Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2013, o 23:03 

Dołączył(a): 8 lut 2013, o 21:36
Posty: 3
Podziękowań: 0
Doświadczam telepatii w kontaktach z moim bratem i to już od dawna. Zawsze gdy dzieje się coś niedobrego u mnie on to wie, ja zawsze wiem że coś dzieje się u niego. Nie jesteśmy bliźniakami :) co tłumaczyłoby więź. To jest zawsze sygnał, działa jak olśnienie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2013, o 19:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Oczywiście że telepatia istnieje. Właściwie wszyscy jej używają ale o tym nie wiedzą. Ja od zawsze miałam zdolności wyczuwania cudzych emocji na odległość. Np. pisałam znajomym smsa w stylu "co tam u ciebie, czuje że jesteś smutny" i zwykle miałam rację. Często też zdarza się, że spotykam osobę o której myślałam. Jeśli ktoś mi się intensywnie przypomina to wiem, że albo ta osoba myśli o mnie albo niedługo ją spotkam:) Telepatia rozwinęła mi się mocniej, odkąd zaczęłam interesowac się rozwojem duchowym. Praktycznie codziennie zdarza się, że coś powiem a za chwilę słyszę to w TV lub ktoś z otoczenia mi mówi "własnie o tym pomyślałam":) Zauważyłam, że im więcej z kimś przebywamy, tym nasze wzajemne wibracje zaczynają się do siebie upodabniać i tym samym łatwiej o telepatię między takimi osobami.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2013, o 09:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Emocje to raczej empatia. To poziom niżej niż telepatia.
W sumie istnieje kilka rodzajów. Pierwsza to poprzez mózg eteryczny. Ale to trudna sztuka. Łatwiej jest przez astral, lecz wtedy głównie polega się na kotwicy w postaci uczucia czyli np. uczucie miłości wraz z słowami "kocham...itd".
Prawdziwa telepatia jednak jest dopiero na poziomie czysto mentalnym, gdzie nie ma ograniczeń w czasie i przestrzeni.

Warto też wspomnieć, że wszyscy ludzie są telepatami!
Skąd taki wniosek? Otóż słowa, które wypowiadamy są bez znaczenia jeśli nie ma kontaktu mentalnego z człowiekiem. Osoba nie znająca języka może rozumieć ludzi w obcym kraju jeśli ma mentalne klucze do ich sposobu wyrażania myśli. Na tej zasadzie Dar Języków dany przez Ducha Świętego apostołom umożliwiał porozumienie się w każdym języku.
Szamani robią to jednak inaczej. Oni bezpośrednio przesyłają do czakry serca człowieka to co chcą przekazać. W ten sposób człowiek podświadomie rozumie ich mowę mimo, że nie zna jego języka, a szaman może nawet nic nie mówić!

Nie rozumiem czemu ludzie myślą, że termin 'telepatia' odnosi się tylko do słów. Można poprzez nią wyrazić wszystko.

Moje eksperymenty z telepatią miały się różnie. Od kilku miesięcy razem z siostrą prawie się zsynchronizowaliśmy i możemy mówić o tym co myśli drugie. Ale jak się próbuje samemu i tylko odczytuje w szerokim zakresie pojawia się szum. Miliardów myśli. Głupich myśli.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2013, o 23:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 17:51
Posty: 58
Podziękowań: 7
:) No nie wszyscy tak mysla , a juz napewno nie ja.
Choc telepatia to dosc powszechne zjawisko , to jednak u wielu budzi rozne watpliwosci.
Zreszta i tak nie zawsze zdajemy sobie sprawe , ze mysli czy obrazy pojawiajace sie w naszym umysle ,moga pochodzic od innych osob czy istot..
Jest sporo fajnych cwiczen , bardzo prostych ktore daja naprawde duzo satysfakcji , a nawet zabawy.
Czasami jest tak , ze mamy problem by sie z kims skontaktowac, a wystarczy przekazac telepatycznie prosbe o kontakt telefoniczny.
Podaje cwiczenie:
Siadamy wygodnie, zrelaksujmy cialo i umysl, przywolajmy na swoim wewnetrznym ekranie/wyobrazni/obraz zadanej osoby.Prosimy ja w myslach by do nas zadzwonila. Oczywiscie skupiamy sie z calej sily na tym zyczeniu.
Zobaczmy jak podnosimy sluchawke telefoniczna , jestesmy usmiechnieci i zadowoleni ze ta osoba do nas zadzwonila..Wykazmy cierpliwosc i naprawde oczekujmy telefonu. Dla mnie jest to doskonala technika i bardzo skuteczna.
Mysle, ze istnieje duzo cwiczen ktore sa nam naprawde pomocne w roznych sytuacjach zyciowych.
Dodac trzeba, ze nigdy nie nalezy wykorzystywac zadnych cwiczen do manipulacji czy szkodzenia drugiemu czlowiekowi i innym istotom.
W koncu nie od dzis wiadomo, ze to co ofiarujemy swiatu , otrzymamy z powrotem zwielokrotnione.
Mysle tez , ze wszelkie ,,prowokacje,, czy naprzykrzania enegetyczne tez nie sa dobre. A umiar i tutaj jest wskazany i konieczny. :ymdevil:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2013, o 21:09 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Sam miałem takie połączenie z pewną osobą. To nasze odgadywanie myśli było bardzo zabawne do czasu aż on wiedział co zamierzam mu powiedzieć/napisać lub kiedy zaczynam jeść np. obiad pomimo, że dzieliła nas ogromna odległość. Wtedy zrobiło się dziwnie i trochę strasznie :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 16:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Telepatia istnieje, ja to mam od dziecka zwłaszcza jeśli chodzi o kontakt telepatyczny z rodzicami i z siostrą. Telepatia nie jest niczym nadzwyczajnym i można jej się nauczyć np systemem DEIR ( <3) :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2014, o 11:06 

Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:35
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam wszystkich jestem na tym forum dopiero od wczoraj :-h . Od pewnego czasu zaczelam interesowac sie rozwojem duchowym.Pracowalam nad soba wg wskazowek/ dla poczatkujacych /i nauczyłam sie wyciszac swoj umysł i zdecydowanie bez emocji podchodzic do wszystkiego.odnosnie telepatii tez jestem zdania ze istnieje . Nie jednokrotnie myslac o kims w bardzo szybkim czasie mialam kontakt z ta osoba a zwlaszcza z dziecmi ktore juz niestety wyfrunely z gniazda takze telepatia istnieje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2015, o 10:01 

Dołączył(a): 24 paź 2015, o 09:49
Posty: 6
Podziękowań: 0
Zgadzam się z kilkoma przedmówcami. Również wierzę, że telepatia istnieje i sama niejednokrotnie miałam z nią doczynienia. Najczęściej przytafiła mi się z osobami z najbliższego otoczenia (rodzeństwo, rodzice i partner życiowy).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2015, o 00:44 

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 09:20
Posty: 17
Podziękowań: 1
Dużo ludzi wierzy w istnienie telepatii, ja też się do nich zaliczam.
Tylko nie wiem czy dobrze rozumiem ten termin... jest to dla mnie rodzaj percepcji pozazmysłowej.
Może to zabrzmi dziwnie, ale doświadczam kontaktu z osobami, które już odeszły z tego świata... a jednak ze mną się kontaktują. :-c ....chyba telepatycznie, bo jak inaczej?
Ponadto kontaktują się ze mną Wolkanie z planety Wolkan ( tak Ci "wymysleni" przez Gene Roddeberryego autora Star-Treka) i mówią mi co ja mam mówić i pisać do innych Ziemian. Dziwne ale prawdziwe. Taki jest ten Świat... i nie wiem czy nie zwariowałem... Może na forum jest ktoś kto mi doradzi... co mam z tym począć? #-o Wziąść tabletkę? Nie pomagają.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2015, o 09:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Rób co uważasz, ale uważaj ponieważ możliwe że ktoś się podszywa.Wynika że jesteś medium, więc zapoznaj się z księgą Mediów , a dowiedz się o różnych kwestii o istotach które sie podszywaja.
Ja osobiście uważam że nie nie należy słuchac co inni mówia tylko mieć własny rozum i WOLNĄ WOLĘ na ile sie da. Zastanów się nad tym.
Pracuj nad sobą i akceptuj zdolnosć ale za razem zachowaj zdrowy rozsądek i ucz się nim posługiwać.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL