Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tęsknota za Domem
PostNapisane: 9 cze 2012, o 12:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Ciekawi mnie jedna rzecz:
Czy Wy też odczuwacie tęsknotę za światem duchowym? Po prostu... Domem. Niektórzy doświadczając OOBE, mając świadomość i kontakt z Istotami Duchowymi itd. Po prostu tęsknią. Osobiście ciekawi mnie to, bo sama jestem... Dość zdesperowana. Często jestem zmuszona odrzucać myśli o ,,Domu" i duszach które na mnie czekają, oraz całej reszcie, żeby nie zacząć płakać w miejscu publicznym. Nie, to nie są żarty. Nie czują się na ziemi wyobcowana i odizolowana, ale wiem że to nie jest mój prawdziwy dom. Traktuję to wszystko jak jeden wielki... Teatr. Naprawdę tęsknię, i chcę już wracać. Nawet to że bliskie mi dusze są często obok... Nic nie daje. Czuję jak po drugiej stronie czeka na mnie cała grupa rodzinna. Czuję jak tęsknią, i zdaję sobie sprawę co mnie ,,mija". To nawet chwilami zaburza mój rozwój, i nie potrafię nic z tym zrobić.
A Wy? Nie odczuwacie tego pragnienia powrotu do miejsca w którym jest Wasz prawdziwy dom?

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, o 21:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Szczerze mówiąc - nie.
Ja tęsknię (choć to może zbyt duże słowo) za domem, jaki sobie wymarzyłam, jaki kiedyś chciałabym mieć.
Ale zdecydowanie nie jest to Twoje, przedstawione tutaj rozumienie domu.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2012, o 16:27 

Dołączył(a): 24 sie 2012, o 15:54
Posty: 40
Podziękowań: 0
ja czuję sie tu na Ziemi troche wyobcowana ...jakby czekało mnie jeszcze jakies inne zycie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2012, o 16:40 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja mam tak, że nikt mnie nie rozumie i wiem to. Nie mam pretensji do ludzi, ale czasem tego bardzo potrzebuje, komuś się zwierzyć, poopowiadać, a tu nie mam komu. Czasem wolę "odpłynąć" w inny świat, tak jakbym żyła poza rzeczywistością. Czasem chcę już tam gdzie mówisz, myśląc, że to mi przyniesie ulgę od tego wszystkiego co tutaj. A później za każdym razem mam wrażenie, że to jeszcze nie teraz, że jeszcze muszę tu coś zrobić. Rozumiem Cię co odczuwasz i zdarza się, że nie panuję nad płaczem z tego powodu. Mnie się jeszcze wydaje, że tutaj jest dużo bliskich mi dusz, tylko muszę je odnaleźć.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2012, o 02:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Zdarza mi się doświadczać świata ponad nami i rzeczywistości na samym szczycie. Chciał bym czasami wrócić tam skąd przybywam ale jakoś specjalnie tęsknota mi nie doskwiera. Z mojego punktu widzenia mogę to porównać do wyjścia z kina w trakcie długo wyczekiwanego filmu z powodu jednego nudnego fragmentu którego jeszcze się do końca nie rozumie. Lub przerwaniu wycieczki z powodu chwilowej tęsknoty za domowym łóżkiem. Po co wracać do domu skoro jeszcze tyle ciekawych wyzwań przed nami stoi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2012, o 20:50 

Dołączył(a): 25 cze 2012, o 19:53
Posty: 4
Podziękowań: 0
;;) Witaj.Jakoś nie mogę pojąć Twoich tęsknot , chociaż je rozumiem .Nie należę do nieznających innego czasu i przestrzeni a jest ich wiele , cieszę się , że jestem tu i teraz.Czy to bycie jest łatwe ? Nie . Czasem jest tak ciężko że..... gdyby nie twardy realizm człowiek by się pogubił , co jest tu , a co jest tam.Nie należy dumać i tęsknić.Znalazłaś się przecież po coś na Najpiękniejszej.Nie po to aby wzdychać i tęsknić.Jeszcze uschniesz z tej tęknoty i co będzie?Nie zrealizujesz planu dla którego tu zaistniałaś i będzie bieda.
Nic tak nie poprawia samopoczucia jak kontakt z przyrodą , z miejscami tak pięknymi ,iż zapierają dech w piersiach.Poszukaj ich wokół siebie i wybierz w wolnym czasie.Zrób parę zdjęć /to samo ujęcie w różnym czasie / i wracaj tam jeśli chcesz nie tylko na planie realnym.Poczuj zapach tego miejsca , jego barwy.Zmieniają się jak w kalejdoskopie.
W jedną z minionych niedziel odwiedziliśmy Gołuchów.Bywamy tam tak często że....Bywamy w różnych porach roku , w dzień słoneczny lub przy lekko zachmurzonym niebie.Nigdy jednak nie spotkaliśmy się z takim pięknem znanych miejsc jak tego dnia.
Może moderator wstawi jakoś zdjęcia do wglądu ,postaram się je przesłać.ADG ;;) ;;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2013, o 17:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Rozumiem o czym piszesz autorko, dokładnie. Poczucie samotności czesto mi towarzyszyło, żeby nie powiedzieć wręcz depresja. Teraz jest już lepiej. Grunt to zrozumieć powody swoich odczuć i wytłumaczyc sobie sens bycia na Ziemi. Kiedyś tego sensu rzeczywiście nie widziałam, czułam że tu nie pasuje i że jestem z innej planety. Teraz też to czuje ;) ale staram się cieszyć pobytem na Ziemi, bo naprawdę ma to sporo uroków :)
A poza tym- co sie odwlecze, to nie uciecze. Wrócimy do domu tak czy siak.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 22:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 17:51
Posty: 58
Podziękowań: 7
:-B Sayiah ,znalam kiedys podobna osobe do Ciebie, ktora tesknila za innym swoim domem. Swiat w ktorym zyla jej nie odpowiadal , bo jak mowila dusi sie w tej rzeczywistosci. Choc pozornie byla osoba szczesliwa to jednak zamykala sie w sobie , jakby byla gosciem na ziemi.
Wlasciwie to nie akceptowala tego swojego pobytu Tu i Teraz.
Dosc czesto z nia rozmawialam , ale ciagle slyszalam tylko , ze jest tu na ziemi obca.
Troche trudno mi to zrozumiec, zwazywszy ze byla osoba zupelnia zdrowa psychicznie.
Mysle, ze nie wszystko jednak mozemy ogarnac swoim umyslem i dlatego takich zachowan nie potrafimy jednoznacznie rozgryzc. :-s


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2013, o 17:13 

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 17:05
Posty: 2
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękowań: 0
Dokładnie - zrozumieć swój sens życia jest bardzo ważny.

_________________
Ezoteryka :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL