Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2015, o 23:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 sie 2014, o 17:02
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam ;) Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłam tu takiego. Jeśli jest coś nie tak z góry przepraszam :) Tutaj troszkę do rzeczy :

Portret psychologiczny metodą Tarota Alicji Chrzanowskiej.
Metoda ta oparta jest jednocześnie na numerologii i tarocie. Wykorzystujemy tutaj karty Arkanów Wielkich. Karta Głupiec, nosząca nr 0 tutaj przypisywana jest liczbie 22. Aby sporządzić portret potrzebna jest nam pełna data urodzenia. Jeśli z wyliczenie wyjdzie cyfra większa niż 22, np. 28 odejmujemy od niej cyfrę 22 (przykład 28 – 22 = 6).

1. Karta pierwsza mówi o dzieciństwie i młodości do 29 roku życia
2. Karta druga mówi o okresie po ukończeniu 29 lat do ukończenia lat 49
3. Kart trzecia mówi o wieku dojrzałym człowieka po ukończeniu 49 lat.

1. Dzieciństwo - (dzień urodzin )
2. Wiek średni - (miesiąc )
3. Wiek dojrzały - (rok dodanie liczb z roku )
4. Podświadomość - (poz.1+poz.2)
5. Świadomość - (poz.2+poz.3)
6. Nadświadomość - (poz.4+poz.5)
7. Misja do wykonania - (poz.1+poz.5)
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje - (poz.2+poz.6)
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2)
10. Co robiłam - (poz.3-poz.2)
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9)
12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8)
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (poz.1+poz.4+poz.6)
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – (poz.3+poz.5+poz.6)
15. Sposób odpracowanie karmy – (poz.9+poz.10+poz.11-poz.7)
17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11)
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? (poz.8+poz.11)

Wszystko ładnie opisane. Swoje już zrobiłam tylko niestety nie potrafię tego w całości odczytać a czytanie pojedyńczych kart niewiele da. Zwracam się z prośbą do Was czy jakaś osoba mogła by się tego podjąć i zrozumiale wyczerpująco mi jakoś zinterpretować całość :)
Jeśli ktoś będzie chętny ( za co już z góry dziękuję ) podam to co mam zrobione żeby móc zinterpretować :)
Swoimi portretami też się pochwalcie :)

Pozdrawiam:)

Proszę podać źródło skopiowanego tekstu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2015, o 21:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Maalynka czytanie pojedynczych kart da bardzo wiele. Każda karta przyporządkowana jest do osobnej pozycji. Zakładam, że 1. dzieciństwo już byś mogła zweryfikować.
Poza tym, nikt Ci tutaj całości nie zinterpretuje, jeżeli Ty pierwsza nie wstawisz własnej interpretacji. Kolejne osoby, mogą jedynie pomóc, dodać coś od siebie, dopisać.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL