Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2015, o 13:21 
Prawidłowo napisane- Wy nie wiecie. :) Niby skąd, NWO tego nie uczy.
Nie ma techniki, metody....Techniki to progamacje NWO.
Ukorzenienie jest poza techniczne. Pochodzi od Boga, nie techniki. Trzeba pragnąć Boga w swoim życiu, a nie pragnąć wiedzy inkarnacyjnej- poznania, które jest zabrane od dnia narodzin, jako dział zamknięty. Nie ta kolejność.

Pisałam już o tym innymi słowy. O tym mówił i Jezus. Trzeba narodzić się na nowo, za jednego życia. Stary duch inkarnacyjny automatycznie odchodzi ( w dniu jego poznania, bo to Bóg otworzył furtkę poznania, nie człowiek) poprzez stopy, podstawę (inkarnacja staje się tematem nieaktualnym na zawsze), nowy duch wchodzi poprzez serce. Nie od razu oczywiście, jeszcze potrzebna jest woda życia (nie ta z rzeki, tylko duchowa). Nie wszystko zbiega się czasowo, bywa, że z dużym opóźnieniem. To jest bolesna transformacja. To chrzest z wody i ducha, a gdzie oświecenie.....ho, ho, ho...ogień i duch święty. Druga kluczowa transformacja. Bezboleśnie przechodzi tylko CZYSTY duchem i sercem, jak Jezus.

PS: Bóg wszystko potwierdza poprzez żywe swoje stworzenia, że dokonało się. Ptaki są łącznikiem w tej kwestii i to one gromadą zlatują, aby o tym wyraźnie zakomunikować.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2015, o 19:41 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Wszystko jest techniczne ;)

Kolejna teoria spiskowa NWO - współczuję życia w wyimaginowanym centrum ciągłej konspiracji.

Próbuję Cię zrozumieć cały czas, ale nie wychodzi... Jeżeli mistrz przychodzi, to mówi zrozumiałym językiem - podstawowa zasada jakiegokolwiek nauczania. Chcesz nam coś przekazać, to mów zrozumiale, tak żebyśmy zrozumieli. Bo niestety ale język niezrozumiały dla "zwykłego zjadacza chleba" może imponuje, ale po czasie się nudzi i zaczyna irytować. Także nie tędy droga moja miła :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2015, o 20:08 
Nie ma mistrzów dla mnie i sama nie toleruje takiego nazewnictwa w stosunku do mnie.
Nie wiem, jak prościej można napisać, czym jest ukorzenienie= potwierdzenie inkarnacji.

Napisze jeszcze raz, czytelnie.

Stary duch ludzki (inkarnacyjny) opuszcza ciało przez stopy, ruchem wibracyjnym, wysoko obrotowym, nowy duch zjednoczony z duchem Ziemi wraca poprzez serce (dokładnie poprzez lewą dłoń wprost do serca). Potwierdzeniem (że to dzieło właściwej przemiany) są ptaki, które zlatują gromadnie do stóp człowieka lub na samego człowieka, jakby "czymś" zwołane. Prościej się nie da tego napisać.
----
Dobrze jest, gdy ten nowy duch przyjdzie wraz z wodą. To ukorzenie + chrzest w jednym. Najlepszy wariant przemiany duchowej. Tak jak mówił Jezus.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2015, o 11:42 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
No teraz to rozumiem! :)
To jak gołębie na rynku w Krakowie obsiadły mnie, bo miałam coś do jedzenia w dłoniach, tzn., że doznałam głębokiej przemiany duchowej?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2015, o 12:35 
Dokarmianie, to dokarmianie. :)
Nie szukaj powiązań.
Nie oczekuj, że zjawisko potwierdzenia tak łatwo przekłada się na ludzki język.
To jest miej więcej tak, jakby ciągnęły na jeden zew do źródła. Jesteś na ten moment przewodnikiem stada (ich stada), polecą za Tobą wszędzie.


  
 
PostNapisane: 21 lut 2015, o 17:15 
Ps: I tak do tematu głównego o regresingu. Z artykułu buddystycznego, z którym w tej materii całkowicie się zgadzam.
========================


Odpowiedzialności za regresing i jego szkodliwe skutki boi już nawet sam jego polski twórca. Dlatego nawet do urzędu patentowego nie zagląda, w obawie uznania za groźną sektę zajmującą się manipulacją na żywej ludzkiej psychice. Wyrok sądowy w sprawie zakazania regresingu Leszka Żądło - zdaniem wielu poszkodowanych osób - to największa potrzeba dla osób korzystających często z regresingu i dla tych już wmanipulowanych bo obecnie ich świadomość zakreowana jak narkotykiem (bo tak działa regresing a szczególnie jego skutki) nie pozwala samoczynnie powrócić do normalnego trybu życia. Byłaby to największa pomoc jaką można osiągnąć w dziedzinie pomocy poszkodowanym przez regresing i tym co dopiero będą poszkodowani, jeśli to oprawianie ludzkiej psychiki będzie dalej się panoszyć.


Kiedy ktoś wypisuje takie "wspomnienia", że "Gdy byłem na zajęciach regresingu w Katowicach i dwie osoby na sali, związane ze mną karmicznie, przypomniały sobie jak podczas wojny w Wietnamie torturowały mnie, obrały ze skóry i upiekły jak prosiaka na ognisku", to znaczy, że powinien możliwie szybko udać się do psychiatry i leczyć z paranoicznych urojeń! Produkowanie na sesjach oddechowo-sugestopedycznych takich urojeń jest doskonale znanym zjawiskiem w duchowości wschodniej, w tym w różnych systemach klasycznej jogi czy tantry. Wikalpa oraz wiparyaya to dwa typy fantazyjnych i urojeniowych doznań jakie produkuje niski, prymitywny umysł i władcze ja, niskie lecz apodyktyczne ego. Praktykujący rozwój duchowy nie wchodzą w te fantasmagorie i rojenia na temat rzekomej wspólnoty karmicznej czy rzekomych dawnych wcieleń. Gdyby ktoś rzeczywiście w jakimś wcieleniu był kiedyś Wietnamczykiem miałby wyraziste wietnamskie rysy charakterystyczne twarzy i postaci, a jeśli nie ma, to ma urojenia i powinien udać się do Guru albo chociaż na psychoterapię, żeby się podleczyć.

Buddyjska tradycja Mahayana, w tym japońskie Zen o takich produkcjach z "obieraniem ze skóry i pieczeniem jak prosiaka" mówią Makyo. Jest to stan demonicznych, negatywnych wyobrażeń, które wychodzą z nieczystego umysłu niczym "odlatujące czarne ptaki", o których wspomina poezja Zen. Jest to materiał, któremu w sesjach pogłębionego oddychania czy skupienia medytacyjnego pozwalamy wychodzić i odchodzić, ale nie wolno się w ten materiał ani zagłębiać, ani tym bardziej uważać go za wspomnienia realnych zdarzeń. Zdeformowane, wadliwie działające struktury mentalne i emocjonalne odpowiadają za produkowanie takich okropnych skojarzeń nie wartych uwagi, a co najwyżej odnotowania, że zaczęły wychodzić i drugiego momentu, gdy przestaną się już pojawiać. Mamy zatem obraz chorych umysłów regreserów i regresowanych osób, które swoją chorobę pogłębiają biorąc fantasmagorie i urojenia za rzeczywiste fakty z życiorysu poprzednich wcieleń. Makyo, a w sanskrycie Wikalpa i Wiparyaya to bardzo początkowe zjawiska, zatem osoby ich doświadczające nie są i nie mogą być na wysokich stopniach duchowego rozwoju. Regreserstwo to jedna wielka paranoja, obłąkana imaginacja chorych głów nie mających pojęcia o oczyszczaniu i uwznioślaniu ludzkiej świadomości.

Wiele wypowiedzi osób ze środowiska regresingu to typowe urojenia i fantazje wskazujące na elementarny brak wiedzy o tym jak rozpoznawać dawne wcielenia ludzi z innych kultur. Jeśli jakiś oszołom regreserski wypisuje takie brednie, że "w Polsce inkarnowało się dużo istot, które wiele swoich wcieleń spędzało w klasztorach tybetańskich, z których wyniosły bardzo dużo różnych obciążeń. Jednym z nich jest karma "medytacji wymiany", to niech pokaże tych wiele istot posiadających wyraziste cechy osobników przynależących do narodu Tybetańskiego, bo jakoś wśród polskich buddystów, oprócz przyjezdnych Tybetańczyków rzeczywistych, bardzo rzadko zdarza się rodzony Polak czy Polka o wyglądzie osobnika tamtejszej karnacji. Można spotkać osoby czeszące się i ubierające na "Tybetańczyka", ale z tego zupełnie nic oprócz fascynacji duchowością i kulturą Tybetańską w tym wcieleniu nie wynika.


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL