Plutona.
Kochają Cię za powab, czar niekonwencjonalne zachowanie. Masz dobrą intuicję, jesteś artystyczną duszą, a to już wiele, by osiągnąć sukces. Masz niezwykłą duszę, zwaną przez niektórych artystyczną. Pociąga Cię to co nieodgadnione, co piękne i faszynujące. Lubisz tajemnice, szczególnie z takim woalem tajemniczości, którym otaczasz się w codziennym, uczuciowym życiu.
Zapewne nie jesteś zbyt dobrze rozumiana, nawet przez bardzo bliską Ci osoby. Jest to wynikiem Twojej niezależności i ekscentryczności w zachowaniu. To dobre cechy, o ile nie przysparzają Ci dylematów.

Anioł Piwonii - Prawdomówność
Jeśli urodziłeś się w dniach 13 do 22 listopada również jesteś zodiakalnym Skorpionem i masz planetę Pluton.
Możesz być problemem dla ludzi niestałych i fałszywych, Twoja szczerość i prostolinijność potrafi zbić z tropu. Niemniej jednak to nie przysparza ci dylematów, Ty wolisz swoje małe ale wypróbowane grono przyjaciół. Nie lubisz fałszu, ani nieprawych, ciemnych interesów.
Dla Ciebie wszystko powinni istnieć w odcieniach bieli. Pomimo tego doskonale zdajesz sobie sprawę z ciemnych barw tego świata. Przy czym potrafisz poruszać się tylko w tych najjaśniejszych.

Anioł Gladioli - Niezależność
Jeśli urodziłeś się w dniach 23 listopada a 2 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ mają też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran.
Uwielbiasz wolność, niezależność, dachy utkane gwiazdami i chmurami, wielkie przestrzenie i podróżowanie.
Nie jesteś jednostką ograniczająca, nie znosisz kontrolowania. Odnosisz życiowy sukces pracując w terenie lub prowadząc samodzielnie działalność. Jesteś osoba niebanalną, potrafisz szokować otoczenie swoją niezwykłą niezależnością oraz czystością języka.
Co u Ciebie na sercu to na języku. Niestety nie należysz do najlepszych dyplomatów i Twoja szczerość słowa potrafi deprymować.
Jesteś wspaniałą jednostką i doceni Cie ten kto znajdzie w Tobie przyjaciela.

Anioł Mniszka Lekarskiego - Pieniądze
Jeśli urodziłeś się w dniach 3 do 22 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ mają też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran.
Osoba spod znaku Mniszka to urodzeni kupcy i przedsiębiorcy. Z sukcesem prowadzą firmy handlowe lub jeszcze lepiej agencje reklamowe. Generalnie sprawdzają się w zawodach wymagającego szerokiego kontaktu z ludźmi. Są komunikatywni i elokwentni, potrafią posługiwać się słowem jak i bronią.
Są nie przeciętnie wygodni. Kochają Cię za niebanalne i dość niekonwencjonalne zachowanie. Za wrodzoną inteligencję i towarzyskość. Także za to, że często jesteś osobą odnoszącą sukces materialny, która chętnie wspomoże innych. Zresztą zarabianie pieniędzy przychodzi Ci z łatwością. Często poruszasz się w świecie mas mediów, zarabiasz dość niekonwencjonalnymi metodami.

Anioł lotosu - Zmiany
Jeśli urodziłeś się w dniach 13 do 22 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ maja też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran. Jesteś osobą kochającą życie, gotową na zmiany i zmian tych nieustannie doświadczają. Odbierają cię jako istotę życzliwa, radosną i szczerą, bez cienia fałszu i obłudy.
Nie bierzesz życia zbyt serio, masz do niego pewien dystans, czując podświadomie, że to zaledwie etap wielkiej kosmicznej drogi. Niestety Twoi partnerzy nie zawsze są przygotowani na taki ogląd świata, stąd zapewne konflikty w związku.
Nie są one jednak wynikiem braku miłości, której Ci nie brakuje, Twoim ukochanym też, ale braku zrozumienia.

Anioł Szarotki - Wierny Przyjaciel
Jeśli urodziłeś się w dniach 23 do 31 grudnia to twoim kwiatowym opiekunem jest ten Anioł, podlegasz energiom zodiakalnego Koziorożca, a planecie Saturn.
Jesteś istotą niezwykłą, dobrym i wiernym przyjacielem na całe życie.
Pomimo, że droga Twojego życia jest stroma i trudna, podążasz nią radośnie i energicznie.
Wiele w Tobie optymizmu i radości życia. Ludzie mówią, że jesteś nie do zdarcia. Dlatego też nie poddajesz się chorobom i właściwie to cieszysz się dobrym zdrowiem, aż do lat sędziwych.
Partner z Ciebie prostoduszny i szczery. Kto doceni Cię, powie, że trafił na skarb. Co prawda tracisz często na swoim upieraniu się przy sprawach banalnych i całkiem niepotrzebnie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, o 10:07 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
:)) 3 pierwsze na pewno sa zgodne :)) Tak trafionych opisów osób jeszcze nigdzie nie znalazłam.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, o 16:10 
Kreator

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Mój niestety też się zgadza. Dlaczego niestety? Bo jestem skomplikowaną istotą


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2013, o 16:16 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 203
a moje się zgadza pół na pół, bo jeśli mogę:

"Anioł Hibikusa - Wybór
Jeśli urodziłeś się w dniach 24 sierpnia a 2 września to podlegasz temu Aniołowi, zodiakalnej Pannie i planecie Merkurego.
Można mówić o tobie, że jesteś esencjonalną, mocną, konkretną osobą. Przy czym niezwykłą o fascynującej urodzie i ciętym języku."

Gdzie Ja mam fascynującą urodę? i cięty język? :D

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2013, o 18:42 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:53
Posty: 34
Podziękowań: 8
Mój się zgadza nie ma bardziej skomplikowanej istoty od de mnie,czasami sama siebie samej nie rozumiem :) ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL